reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

A tak na marginesie, poza tematem zapytam.
Czy macie moze jakis pomysl, co ja moglabym zastosowac na wstrzymanie biegunki? Kurde juz 4 dzien mnie meczy....
 
reklama
slonkoonline- tez to ogladalam, super i ma wiele stymulujacych rzeczy piszczy, szelesci, tak jak ta lala. Ale mnie tak zauroczyła ta emilka i meza tez , ze zapewne ja kupimy

agakm- kochana ja jutro mam wizyte u gina zobaczymy co powie, i wtedy bede dzialac :-D
 
anzkoc - ta laleczka też mi się bardzo podoba.. ale ja już zabawkami przystopuję.. Mam taką pozytywkę - przytulankę, którą można i do wózeczka i do łóżeczka przyczepić.. Poza tym bliscy wiedzą, że i ciuszki i kosmetyki mam już pokupowane dla Małej - więc teraz kolej na inne rozpieszczanie ;)))
 
ankzoc - mi najbardziej żal, że nie dowiedzieliśmy się jaką wagę ma Jaga zarejestrowaną na usg.. Ale z drugiej strony - po co się nakręcać skoro i tak waga waha się +/- 400-600g..
 
aga_k_m a kupowalas ta pozytywke na allegro? Moze masz gdzies zapisanego linka. W sumie za pozytywka tez sie rozgladalam.
Mi tez gin nic nie powiedzial poza tym, ze jest glowa w dol. Malo tego to tylko 3 razy przylozyl sonde do brzucha. Raz na dole, pozniej raz na gorze, zeby zobaczyc nogi i pozniej jeszcze raz (chyba dla pewnosci) na dole i "Do widzenia". Strasznie mnie kusi, zeby pojsc do tego mojego znajomego radiologa na USG. Tylko nie wiem, czy jest teraz sens.... Z waga bedzie pewnie tak jak piszesz... Wcale nie musi sie sprawdzic.
 
agakm, slonkoonline- kochane wiecie co lepiej nie wiedziec ile maluch wazy, bo czlowiek moze sie niezle wystraszyc tak jak to bylo w moim przypadku, jak 7 maja lekarz powiedzial mi ze mala wazy 3,5 kg , a gdzie tu do terminu?? spojrzal na moj brzuszek i zaczal sie zastanawiac gdzie ja mieszcze tego klopsika!
 
ankzoc - ta huśtawka jest suuuper!!!! ja póki co żadnych leżaczków i huśtawek nie zakupiłam - z tego względu, że zostawiłam wolną rękę dla Dziadków i Chrzestnych ;)) moja Teściowa zresztą już "coś" kupiła, co ponoć przyda się Małej dopiero za jakiś czas... Ma to dostać niby na Dzień Dziecka..

slonko - zaraz wyślę Ci linka do sprzedawcy - ale w sumie w sklepie z art. dziecięcymi widziałam tą samą pozytywkę w podobnej cenie:)) a doliczając koszty przesyłki - allegro wychodzi drożej :/
 
reklama
agakm, slonkoonline- kochane wiecie co lepiej nie wiedziec ile maluch wazy, bo czlowiek moze sie niezle wystraszyc tak jak to bylo w moim przypadku, jak 7 maja lekarz powiedzial mi ze mala wazy 3,5 kg , a gdzie tu do terminu?? spojrzal na moj brzuszek i zaczal sie zastanawiac gdzie ja mieszcze tego klopsika!


hehe - a moja gin, patrzyła na mnie wczoraj z niedowierzaniem - i zapytała jak to możliwe, że mój brzuch nadal rośnie a skóra to jeszcze wytrzymuje!!! szok!!!
 
Do góry