reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
hej dziewczynki, oki ja spadam, na imprezke sie szykuje!

ale nie powiedziałam Wam, że nareszcie gusty muzyczne naszej córeczki się ustabilizowały! Wygrałam! Izka woli słuchać moich kapel i na nie reaguje, a nie na grzmoty mojego męża!

dla sprostowania- ja oprócz muzyki z BrzydUlki słucham dark i power i nu- metalu i hard rocka, a mój mąż woli drum, death i black metal- dla laików zero różnicy, dla znawców olbrzymia- a moja muzyka wygrywa nad jego! a teraz leci Korn i Iza szaleje!

już Was pewnie zgorszyłam to uciekam, papa!
 
słonko zjedz 4 wegle i przejedz kromką białego pieczywa- mnie na męczącą biegunke zawsze pomaga i nie pij nic tak do godzinki, żeby było treściwe w brzuszku. no i zero maślanek, kefirów czy śmietany narazie, i zero kawy zwykłej czy inki, aż Ci przejdzie! a i unikaj pomarańczy, ogólnie cytrusów i truskawowatych ( w tym o dziwo jest kiwi:confused:)
 
Wlasnie tak mysle, ze bez wegla nie obejdzie sie. nigdy chyba jeszcze nie probowalam, ale chyba bez niego sie wykoncze.
Czy to trzeba pogryzc? Wolalabym polknac ;-)
 
hej
Melduje sie jednak w dwupaku chociaz wszystko wskazywalo ze urodze wczoraj w nocy....najpierw czop potem silne skurcze co 15 minut potem bol krzyza i oczy szczanie sie organizmu......
czekam jednak do 20 maja ale co sie nastresowalismy to nasze najpierw sie smialismy ze to juz .....taka reakcja przyszlych niedoswiadczonych rodzicow......a potem..lekki stres....mala nam szykuje niepsodzianki:)
ale przynajmniej proba generalna byla!!!!
ja mowie co mam robic i panika a maz spokojnie dzwon do szpitala i przedstaw sytuacje.......troche sie uspokoilo...mam przyjechac jak skurcze beda co 5 minut a wyjscie czopa sluzowego nie grozi infekcja...
milego dnia dziewczynki
 
Najgorsze, ze nie przewidzisz tego czlowieku!

Jakby sie cos dzialo, to chcialabym w przyszlym tygodniu. Maz bedzie pracowal do 15.30, a moja matka od 14, wiec zaledwie 2 godz. moge byc sama w domu.
Najgorsze bedzie wtedy kiedy zostane sama z siostra. Nie wiem co ja wtedy zrobie. Ona jest chora, wiec nie wiem czy ktos sie nia zajmie. Moi rodzice wcale nie racza poruszyc tego tematu... No bo po co.... Z mezem w zasadzie wczoraj temat byl ruszony, ale z mojej inicjatywy.
 
reklama
ale niestety jutro jest ten straszny i paskudny dzień... (nie domagam się życzeń) bo jutro są moje...:growl:
nie lubie urodzin...

Tsarina witaj w klubie ja też mam jutro urodzinki - 31 :-) - fajne są byczkowe dziewczyny

Mam pytanie dziś porostu napiep......mnie głowa. Pierwszy raz przez całą ciąże. Ale ból taki ze aż nie mogę oka otworzyc. Kawa wypita, sniadanie zjedzone ciśnienie 120/80 moge jakis proch zarzyc???????. Bo juz zaczynam wariowac moze paracetamol nie zaszkodzi????? Poradzcie prosze
 
Do góry