reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Barmanka, z tego co wiem to Slonko nie zdecydowała się na ta rycynę:sorry:

Oj Emi, ale Ci zazdroszczę że u Ciebie się cos ruszyło... u mnie wszytsko ucichło. Już tracę nadzieję:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Katarzynak nie przejmuj sie tak w konxu musisz urodzic:)!!!!
relaksuj sie to sprzyja skracaniu szyjki macicy!!!!!kapiel relaksacyjna masazyk zrobiony przez ukochanego....dobry film...slyszalam ze smiech moze przyspieszyc porod:)ja duzo sie smialam jak bylam na grilu a w nocy zaczely sie bolesne skurcze ,moze jakas dobra komedia!!!!cos ruszy!!!!
buzka!!!powodzenia!!!!!
 
hej
aga km dzieki za odpo ...czyli nie przemywac tam w srodku u dziewczynki zostawic ten sluz ?bo ja tylko myje na zewnatrz.....
 
hej
aga km dzieki za odpo ...czyli nie przemywac tam w srodku u dziewczynki zostawic ten sluz ?bo ja tylko myje na zewnatrz.....


ja przemywam:tak:była u mnie polożna, pytała właśnie o ten śluz..ale nic nie mowila, zeby tego nie przemywac - dodatkowo wytłumaczyła jego pochodzenie..
Wiesz-ja ogólnie dokładnie wszystko oczyszczam Małej - staram się by przy tym bardzo delikatna.. Boję się, że gdybym zostawiła Małą z tym śluzem bądź nie umytą "szparką", to w połączeniuz ciepłota w pieluszce, pewnie na efekty bakteryjne długo nie musiałybysmy czekac...

Ale podpytaj w razie czego swoją położną o zasady higieny Malutkiej - ja wypowiadam się za siebie:happy:
 
Witam:-)Dawno mnie tu nie bylo wiec nie ma mowy o nadrobieniu wszystkiego o czym pisalyscie. Mam kłopot. Mojemu synkowi powyskakiwaly na twarzy i szyjce chrostki czerwone, a niektóre sa zakonczone białym czubeczkiem(wygladaja jak pryszcze, sa paskudne):-:)szok:.Nie wiem jak mam sie tego pozbyc.Przemywam mu buziunie woda przegotowana i nic nie pomaga.Bylam wczoraj u pediatry i powiedzial ze to normalne u noworodków.Ja juz nie moge na to potrzec, bo strzasznie oszpeca to mojego okruszka.Czy macie cos podobnego???
 
Krystyna dzięki za rady, może dziś namówie męża na masaz ;-)

Dziewczyny, chciałam Wam przekazać wiadomość od Slonkoonline...
Nadal jest 2 w 1. Lezy w szpitalu i ma bóle brzucha ale na razie nie podali jej oksytocyny. Troche jej smutno bo mąż już pojechał do domu... No i dziękuje Wam za kciuki bo przekazałam jej że o niej ciepło myślimy!:tak:
 
Oj dawno tu nie zaglądałam, więc nie chcę nawet myśleć ile jest do nadrabiania :-)
Ja także mocno trzymam kciuki za słonko i przesyłam mocne uściski, wszystko będzie dobrze! :-)

Widzę, że pisałyście o higienie u dziewczynek, a ja mam pytanie o chłopców. Powiedzcie mi czy kremem smarujecie tylko pupę, czy też okolice siusiaka, moszny i pachwinek? Moja teściowa ostatnio wysmarowała tak Filipka i widzę, że po takim zbiegu krem zostaje pod moszną i w pachwinkach, na domiar złego ciężko to oczyścić.
 
reklama
ja rowniez trzymam kciukasy za slonkoonline bidulka tak sie dlugo meczy myslalam ze jak tu wejde po tak dluuugiej nieobecnosci to juz wszystkie beda rozpakowane a tu taka niespodzianka
ja rowniez nie dam rady nadrobic zaleglosci.....
pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamusie i te jeszcze nie rozpakowane rowniez :)
 
Do góry