reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie Dziewczynki :)))

Ankzoc - Kochana, no nareszcie - GRATULUJĘ Ci z całego serduszka. Wszystkiego najlepszego dla Waszej Trójcy, a dla Maleńkiej ogromne buziaki od nas :****


Co do Confi - niestety Ona i Damianek muszą pozostać jeszcze 2 dni dodatkowo w szpitalu. Damianek dostał dość mocnej żołtaczki (nawet białka oczu ma żółte :-() :-:)-:)-(


Boże - Dziewczynki nawet nie wiecie jak za Wami tęsknie... Myślę o każdej z Was, czy już się powypakowałyście, czy wszystko w porządku..

Ja mam teraz ostry tydzień.. Pierwsze nocki są przeciężkie - prawie nie śpię, nie mówiąc o tym, że rękę trzymam cały czas w łóżeczku..
Mąż pomaga.. ale wiadomo.. większość rzeczy i tak musze zrobić sama - bo On się jeszcze boi..

Staram się Was podczytywać, ale za każdym razem kiedy już chcę coś napisać, Mała zaczyna wyć... Jeszcze parę dni i będziemy miały wszystko pouzgadniane ;-) a póki co trzymam kciuki za całą Majową Resztę :-):-):-)

buźka:*********
 
Ankzoc, z całego serca Ci gratuluję! Ty moja towarzyszko niedoli ;-) W końcu pomogli Ci wyciągnąć Majeczkę na zewnątrz!:tak::-D Brawo!!!!:-)

Confi, trzymaj się dzielnie Kochana! Myślę o Tobie ciepło! Na pewno synek szybko wróci do zdrowia i razem wrócicie do domku! :tak:
 
Wy juz w wiekszosci z maluszkami w domkach. Tulicie swoje pociechy zapominajac o trudach brzuchatek i porodu a ja nadal 2w1, bez zadnych najmnijszych oznak zblizajacego sie poczecia ktore powinno nastapic jutro :-( Nawet wczorajsze KTG nie wykazalo nic....hmmm czekam na czerwiec....:sorry:
 
witajcie :-) ja mam termin na niedziele według usg a na 9 czerwca według OM i nie pozostaje nic jak czekac bo objawów brak. chciałabym już sie rozpakowac bo ciężko mi już ale moje maleństwo chyba nie ma ochoty :-) pozdrawiam Was bardzo serdecznie
 
No to kochane o 1 w nocy odeszły mi wody.....
Nie wiem jak Wy ale ja przez pół godziny telepałam sie ze strachu
Koncze przygotowania i do szpitala
Słonko...miałysmy razem...no ale nie wyszło...moze do konca nocy ruszy sie u Ciebie
Napisze z porodówki rano sms z wynikami
 
Aga kiedy mi odeszły wody, też telepałam się ze strachu i za nic nie mogłam powstrzymać tego! Hehe ... a Ty pewnie teraz już szczęśliwa trzymasz dziciaczka na rękach ... gratulacje!

Tikanis muszę Ci powiedzieć, że nasze dzieci są do siebie podobne! Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, ale nawet zapisałam sobie zdjęcie Twojego synka na komputerze i pokazałam mojej rodzinie! Wszyscy widzą podobieństwo :szok:
 
reklama
Do góry