reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

kurcze rzeczywiscie podobne :) jejku jacie krece moze ,my jakas rodzina??;-)

dla porownania dziewczynki nasze dzieci moje i katariny sa podobne hehe:) zobaczcie sami
w ubranku w paski moj kubus a w pomaranczowej koszulce alanek od kaathariny:)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 32
  • 6.jpg
    6.jpg
    55 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Chciałam dokładnie te same zdjęcia zamieścić, tylko nie wiedziałam jak :sorry: zobaczymy na ile podobieństwo będzie się utrzymywało jak chłopcy będą rosnąć :happy: a do tego obaj urodzili się 22. hehe ...
 
Właśnie weszłam na forum sprawdzić czy któraś z Was sie rozpakowała i proszę jak na zamówienie ;-)

Aga, bardzo Ci zazdroszczę!:tak: Trzymam kciuki!!!!:-)choć już pewnie Maleństwo jest na świecie.

emi88, nie marw sie nie jesteś sama:sorry: Mi już przeminęły wszelkie możliwe terminy - z OM i USG...:zawstydzona/y:

Slonkoonline, czy Ciebie tez ruszyło?
 
Witajcie mamuśki.
Gratulacje dla rozpakowanych
Aznok, Confi- nareszcie się doczekałyście- Gratulacje!!!

Co do żółtaczki to moj maluszek też miał dość mocną i nie chciała schodzić. W szpitalu byliśmy od wtorku do niedzieli. Czas się tam straszie dłużył ale wolałam żeby mi Bąbla wyleczyli do końca:-)
A teraz opowiem o tym co mnie zadziwia i wykańcza całkowicie. Mój maluszek zawsze był aktywny w brzuszku od 23.00. Pierwsze skórcze też poczułam około tej godziny a urodziłam o 2.40. Wyobraźcie sobie, że mój Tomuś tak też teraz szaleje. Budzi się kiedy ja już padam na twarz ok 23.00 i tak do 3.00. Ma wielkie oczy - wyspane i co pół godzinki: cucek, kupa, czkawka, cycek, marudzenie, kupa, czkawka...
he he kochane Słoneczko mamusi.
Czy ma ktoś instrukcję obsługi noworodka? ;-)
Chciała bym tylko przestawić jego zegar biologiczny :)
 

Załączniki

  • PICT0569 [800x600].jpg
    PICT0569 [800x600].jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 40
anzoc gratulacje!!!!

AgA gratulacje!!!! Ale się ciesze!

wiem, że nieco późno ale dopiero doczytałam...confi mega gratki!

a ja jem pyszny:eek: kleik:eek: ryżowy:eek: bo wczorajszy bananik załatwił mnie i Izkę i sie musimy podleczyć...

mówie Wam, mam dziecko mega grzeczne za dnia... cicha, spokojna, śpi po 3- 4 godziny, nie płacze, nikt by pewnie nawet nie wiedział, że mamy dziecko w domu... ale w nocy to mały diabełek! też nie placze, ale akurat wtedy chce sie jej bawić! I noc w noc po 3 godziny trzeba zabawić malucha! Ale za to nad ranem mam czas, żeby odespać...

uwielbiam, jak mój mąż mówi niech Izabela sie uspokoi i da mamie spać

dziewczyny, trzymam kciuki!!

aa velvet już pisałam wcześniej, że chciałabym tak jak Ty powiedzieć, że poród to fajna imprezka i mi sie spełniło!
 
uwielbiam, jak mój mąż mówi niech Izabela sie uspokoi i da mamie spać

A ja wiem z czego ten tekst :laugh2::wink:
Gratulacje.... Jak sie czujecie?

katarzynak83 nic mnie nie ruszylo. Jestem tak zla, ze nawet do szkoly nie pojechalam! W sumie moglam jechac, ale wcale mi sie nie chcialo tylka ruszac.
Wiem, ze AgA bardzo sie cieszy z "poruszenia", ale troche sie zezloscilam, ze zostaje na sam bury koniec i nie chcialo mi sie nawet na forum pisac.... :confused2: Przepraszam!

Pojade dzis na KTG do szpitala i zapytam, czy mam w poniedzialek przyjechac z torba.... :sorry:
Narazie ide sie do wyrka rzucic. Meza mam narazie dostepnego 24/24 wiec ide korzystac.

JULKA WYLAZ!:crazy:
 
Slonkoonline, rozumiem Cie w 100%. Ja np wczoraj bardzo się ucieszyłam że Ankzoc urodziła bo przecież razem z dobre 2 tyg biadoliłyśmy że nic `nie idzie` ale z drugiej strony strasznie jej zazdroszcze że ma już to czekanie za sobą :sorry: Miałam nadzieje że dziś odejda mi rano wody albo zdarzy się cokolwiek co zapowiadałoby poród a tu dupa:zawstydzona/y::crazy: Ja mam sie stawić w szpitalu we wtorek, ale za wszelką cene chę uniknąć wywoływania porodu wiec chyba w poniedziałek skuszę się na rycynę :eek: A Ty nie myślałaś o tym?:sorry:
Acha, testuje dziś jeszcze pikantne curry... ale już malo wierzę że to pomoże... bo ja mam niestety długą szyjkę cały czas....wrrr
 
ankzoc i confi - serdeczne gratulacje !! :-)
tsarina - to kiedy powtarzasz ?? ;-)
slonkoonline - czytając Twoje ostatnie posty i ten bardzo wymowny tekst pod spodem, mniemam, że ... bez kija nie podchodź :rofl2:

Jest jeden sposób aby maluch w nocy spał a w dzień się bawił. Otóż jak w czasie dnia śpi, włączcie mu np. radio . Nie będzie wtedy zapadał w głęboki sen, i właśnie głęboki zostawi na noc. Mój od 3 tygodni śpi od 23-ej do 6-ej.
 
Hej dziewczeta! Przynosze wiesci od AgA.

Oto i sms'ek:
"Hej Slonko :) Zosie urodzilam o 9.15 ale sierota w zamieszaniu zostawilam tel. w domu :S dopiero mi dowiezli. Wazy 3500 mierzy 57 cm i jest cudna. Majowkowa dziewczyna. Na razie sama leze maja mi za godz. Kogos podeslac na sale. Mozesz pisac. Usciski."
:rofl2:GRATULUJEMY!:rofl2:
katarzynak83 Myslam o olejku, ale maz nie jest za! Ja tez sie troche boje.... Ogolnie nie chcialabym kroplowki z oksytocyna :no: A juz wogole nawet nie chce miec CC!~:baffled::szok: ABSOLUTNIE! Jak nic sie nie bedzie dzialo i powiedza, ze mam przyjsc na oddzial polezec do tych ksiazkowych 2 tygodni po... to sie chyba zachlastam! :confused2:
Jade teraz ogladac auto do Wa-wy... Jakby co mam tel do kilku dziewczynek, oczywiscie juz rozpakowanych i bede dawac znac, ale watpie ze cos sie ruszy.

POZDRAWIAM! I cierpliwie czekam! :sorry::-)​
 
reklama
Do góry