reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ja jak codziennie w dwupaku, noc mialam koszmarna ciagle skurcze, spac nie moglam i wstawałam 7 razy do ubikacji, masakra- padam normalnie.....:-(

chcialam wam przekazac kolejne info od confi:

dzis ma kroplowke z oksytocyna dostac, , jesli nic sie nie ruszy to w srode kolejna oraz przebicie pecherza plodowego, jesli jakims cudem nadal nic sie nie ruszy to w czwartek ma cesrake.

dziewczyny trzymajcie za nia kciuki przydadza jej sie

patusia85, tsarina- gratulacje kochane :-)

marzena80- na pewno sobie poradzisz kochana, nie martw sie

aneteczka- trzymam kciuki, zebys wreszcie sie kochana doczekala porodu i zeby z synkiem wszystko bylo wporzadku

slonkoonline- ja niestety juz jestem przeterminowana u mnie jest tez cykl 31 dni, ale mam dobrze policzone :-(, łapie doła na maxa..............

TIILI- a jak tam u ciebie???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dzis tez niby jestem przeterminowana, ale jednak jestem PEWNA, ze konowal zle policzyl. Wszelakie suwaczki uznajace dlugosc cyklu wykazuja na 27/28 maja. Nawet na poczatkach ciazy wydawalo mi sie, ze 27 maja to moj termin. Widocznie zapamietalam termin policzony z jakiegos kalkulatora w necie. Troche mi lzej.... Aczkolwiek wczoraj jak do niego dzownilam, to mnie z lekka osral.
Powiedzial, zebym zrobila KTG kontrolne w dniu terminu porodu i teraz juz mi nie wypisze zwolnienia, bo minal termin porodu. Teraz jestem na macierzynskim i poprostu mam czekac! Szkoda gadac....
Wczoraj juz nie pojechalam na to KTG, ale dzis pojade, jak maz wroci.
 
slonkoonline- a kiedy mialas okres ostatni?? ja dzis ide na badanie tetna, ale nie czuje zeby cos sie ruszyło
 
Ostatni okres mialam 18 sierpnia 2008 i cykl mam 31 dni, a czasem nawet wiecej.
Zobacz moze u siebie w jakims, zeby nie bylo ze ja juz mam na tym punkcie nasrane we lbie i mi wszedzie tak wyjdzie ;-)
Ale teraz juz jestem pewna! Malo tego powinnam do niego teraz isc, nawrzeszczec, ze nawet nie raczyl Fagas zapytac ile trwa moj cykl i wpedzil mnie w takiego dola! A to ani mnie, a ni Julce nie pomaga! No i do tego przez niego juz ciazgne na macierzynskim!
 
ja dzis ide na badanie tetna, ale nie czuje zeby cos sie ruszyło
U mnie jest jeszcze taka sprawa, ze za kazdy zapis KTG placi sie 20zl i nie ma znaczenia, czy jestes przed, po terminie. Czy skierowal Cie tam lekarz!
Ja wczoraj patrzylam na podpaske (nadal chodze w niej z nadzieja, ze wody odejda) i mialam takie cos zoltawe, slomkowe.... No nie wiem zbytnio co to. Czy siku popuszczam, czy wody sie sacza. Zazwyczaj jak zrobie siku to jeszcze troche siedze na kiblu, zeby zobaczyc czy cos tam poleci samo... Nic nie leci.
A z drugiej strony to sa bardzo niewielkie ilosci, bo podpaska nie jest mokra, a tylko zabarwiona.
 
slonoonline- kochana to musze cie zmartwic ja tez mialam 18 sierpnia i mam 31 dni cykl, i termin wyliczony przez lekarza to 25 maja - takze jestesmy przeterminowane :-(, nie martw sie ja tez mam tak, ze jak siedze na kibelku to spogladam z nadzieja na papier. A nie mozesz do szpitala sie zgłosic na ktg??
 
Na wszystkich suwaczkach wychodzi mi 27 maja. Na jednym nawet 28.
Liczac ta standardowa metoda: ostatni okres + 7dni - 3 miesiace + rok -> to wlasnie wychodzi 25 maja, ale uwzgledniajac cykl to wychodzi zupelnie inaczej. Znaczy tak wlasnie jak mowie 27 a nawet 28 maja. Ja juz sie uwzielam na termin z mojego kalkulatora i bede sie go trzymac.
Zreszta na poczatku, jak on mi jeszcze nie podal terminu to ja wlasnie liczylam sobie sama w necie i wychodzilo wlasnie tak. Wszystkim gadalam wlasnie 27 maja i teraz tak bedzie.
Wole tak myslec niz sie dolowac ;-)

Moge isc na KTG. Dzis pojde. Tylko zlosci mnie, ze jest platne bez wzgledu na to z jakiego powodu przychodzisz. Ciekawa jestem, czy jak przyjde z falszywym alarmem to tez zaplace... GLUPOTA!
Najgorsze jest to, ze jak ja klade sie na bok, to Julka zaczyna akrobacje... i nawala centralnie w sondy. Raz trafilo sie tak, ze byla w miare spokojna. Jak moja matka wroci to sobie skocze chyba na to KTG.
 
slonkoonline- ale bezsens ze musisz placic :baffled: u nas w szpitalu , czy przychodni robia za darmo. A powiedz mi jak z ruchami julki, rusza sie duzo?? bo moja mała mało, czasami sie zastanawiam czy wszystko ok:confused:
 
Raczej jest w normie, jesli chodzi o ruchy. Czasem nawet tak nawala, ze pepek mi wychodzi ;-)
Dlatego nie martwie sie jeszcze tak bardzo. Jakby ruchy byly slabsze, to chyba bym tylko siedziala i plakala. Strasznie to dolujace. Lekarze powinni jednak uprzedzac, WYRAZNIE, ze za termin porodu trzeba jednoczesnie uwazac tez ten 2 tygodnie pozniej. Bo jak kobieta sie nastawi, to pozniej juz kazdy dzien dalej jest straszny!

Ide po sniadanko. Brzydule wczoraj w zlosci ogladalam, wiec dzis moge odejsc wczesniej od TV ;-)
 
reklama
slonkoonline- ja wczoraj caly dzien ryczalam, maz mnie denerwowal, wszyscvy sie dopytywali , a jeszcze moja szwagierka, ktora miala zaplanowana cesarke na 30 maja, urodzila wczoraj synusia- byłam ogromnie szczesliwa a zarazem jej zazdroszcze- oczywiscie tak pozytywnie, jak wysłała mi fotke malego to sie rozkleilam i mialam na maxa dola :-( ze ona juz tuli synusia a ja co:confused:
 
Do góry