reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam serdecznie i ja.....dzien po terminie ... Poki co zadnych objawow porodowych a upal na zewnatrz taki ze nie chce sie z domu wychodzic :-(
Sloneczko w brzuszku wariuje wiec to znaczy ze jeszcze ma tam miejsce a dziwne bo 2 tyg temu wazyl 3500g ciekawe jaki sie klocuszek urodzi:-)
Pozdrowionka dla wszystkich oczekujacych :-D
 
reklama
witam, tak chciałam do Was napisać wcześniej, ale zanim odkryłam, że odkurzacz działa uspakajająco na dziecko i niemal nasennie, to troche się pomeczyłam z nią.Wyobrażacie sobie? Zamiast płakać i krzyczeć bo hałas, to niemal natychnmiast zasypia! Dziwne dziecko... po Mamusi:tak:;-)

bycie mamą jest fajne, męczą mnie tylko wizyty, akurat zawsze wtedy, kiedy mi się spać chce, ale trudno...

słonko kruszyno, dajesz sobie świetnie rade, nie łam się. czekanie bywa wkurzające, ale jest na co czekać!
 
Tsarina - ciekawy sprzęt usypiający..czyli rozumiem, że codziennie będzie odkurzone :-D:-D:-D

Okruszek.emi - hmm.. ale słodziak :-) gratuluję :happy:

Slonkoonline - powodzenia jutro w szpitalu! No cóż.. będziemy czerwcowymi mamami ale grunt by nasze dzidzie były zdrowe :rofl2: :rofl2:
 
Tsarinko u mnie to samo z usypianiem ,im głośniej tym lepiej:odkurzacz, , impreza na 30 osób, dzień matki w szkole (przy 22 wrzeszczących pierwszoklasistach),suszarka do włosów, mikser. Filip spi jak zabity.Jedyne czego sie boi to trzasanie drziami i uderzanie piłką w podłogę(starszak to zapalony piłkarz).Dzieciaczki to wogóle dzine stworzenia
 

Załączniki

  • 78 [MiniFoto].jpg
    78 [MiniFoto].jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 29
hej
dziewczynki dziendoberek
coraz mniej czasu zeby tu zagladac ale mysle o was i tesknie:)
MAM DOBRE WIESCI WCZORAJ ODPADL NASZEJ MALEJ KIKUCIK:)
HURRRAA.....CO PRAWDA PEPUSZEK NIE JEST JESZCZE ZAGOJONY W 100%WIEC PRZEMYWAMY DZIELNIE...A RACZEJ TATA!!!!!
MALA LADNIE ROSNIE ..JUZ 3400 W 11 DNIU ZYCIA A URODZILA SIE 3270GR.
BUZIAKI
 
Ankzoc, Aga serdeczne gratulacje!!!
I gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamuś, o których niestety nie doczytałam!!!
 
Hello :)))

AgA - no moje gratulacje Kochaniutka!!! Nareszcie Zosieńka jest już z Wami!!! Super!!! Dużo, dużo zdróweczka dla Was Dziewczynki - wracajcie do nas jak najszybciej!!! Buźka :********
 
Slonko - Kochana nie zamartwiaj się tak - proszę... Confi urodziła w 42 tc (dosłownie była 2 tygodnie po terminie) - Ona też się biedna naczekała, nadenerwowała, a Damiankowi po prostu było dobrze w brzusiu :)
Ja też ciągle wyczekiwałam objawów - oczywiście w nerwach... I co - nic się nie działo.. Dopiero jak lekarka 20.05.powiedziała, że coś się zaczyna tam dziać (ale dała mi do zrozumienie, że to troszkę potrwa - bo na 25.05. byłyśmy umówione na wizytę) - ja odetchnęłam z ulgą i przestałam świrować, a 2 dni po tejże wizycie WSZYSTKO się zaczęło.. no a Jaga przyszła na swiat 23.05. o 00:30..
Główka do góry - spokój i opanowanie to najlepszy wywoływacz jaki może być!!! Buzia Kochana:*****
 
niom - a ja dziś o 12:00 mam wizytację położnej środowiskowej :))) Ciekawe jak się ona odbędzie i czego się dowiem ;)))

Tatuś już z samego rana skrzynkę z piwskiem wyniósł do piwnicy, hehe ;)))
 
reklama
slonkoonline, i co kupiłas tą rycynę??? Ja mam już butelke w domu, miałam pić wczoraj ale zrezygnowałam i postanowiłam dziś... ale troche się boję że to jakos zaszkodzi dziecku :baffled::confused2: Sama nie wiem...
Ja mam wizyte jutro (wtedy mijają 2 tyg od terminu wg OM) i lekarka dała mi do zrozumienia że połozy mnie na patologię, czego oczywiście nie chcę :no: No i tak się zastanawim nad tym olejkiem bo chyba wole to niż oksytocynę i spędzenie całego porodu w szpitalu... Miałam w planach do szpitala jechać dopiero po paru godz skurczy:sorry:Daj znać co z Twoją dzisiejsza wizytą... ciekawe co Ci powie lekarz. Trzymam kciuki!:tak:
 
Do góry