reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

slonkoonline- kochana juz ci pisze skad moje zapytanie, po switach wielkanocnych mala wazyla 2,2 kg , poszlam na kontrole 14 dni pozniej mala wazyla juz 2,95 wiec sporo przybrala, teraz bylam w czwartek na wizycie czyli rowny tydzien od wizyty gdzie wazyla 2,95 i lekarz powiedzial ze mala wazy 3,5 kg- patrzyl na moj brzuch i sie zastanawial gdzie ja nosze takiego klopsa, terazm mam wizyte 15 i co powie mi ze mala ma juz wage 4 kg a co to bedzie za 2 tygodnie 4,5 czy 5 jak dotrwam do terminu:confused: powiem ci szczerze, ze jestem przerazona i az boje sie isc do tego lekarza :szok:
 
reklama
patusiaaaa85- ja znalazlam twojego poscika i juz ci mowie, dla lekarza najwazniejsze jest data ktora wychodzi wg om i od tej daty 14 dni.
 
ankzoc - ja tez patrzę na wagę z usg z przymrużeniem oka. Aczkolwiek jestem przygotowana psychicznie (więc fizycznie pewnie też dam radę - bo dupsko jakoś mi się powiększyło ostatnio;-):-D) na klocka z wagą 4000g.

29.04. moja "Mała" ważyla niby 3200g. A w ostatnich tygodniach przecież najwięcej nasze Maleństwa przybierają na wadze.

slonkoonline- no ja właśnie martwiłam się tymi Twoimi sobotnimi zajęciami. O zaliczenie jakoś byłam spokojniejsza - ale ogólnie jak Ci się udało wysiedzieć?
 
Slonkoonline ale Ci zazdroszcze takiego podejścia tych kobiet od psychologii i socjologii :crazy: jak już wspominałam kiedyś, ja mam indywidulany tok studiów i same problemy z tym - więcej roboty niż ci, którzy normalnie studiują .. ech :nerd: modlę się, żeby u mnie nikt problemów nie robił z zaliczeniem - u jednego wykładowcy miałam pojawić się już jakieś dwa miesiące temu po zadanie na zaliczenie ćwiczeń, a tu albo godziny dziekańskie, albo mój poród - zawsze coś, a do tego te zajęcia są co dwa tygodnie, no a egzamin z tego już 18. czerwca :angry: indywidualny tok przyznaje się z jakichś konkretnych powodów, więc wykładowcy nie powinni robić ŻADNYCH problemów, przyjść powinnam tylko na egzamin zaliczenie końcowe hehe :rofl2: a wiedza żadna mi teraz do głowy nie wchodzi ....

Marzena80 skąd ja to znam. Mój chłopczyk budził się też około 6 - no to mamusia też na nogi, a wtedy synek spowrotem w sen.
 
justysia , marzenka , malinka --- no kobitki ogromne gratulacje... szybkiego powrotu do zdrowka... :-):-):-) ciesze sie razem z wami.. sciskam goraco...
 
slonkoonline- kochana juz ci pisze skad moje zapytanie, po switach wielkanocnych mala wazyla 2,2 kg , poszlam na kontrole 14 dni pozniej mala wazyla juz 2,95 wiec sporo przybrala, teraz bylam w czwartek na wizycie czyli rowny tydzien od wizyty gdzie wazyla 2,95 i lekarz powiedzial ze mala wazy 3,5 kg- patrzyl na moj brzuch i sie zastanawial gdzie ja nosze takiego klopsa, terazm mam wizyte 15 i co powie mi ze mala ma juz wage 4 kg a co to bedzie za 2 tygodnie 4,5 czy 5 jak dotrwam do terminu:confused: powiem ci szczerze, ze jestem przerazona i az boje sie isc do tego lekarza :szok:

aga_k_m- a u mnie jakos nie widze zwiekszenia ani brzuszka i innych parti ciala :confused: przeczytaj moj poscik
 
reklama
ankzoc - no właśnie czytałam, zresztą widziałąm Twoje fotki z brzusiem :)))
Spokojnie - już kiedyś pisałąm, że mam znajomą, która zawsze nosiła rozmiar XS, przez całą ciążę wymiotowała, więc waga praktycznie nie wiele jej się zwiększyła (proporcje ciała oczywiście też się nie powiekszyły) - a urodziła dwójkę dzieci, z których każde ważyło ponad 4 kg!!! i dała radę :)))
 
Do góry