reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Kochane mamuski, byłam dziś u lekarza na prywatnej wizycie, mierzył mi ciśnienie- wszystko ok 110/60, pozniej robił mi usg , sprawdził przepływ, łożysko, wody płodowe- powiedział, ze wszystko prawidłowo, póżniej pomierzył małą i wyszła mu waga 3900, ale powiedział, że nie wierzy temu sprzętowi pomimo, że naprawde ma super sprzęt do 4d, także kazał sie wagą niesugerować. Mówił,że najbardziej wiarygodne pomiary są na sprzęcie w szpitalu. Później powiedział, że w poniedziałek mam przyjść po skierowanie do szpitala jak nie urodzę do poniedziałku. Ale stwierdził, że zbada jeszcze na fotelu i okzało się, że mam rozwarcie na 5 cm i od razu wypisał na jutro skierowanie, powiedział, że mam być na 9 w szpitalu i dostanę kroplówkę. Mówił, że mam już pół porodu za sobą, kazał się wyspać. Także kochane jeśli kroplówka zadziała to jutro Majunia będzie z nami :-):-):-), tak się cieszę. Mąż wziął wolne, będzie przy nas......:-)

KOCHANE TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI, NAPISZĘ SMSKA:-)
 
Tikanis-Kochana GRATULUJĘ NARODZIN SYNKA! Porody wszystkie miałyśmy jakieś pokrencone:baffled: ale u ciebie to już w ogóle przegięli:szok:.Ale Kubusia masz cudnego:-).
Moniqsan- Kota czadowa.Sama jestem "kociarą" i posiadam dachowca sztuk jeden:-)
Marzeniak GRATULACJE.Powinnaś dostać medal za naturalne urodzenie "słodkiego ciężarka"

Co do diety to my z Fifim eksperymentujemy. Była już surówka z kapusty(Coleslaw) w rozsadnych ilosciach, smażone mięsko,truskaki i czekolada. Jest dobrze:tak:.Kolek,zdec i alergii brak.
Życzę Wam tego samego.
 
marzeniak wow jak urodzilas takiego klopsika ;-);-);-) GRATULACJE !!!

ankzoc no to sie doczekalas :-) trzymam kciuki, obys juz jutro tulila malenstwo !!!!

a co z Tili ???
 
Ankzoc super! pewnie z emocji trudno bedzie Ci spac.......:-)
Czekamy jutro na wieści,
Trzymam kciuki:happy:
 
Co do diety to my z Fifim eksperymentujemy. Była już surówka z kapusty(Coleslaw) w rozsadnych ilosciach, smażone mięsko,truskaki i czekolada. Jest dobrze:tak:.Kolek,zdec i alergii brak.
Życzę Wam tego samego.
a powiedz mi jak długo (przez ile dni) jadłaś dany produkt np. czekoladę czy truskawki?

bo ja tak testowałam z brokułami... jadłam je co dziennie, przez pierwsze 2 dni nic nie było, potem młodego zaczęły męczyć bóle brzuszka (jak na kolke - chyba... tak jakby nie mógł zrobić bąka czy też zrobić kupki - mimo że robił to bez problemu). po odstawieniu brokuła bóle brzuszka przestały go gnębić...
dziwię się do tej pory że boleści dostał na 3 dzień a nie zaraz po 1-szym dniu... czy to normalne?
 
Barmanko sałatkę jadłam raz(mały pojemniczek),truskawki przez przez 3 dni po 3-4 szt, smażone mięcho jem praktycznie od wyjścia ze szpitala(czyli od 24 dni) a czekoladkę codziennie po trochu ale różnej formie:tak:.No i jeszcze kawka mrożona ale tak co drugi dzień. Z warzywek to sałata, pomidor(bez skórki),ogórek zielony,buraczki,kiełki,szpinak a owoce wszystkie prócz cytrusów.Jedyne czego unikam to czosnek i duża ilość cebuli .
 
reklama
Ja też jem truskawki, ostatnio zjadłam 10, a później nie mogłam się powstrzymać i dojadłam jeszcze jakieś 10 ... i nic małemu nie było. Także jem smażone i czekoladę od początku, niemalże codziennie po trochę - i też nic. Mój synek źle zareagował tylko na ryż jak narazie. Nie jem cytrusów i nie piję gazowanego ... ale nawet na kawę sobie pozwalam, bo nie dała bym rady funkcjonować bez niej ... pije już od dłuższego czasu codziennie rano i małemu nic nie jest.
 
Do góry