reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

tikanis- kochana mam nadzieje, ze ci przejdzie chociaz popatrz na mnie ja ze skurczami przpowiadajacymi chodze od swiat wielkanocnych i rozwarciem :-D

slonkoonline- no wlasnie tak sobie pomyslalam, ze jak kazdy ma kupic jakies pierdolki to niech sie zrzuca i kupia taki skoczek , wtedy nasze bobaski bede mialy 7 m-cy
 
reklama
No i tak wlasnie trzeba bedzie zrobic ;-)
Szkoda tylko, ze moja babcia dopiero teraz pyta sie co kupic. Jakby bylo wiecej czasu i przedewszystkim ja bym byla mniej zalatana to bym kupila na Allegro ten bujaczek. Bo u nas w sklepach nie bardzo jest wybor. Znaczy jest, ale ceny jak z kosmosu. Moze jeszcze wskocze dzis do dwoch innych, ale mysle, ze ceny beda porownywalne.
 
Moniqsan, po raz kolejny gratuluje :-) i coreczki i meza bo super wam powitanie zrobil :-):-):-)


barmanka juz pewnie w szpitalu ale odpowiadajac na jej pytanie to mi termofor uratowal zycie przy bolach krzyzowych jak jeszcze w domu bylam, bardzo polecam:-), boli mniej !!!

imagination, sheppy GRATULACJE !!!!!
 
Kurde! Ale wstyd!

Jakos zapomnialam dopisac moniqsan do GRATULACJI! Faktycznie meza nalezy pozazdroscic!
GRATULACJE DLA MONIQSAN!
Ja na troszke znikne, bo jak zwykle tylek do kompa posadzilam i nic wiecej jeszcze nie zrobilam. Nawet sniadanka nie zjadlam....
Narazie sie pozegnam. Byc moze znikne na dluzej, bo jeszcze dzis mam nawiedzic kolezanke.

SLONECZNEGO DZIONKA i jakby co to MILYCH, BEZBOLESNYCH ROZPAKOWAN! :-D
 
Gratulacje dla nowych MAMUSIEK!!!!!!
Ja tu chyba ostatnia sama na polu boju zostene!!!!!....czekam cierpliwie do 20 maja!!!!!
pozdrawiam
 
ja wróciłam z KTG...poszłam bo zaniepokoiłam sie słabymi ruchami mojego bąbelka...wszystko jest w porzadku ale skurczów brak :-(
troche obawiam sie tej rycyny...nie wiem co robić...czekac dalej czy jednak sie jej napić?

Nie wiem...jakaś zdołowana jestem...moze to też opóźnia przyjście na świat Damianka..moze za bardze się stresuję?

Fajne pokazujecie te huśtawki dziewczynki, ja jednak nie mam miejsca na taka ;-)
zajęłaby nam pół mieszkania...ale może zainstalujemy taką u mojej mamy...to niegłupie...
 
krystyna30- glowa do gory ja mam termin na 25 maja, ale jutro mam wizyte wiec zobacze co mi powie!

confi- slonce wspolczuje ci naprawde, moze kup sobie ten olejek i wypij jedna lyzeczke, zobacz jak ekspresowo podzialalo na sheeppy a ona jeszcze jest przed terminem. Mysle, ze twoje nastawienie tez ma jakis wplyw, takze rozluznij sie kochaniutka lyknij olejku i czekaj! A co do hustawki to ja ja mam w domku i faktycznie jest duza, i gdzyby nie to ze mala ma swoj pokoik to tez bym jej nie kupila
 
tikanis- kochana ja to juz weteranka jestem, maz sie boi ze moj organizm sie przyzywczail juz do tych boli i jak zacznie sie porod to nie poznmamy hahah, po sw wielanocnych mialam rozwarcie na 2 cm, teraz 7 maja 3-4 cm, zobaczymy co mi powie jutro:confused:
 
reklama
Wiecie jeszcze wrocilam na chwilke.... Moje pytanie na srodek przeciwbiegunkowy utknelo bez odpowiedzi.
Pomozecie cos?
Juz mam dosc bolu brzucha. Nie dosc, ze mnie w nocy budzi okropny bol, to jeszcze w dzien tak mnie wszystko boli, ze juz glupieje, czy to skurcze, czy jelita?!

POMOCY! Co ja moge wziasc na biegunke?
 
Do góry