reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Nie znalalazlam na kompie zadnych zdjec poza jednym z wesela....
Ja wiadomo ktora, a moja matka to ta z lewej w zlotej sukience. Moze nie jest to zdjecie przedstawiajace to powalajace podobienstwo, ale cos moze dostrzezecie ;-)

Ładna jest Twoja Mama :tak:
Pewnie bym skojarzyła ze jesteście spokrewnione tak samo się uśmiechacie na zdjęciu.
Ale powiem Ci że wyobrażałam ją sobie bardziej z charakteru jak Pani z prawej:-)
Taka herszt babka
 
reklama
Tak, tak.... Ona niby jest taka przyjemna, ale nie dla wszystkich ;-)
Znaczy ogolnie dla otoczenia poza domem jest super, milutka i wogole mniam, mniam....

Co do 4xS to tez specjalnie mile to nie bylo... Chcialam z ciekawosci zobaczyc czy to cos poskutkuje! Poza tym moj mezulek jak juz pisalam moze w "nocy o polnocy" ;-) wiec nie chcialam zeby tak calkiem postowal. Po porodzie jest szansa, ze bedzie postowal 6 tygodni.
 
Halo majowe mamusie! śledzę was co dzień,czy już wszystkie rozpakowane...i wiem co czują ostatnie w dwupaku..mój Igor urodził się tydzień po terminie ..to był najdłuższy tydzień w moim życiu:tak: nic w porównaniu z 3 miesiącami które przeleżałam na podtrzymaniu...mój młodszy Stasio natomiast zrobił mi niespodziewankę i urodził się 3 tyg wcześniej:tak: Teraz jestem mamusią listopadową i tylko dzidzia jedna wie kiedy dokładnie się urodzi :-D ŻYCZĘ WAM SZCZĘŚLIWEGO I JAK NAJSZYBSZEGO ROZPAKOWANIA! POZDRAWIAM
 
czesc dziewczynki dzis wyszlam ze szpitala.. czuje sie dosc slabo... bola mnie plecy , rana po cieciu takze chodze jak babcia.. i te cycki,, zrobil mi sie nawal pokarmu i teraz nie moge dopuscic do zapalenia , robie okladay s kapusty hehe:)
kubus ma sie dobrze slicznie ssie,, sutki ponoc mamjak marzenie,, ok dziewczynki uciekam bo kubus sie budzi pora karmienia i ulgi dla moich cycow narzie mozecie sobie zobaczyc kubusia na tej stronce

http://yanuco.cba.pl/
 
a to nasz kubusiek
 

Załączniki

  • 6.jpg
    6.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 25
SUPEROWO, ze juz w domciu! Szkoda tylko, ze musi bolec Cie to ciecie... Niedlugo napewno przestanie.
Bobasek sliczny... Cacany....
Tfu, tfu zeby nie zapeszyc.
 
Ładna jest Twoja Mama :tak:(...) Ale powiem Ci że wyobrażałam ją sobie bardziej z charakteru jak Pani z prawej:-)
Taka herszt babka
Slonkoonline..po Twoich opowieściach też tak pomyślałam jak *AgA* gdy weszłam na tą fotkę, a tu zdziwko, że to ta pani z lewej jest Twoją mamą. Ale fakt, że z wyglądu jesteście bardzo podobne do siebie :-):-) i dodam, że ładne kobitki z Was są.. :tak:

A moja mamulka przyleciała do wnusia a wnuś się uparł i siedzi nadal u mamusi w brzusiu.. :rolleyes: :rofl2:
 
dodam, że ładne kobitki z Was są.. :tak:
Dziekuje, dziekuje... :laugh2:

Moje dziecko tez na mnie leje, mowiac kolokwialnie. Ja tez juz nie bede sie zastanawiac nad terminem porodu. Jutro rano jade do szkoly zlozyc papierki apropo mojej pracy mgr. Od kad wyszlam z wanny, z kapieli cieplej Julka wywraca jakies dziwne manewry w moim brzuchu. Juz mnie to z lekka meczy. Bo depcze mi cos w srodku tak mocno, ze az kluje i czasami az podskocze.... :baffled::eek:

Niech sobie depcze, tylko niech wyjdzie do poniedzialku, bo ja nie chce na patologie!:no:

Ide do lozeczka tylko jeszcze jedna partyjka pasjansa i DOBRANOCKA! :rofl2::-)
 
:sad: boszzz jak mi dziś beznadziejnie. :(((( tak jakoś smutno i w ogóle źle.:sad:
nawet mi głupio narzekać bo przecież Wy macie też problemy i sobie radzicie, a ja się czuję jeszcze gorzej że tylko ja sobie jakoś nie radzę. :sad::sad::sad:
A mi jakoś tak po prostu smutno i w ogóle. czuję się taka brzydka i jakaś taka sama. :sad::sad::sad: ide się popłakać w poduszkę.
 
reklama
M&m's - nie martw się..dasz radę! Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek i relax. Może jakaś komedia na dobranoc? W każdym razie pamiętaj o tym, że masz teraz słodką istotkę dla której jesteś wszystkim :-) i ona wierzy w CIEBIE!
 
Do góry