reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

slonkoonline- slicznie wyglada łożeczko dla Julci, na zdjeciu ta posciel wyglada na ecru! a co sie czepiasz kochana wszytsko razem komponuje sie slicznie ;-)
 
reklama
ankzoc czepiam sie, bo szlo baaaaaaaaaaaaardzo dlugo! Bo kontaktu z gosciem zero! No i miala byc zolta, a jest poprostu ecri.
A tak poza tym jestem zadowolona :-D
Troche mnie denerwuje baldachim, ktory jak widzicie jest ecri, ale mis na boku jest zwyczajnie zolty, jak slonce. Zaraz zrobie foto i pokaze Wam. To np. juz jest bardzo niepasujace do reszty.
 
hellooo Mamuśki :)))

i od razu zacznę od życzeń :-)

barmanko - no moje gratulacje!!! siła naszych kciuków za Ciebie i Marcelka przyniosła jak widać super rezultaty!!!
Kochana - Wszystkiego najlepszego dla Waszej Trójeczki!!!
Wracajcie do nas szybciutko!!!

iwona - cudowne masz dzieciątka!!! córunia to chyba ksero Ciebie?:-D
dziękujemy za info!!!
 
slonkoonline- nie czepiaja sie, ladnie jest i koniec :angry: a i oscar dla mnie- zgadlam jaki to kolor :-D, a zolty mis pasuje do ecru, a pozatym malenstwo musi miec wesolo w lozeczku ;-)
 
ajjj slonko - a mi się podoba i pościel i baldachim :tak::-D(aczkolwiek jestem anty co do baldachimów - no ale kolorek jest świetny! i rozjaśnia to łóżeczko - a przecież o to w sumie chodzi, skoro masz jaśniutkie mebelki w pokoiku):-D
no i zastanawiam się nad tą Twoją propozycją w sprawie kosmetyczki, hehe :-D;-)- niestety wczoraj nie udało mi się zakupić wszystkiego tego co chciałam:dry:
 
Nie.... No ja ogolnie jestem zadowolona. Tylko troche przekrecaja z tym kolorem....
W calosci wszystko jest OK, bo i do ochraniacza z malenstwem pasuje, a na tym mi zalezalo.

O tak wyglada ten baldachim....

No i OSCAR for You ankzoc :-)
 

Załączniki

  • oscar-statue.jpg
    oscar-statue.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 18
  • P150509_09.16[02].jpg
    P150509_09.16[02].jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 31
Witam was z rana oczywiscie nadal 2w1. Gratuluje kolejnym mamusiom . Wiedzialam ze barmanka juz urodzi :) Duze te swoje szczescie urodzila. Słonko posciel fajna. JA tez zamawialam przez neta i na zdjeciu byla żółta a przyszla ekri. Tez fajna ale wolałam ciemniejsza. Trzeba zawsze brac poprawki na zdjecia niestety. Ja zaraz sniadanie i wypijam ten olejek rycynowy. Tylko sie jeszcze zastanawiam jak go wypic. Czy odrazu z łyżeczki czy z jakims sokiem?
 
patusia ktos pisal, ze sokiem do sniadania mozna.
Z ta poprawka na kolor zgodze sie, ze trzeba brac. Wiadomo, ze zdjecie to nie to. Tylko kurde zolty a ecri, to jednak jest roznica!
 
reklama
wiecie co przeczytalam ten artykuł i normalnie mam trakiego newrwa ze szok, widac ze faceci bezmyslni rzadza tym panstwem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Finanse - WP.PL
i to ma byc ta polityka prorodzinna pomagajaca mlodym mamom :confused::confused:
 
Do góry