reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam majóweczki
Wiecie co, wczoraj pierwszy raz strasznie spuchły mi nogi i myślałam, że po nocy przejdzie ale nic z tego. Czy macie może dla mnie jakieś rady co z tym zrobić bo wygląda to okropnie no i takie mam dziwne uczucie jak bym miała dwa pomtony zamiast nóg:baffled:
 
reklama
Witam majóweczki
Wiecie co, wczoraj pierwszy raz strasznie spuchły mi nogi i myślałam, że po nocy przejdzie ale nic z tego. Czy macie może dla mnie jakieś rady co z tym zrobić bo wygląda to okropnie no i takie mam dziwne uczucie jak bym miała dwa pomtony zamiast nóg:baffled:


marychna - ja Ci proponuję wymoczyć nóżki w kąpieli solnej. Mi to pomaga :)))
 
aga_k_m- jeny kochana nie przerazaj mnie........ ja nie wyobrazam sobie rodzic takiego klopsa, moj kolezanka taka przy kosci nosila 4,5 kg bobasa, ale musieli jej cesarke zrobic bo by nie urodzila
 
i ja się witam :-) objawów przepowiadających poród w czasie BRAK :-( :-(

Marzena - a dlaczego właściwie chcesz dać córci drugie imię?
kiedyś wszyscy tak robili, ale teraz myślę że nie trzeba - jeśli, oczywiście sama nie chcesz ;-)

AgA - jak poczytasz sobie o tej dietce to daj znać kochana, może stworzysz jakąś listę produktów zakazanych albo jak? :tak: a mi siara nie leci...nic mi nie leci...

a tak serio - czy któraś z was ma może jakieś linki do diety mam karmiących?

patusiaaaa - trzymam kciuki za mycie okien, daj znać czy się coś ruszyło :tak:
 
Witam majóweczki
Wiecie co, wczoraj pierwszy raz strasznie spuchły mi nogi i myślałam, że po nocy przejdzie ale nic z tego. Czy macie może dla mnie jakieś rady co z tym zrobić bo wygląda to okropnie no i takie mam dziwne uczucie jak bym miała dwa pomtony zamiast nóg:baffled:

Jak jest goraco to ja mam tak codziennie na wieczor. Wsadzam nogi do lodowatej wody i troche przechodzi. Jeszcze, chyba tsarina, pisala zeby polozyc sie a nogi wyzej niz reszta ciala. Tez napewno pomoze.
Jesli dobrze pamietam to do wody mozesz dosypac soli, tez jakos wplywa na opuchlizne.

aga_k_m i tak nie zostalam do konca. Siedzialam od 8.30 do 12 z haczykiem.

Kaatharina ja studiuje na normalnych zasadach, jak student zaoczny. Szczerze mowiac nie wiem jak jest na indywidualnym toku. Fak, ze babka trafila mi sie naprawde SUPER! To wlasnie ona kiedys powiedziala, ze dewiza zyciowa kazdego ludzia powinno byc "troszczenie sie od wlasny tylek"! Jak to powiedziala od razu ja polubilam, bo to tez moja dewiza.
Niestety takie czasy sa, ze nikt o nas nie zadba. Wrecz przeciwnie wycisna ostatnia krople krwi :-D

Dziewczynki, ja jeszcze na ta poczte nie wyszlam, a naprawde musze zadek ruszyc. Wybaczcie, ale znikne narazie.

Wroce wkrotce!
 
barmanko - no ja właśnie już kiedyś założyłam taki wątek z przepisami dla mam karmiących. A co za tym idzie z dietą.. jest tam parę wpisów - ale malutko :-( liczę, że nasze majowe mamy coś tam dodadzą od siebie.. aczkolwiek wiadomo - będziemy jadły i obserwowały..

ankzoc - główka do góry!!! pamiętaj o tej różnicy +/- w przypadku pomiaru usg.. Jeszcze na majówkach nie pojawiło się dziecię przekraczające 4000g ;-):-D

kaatharina - współczuję sytuacji na uczelni:-( ja mam praktycznie luz - bo ostatni semestr i teraz to tylko sie obronic.. jedynie co mnie wkurza to te zaliczenia wykladów - ale nie sądzę by robili mi z tym jakieś kłopoty :-D
 
agakm - oczywiście że pamiętam, że jest taki wątek z przepisami na przyszłość, ale on jakoś mało aktywny jest :-( szkoda... bo choć na te pierwsze kilka dni (po szoku poporodowym :tak: :-D) by się przydał by czasem przez głupotę nie zrobić jakieś babola z tym karmieniem..
świeżo upieczone mamusie opiekują się smykami swoimi i nie mają czasu na pisanie w tym wątku :cool2:

Dziewczyny, jakiś czas temu była mowa o pasach poporodowych. czy możecie jeszcze raz podzielić się wiadomością, jakiej firmy będzie je kupować? (a może zamiast pasów któaś kupuje taki gorset - zaczynjący się na udach a kończący pod cyckami?)
kurde ja sobie zapisałam na karteczce, i pewnie przy sprzątaniu karteczke mi wywiało buuuu :-(
 
ja mam pas z firmy - "Pani Teresa". A dodatkowo kupiłam balsam poporodowy (ujędrniający) z Pharmaceris
 
poza tym - dziewczyny w wątku ze "zrzucającym nadmiarem" właśnie też poruszyły ten temat. Kokoszka ma paso-majtki - więc jej trzeba się podpytać co to za firma i gdzie kupiła :)
 
reklama
no właśnie patrzyłam na allegro i nie byłam pewna czy to była Pani Teresa, czy Tummy Trimmer...
super, dzięki za odpowiedź.
a nie wiesz gdzie go mogę kupić (apteka, specjalny sklep) oprócz allegro?
 
Do góry