reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

TIILI- ja to pewnie do czerwca bede lazic, kumpela mnie nastraszyla wczoraj ze jak mam takie skurcze i tyle czasu to boi sie zebym nie miala cesarki bo moze taka mam powalona nature, ze tylko takie skurczyki mam do niczego nie prowadzace, juz czuje sie na maxa zmeczona i mam dosc tej ciazy, wszyscy mnie dnerwuja i wszytsko w koło!
 
reklama
20 maja o godzinie 15,37 urodziła sie moja córeczka Kinga:) Nie mam czasu teraz was poczytac ale tym co sie rozpakowayly podczas moje nieobecnosci GRATULUJE:) a opis porodu zalacze jak znajde chwile (poród trwal niecale 2 h). Pozdrawiam
 
patusia GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!
tak sie zastanawialam ostatnio co z Tobą :-) i czekam na opis porodu bo bardzo zaciekawily mnie te 2 godziny :szok::szok::szok:
 
Witam Majóweczki!
Ale tu dziś pustka... Wiem, że już coraz więcej rozpakowanych i większość wypadła z rytmu ogólnego, ale Wy tu i tak tyle stron codziennie piszecie, że nie sposób Was nadrobić, a dziś...:eek::-:)eek::-( Moja Nataszka słodko sobie śpi i wreszcie znalazłam trochę czasu, żeby sobie spokojnie poczytać, a tu nie ma co. Mój mąż dziś pierwszy dzień do pracy po urlopie poszedł i ja z Małą cały dzień sama spędziłam. Dobrze, że jeszcze dziś do domu na noc wróci, ale jutro rano jedzie do Szwajcarii i 4-5 dni go nie będzie, a ja jestem przerażona. Boję się czy sobie poradze. A najgorsze dla mnie będzie zniesienie wózka na dół. Dziś małam już przymiarkę do tego i byłam wykończona. Mieszkamy w takiej starej kamienicy i klatka schodowa jest bardzo wąska i w niektórych miejscach dość niska, tak że schodząc czasami muszę się nawet trochę schylić, a niosąc wózek to jest bardzo utrudnione. I jak pomyślę, że tak to będzie wyglądało przez następne 3 lata to już mi się wszystkiego odechciewa.

I CHCIALAM POGRATULOWAĆ WSZYSTKM ROZPAKOWANYM!!!

I TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE NIEROZPAKOWANE!!!
 
Witam,

oj........ale mało nas zostało nierozpakowanych..............

Ja nadal 2w1, 3 dni po terminie.
Ja dziś byłam na izbie w szpitalu, dostałam skierowanie i od jutra idę znów na patologie. Myślałam, że nie położą mnie tak szybka, ale jednak.małemu pod koniec ktg dziś tetno spadło i z moim ciśnieniem też jest różnie, raz niskie raz wysokie. Chyba to wszystko złożyło sie na to że mnie tak szybko w szpitalu kładą.
 
:-DJa tuz przed snem przychodze z wiesciami od tsraina

Otoz i sms:
"Wszem i obec oznajmiam, ze od 20:20 najpiekniejsza kruszynka jest z nami! Cala nasza trojka! Odpoczywamy teraz. Na tel i smsy odpowiadam jutro. Caluje!"


GRATULUJE Z NUTKA ZAZDROSCI!!! :-):tak::-D
BRAWO, BRAWO!!! IZA PRZYBYLA NA SWIAT!!!

Ja juz wiem dlaczego nie urodzilam dzisiaj! Lekarz liczyl mi termin porodu przy standardowym 28 dniowym cyklu. Moj nie jest 28 dniowy! Zawsze bylo 31 dni! Doszlam grzebiac w suwaczku!
No i sie wscieklam na niego i nie poszlam. tylko zadzownilam. Powiedzial, ze juz mi sie nie nalezy zwolnienie skoro minal mi dzien porodu! No i teraz jestem juz na macierzynskim! :baffled::confused::dry: No wszystko fajnie, ale ja mam termin wlasciwy dopiero na 29 maja! Nie moja wina, ze Dr. nie raczyl zapytac ile dni zazwyczaj trwal moj cykl! Ja go uswiadamiac nie bede!
Ide spac... W radosci, ze tsraina juz ma Izunie i z nadzieja, ze ja tez niedlugo bede miala swoja Julke.

DOBRANOC!

 
Tsarina moje przeogromne gratulacje!!!!
rety jak się ciesze :-D :-D czekamy na relację



innym rozpakowanym mamusiom również gratuluje z całego serca, wiem co to nzaczy trzymać swego skarbka w ramionach :-)
 
reklama
Witam was mamusie
Ja już się rozpakowałam.
19-go maja w nocy o 2.40 udało nam się urodzić zdrowego synysia Tomusia. Waga 3130, długi na 52 cm. Dziś wyszliśmy dopiero do domciu bo maluszek miał żółtaczkę. Czujemy się dobrze i wreszcie jesteśmy w domciu i w komplecie. Miałam nacięcie krocza i żle mi się siedzi. Jak dojdę ciut do siebie to wstawie fotki.
Marychna21 - Gratuluję!!!
Ale Twój dzidziuś ma duże stopki :-) eh..a ta fryzurka :-D Fajniutki :tak:
Witajcie Mamuśki.
ja już po. Urodziłam 18 maja. 3 dni po terminie. Akurat w dniu, w którym wybierałam się do szpitala na sprawdzenie co się dzieje, że mała nie wyłazi. Nie było mi dane, bo w nocy wody ruszyły i wszystko popłynęło. Na tej fali dopłynęłyśmy o 8.00 rano do szczęśliwego końca. Teraz przechodzimy krótki kurs obsługi noworodka. atrakcje gwarantowane każdego dnia :-)
Pozdrawiam!
Annazofia - Gratuluję!!!
Ja dziś też byłam w szpitalu na kontroli ale mały i tak nie wyłazi.. ;-)
20 maja o godzinie 15,37 urodziła sie moja córeczka Kinga:) Nie mam czasu teraz was poczytac ale tym co sie rozpakowayly podczas moje nieobecnosci GRATULUJE:) a opis porodu zalacze jak znajde chwile (poród trwal niecale 2 h). Pozdrawiam
Patusiaaaa85 - Gratuluje!!!
Niecałe 2 godziny :szok: wow..to czekamy niecierpliwie na opis :-)

Tsarina - Gratuluję również :-)
 
Do góry