reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Wiesz Emi, ja też mam poczucie że bede ostatnia:sorry:

Dziś skończyło mi się zwolnienie i jestem na urlopie macierzyńskim :zawstydzona/y: Lekarz nie chce mi już dać zwolnienia bo już dawno powinnam byc rozpakowana. Wyć się chce:zawstydzona/y:
 
reklama
katarzynak- przykro mi ale coz poradzic na to, ze nasze maluszki takie uparte. Ja mam inna sytuacje bo jestem na macierzynskim od marca juz ale moj trwa do grudnia a poznije i tak nie wracam do pracy.
Jutro mam wizyte u poloznej ale pewnie niewiele sie dowiem bo nic sie specjalnego nie dzieje a zreszta ona i tak tylko zmierzy mi cisnienie, sprawdzi mocz i bicie serca dziecka Jak sie akcja sama nie rozkreci to znikad pomocy:sorry:
 
Witajcie Dziewczynki,

ja tak na chwileczkę - moja Mała ostatnio dosc ostro mi koncertuje.. W dzień jeszcze idzie wytrzymac, ale w nocy... masakra.. Dziś od 2:00 do 5:00 był jeden wrzask i lament jak chciałam Ją połozyc:-( Mąż juz z dwoma poduszkami na głowie śpi...Dzisiaj zapewne i ja przetestuje moc suszarki:tak:

Slonko, joannn, katarzynak83, emi88 - Kochane za każdą z Was trzymam mocno kciuki, cieplutko myslę i wznoszę toast herbatką rumiankową co by Wasze porody nadeszły lada chwila a Wasze zamartwienia odeszły w siną dal :tak::-D Trzymajcie się Mamusie :-) buźki:****
 
Witajcie kochane mamusie na poczatku chciałam wam powiedzieć, że dopiero dziś wrociłyśmy do domku. Maleńka jest boska, tatuś zakochany w niej po uszy. Kochane OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH MAMUSIEK :-), NIE NADROBIĘ WSZYTSKIEGO ALE OGLĄDAŁAM ZDJĘCIA MALUSZKÓW, WSZYSTKIE SĄ POPROSTU BOSKIE, SAME SŁODKOŚĆI :-):-):-)
Widzę, że nadal są mamusie nierozpakowane na forum za was kochane trzymam bardzo mocno kciuki:happy::happy:
Dziękuję wszystkim, za wsparcie i ciepłe słowa.......... buziaczki
A oto nasza maleńka Majeczka
 

Załączniki

  • PICT0021.jpg
    PICT0021.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 48
Witaj ankzoc!!! No nareszcie jesteście z nami!!! Ogarnij się Kochana w domku i ...opowiadaj nam wszystko ze szczegółami :-):-):-)
(aczkolwiek opis porodu i ja powinnam wstawic w odpowiednim dziale... ;-) no ale ja nadal się ogarniam - więc myślę, że reszta Kobitek jakoś mi wybaczy...)

AWasza Majeczka jest cudowna!!!!
 
Ankzoc, pisłam już że Maja jest cudna ale się powtórzę a co!;-) Gratuluję Ci Kochana!:tak:

Slonko, napisała sms że ma jakieś małe skurcze bez podawania oksytocyny wiec może coś się u niej ruszy! Oby, oby!:tak: Trzymam kciuki!:tak:
 
ankzoc - witamy witamy :-D :-D
ogarniaj się szybciutko i wracaj do nas ;-) :laugh2:
śliczna ta twoja malutka... kurcze normalnie te nasze majowe dzieciaczki - i częściowo kwietniowe i czerwcowe ;-) - to same piękności :rofl2::rofl2:

słonko trzymam kciukaski, wierze że ci się uda :tak: a swoją drogą to jestem ciekawa czy w końcu zażyłaś ten olejek? :-p

katarzynak, joannn, emi88 - za was też trzymam kciuki, obyście jak najszybciej się rozpakowały i szczęśliwe tuliły swe skarbiki w ramionach :tak::-)
 
Ankzoc gratulacje!!sliczna mala:)!!

Mam pytanko o higiene krocza dziewczynek.....w szpitalu mowili mi zeby nie przemywac w srodku chyba ze kupka sie dostanie ale juz minely dwa tygodnie i wiecie jak to jest od kiedy sie przemywa w srodku?caly czas tak jak od poczatku jets tam jakby bialy sluz....CO MOWIA NA TO DOSWIADCZONE MAMUSIE?
 
wiesz co Krystyna - ja przemywam Małej "szparkę"-a to z tego powodu, że w szpitalu naładowali jej tam tyle sudocremu, że gdybym jej nie przemywała tego miejsca to pewnie jakis stan zapalny by się jej tam zrobił... I tak jeszcze nie wszystko zostało z niej usunięte... Poza tym należy pamiętac aby przemywac( czy wycierac chusteczkami nawilżanymi) "szparkę" ZAWSZE z gory na dół -nigdy odwrotnie!!!


A co do śluzu - to normalne - tak jak i powiększone gruczoły piersiowe. Jest to zasługa hormonów (estrogenu), który przyjęla po Tobie.. To minie:tak::-)
 
reklama
Dziekuje wszystkim rozpakowanym mamusia wsparcia i slow otuchy. Wasze pociechy juz wynagrodzily wam wszystko. TYLKO POZAZDROSCIC:tak:
Ja mecze sie powoli z nieregularnymi skurczami i mam nadzieje ze rozwiazanie juz wkrotce nastapi :-D
 
Do góry