reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

confi- no sliczny filmik... moj maly tez tak sie rusza.. ehehe:-)

marzena80- sliczniusia nataszka,,,:-D

a ja dzis znow do dentysty ehh i zaczynam od dzis wielkie odliczanie.... jeszcze 10 dni do CC
 
reklama
marzena80- kochana wiesz co a ja z ciekawosci sprawdzialm ile nataszka wazyla i mierzyla przy porodzie, bo widze ze taka malenka wyglada- a miala byc taka kluseczka a tu piszesz ze wszytsko na niej wisi:-) ja mam malo ciuszkow na 56, a podejrzewam, ze wlasnie nataszka w takich teraz jesst ubierana :confused:
 
Dzien dorby! :-)

Melduje sie 2w1. Auto nie kupione niestety! Okazalo sie ze znow robione z kazdej strony, aczkolwiek nie wiadomo dlaczego, bo nie bylo pod spodem pogniecione, wiec wypadku powaznego nie bylo. No nic.... Ale nadal szukamy.

Tyle napisalyscie od piatku (a w zasadzie od czwartku wieczor), ze nie dam rady nadrobic. W dodatku dzis zaplanowalam sobie sprzatanko. Myslam, ze juz bedzie dzis posciel, ale niestety.... OKAZALO sie, ze od 28.04 dopiero dzis wysylaja ja:angry: Wogole nie wypowiem sie! Jak jej jutro nie bedzie, jak zapewnial Pan przez tel. to pozabijam! Bo czekam juz 3 tydzien!

P.S.
Zaczynam przyzwyczajac sie do mysli, ze bedzie CC. Julka moim zdaniem nadal nie zmienila pozycji. :baffled:

Musze skoczyc na poczte, pozniej jeszcze do Was zagladne!
 
Witam Was moje Kochane Majóweczki!!!

ja też jeszcze 2w1, a objawów zmieniających ten stan rzeczy - brak.

Miałam dzisiaj iść do lekarza, ale chyba pójdę w środę (to taka wizyta kontrolna, a w sumie miałam dwa terminy tej wizyty do wyboru - 11.05 albo 13.05. Poza tym 29.04. bylam ostatnio u gin, więc te 2 dni chyba nie zrobią różnicy ;-)). Najważniejsze, że wyniki mam dobre (krewka, mocz i zero drobnoustrojstw!!) no i w srodę zawsze bede wiedziała coś bliżej porodu.. nie ukrywam, że chciałabym zaliczyć jeszcze uczelnie w sobotę, hehe:-p;-)

a nocka - super!!! no i opuchnięcia znikły:-D
 
Ja tez sie dzis witam w komplecie.:-)
Sennie dzis tutaj :cool2:
JA dzis zaplanowałam ze w końcu zaczne czytac o dietach dla mam karmiacych próbuje zrobic sobie jakas liste.....duzo tych informacji:baffled:

Czy wy na brodawkach tez macie taka powłoke (skorupke) z siary? nie wiem co z tym zrobic bo odmoczyc tego pod prysznicem specjalnie sie nie da.....a nie wiem czy tak moze byc moze zatyka mi to gruczoły mleczne?
 
marzena80- kochana wiesz co a ja z ciekawosci sprawdzialm ile nataszka wazyla i mierzyla przy porodzie, bo widze ze taka malenka wyglada- a miala byc taka kluseczka a tu piszesz ze wszytsko na niej wisi:-) ja mam malo ciuszkow na 56, a podejrzewam, ze wlasnie nataszka w takich teraz jesst ubierana :confused:
Ja też praktycznie nie kupowałam ubranek takich na 56 cm. Ale to body o którym pisałam jest niby na "0" czyli niemowlaka, a te różowe spodenki są też z takiego kmpletu na "0". I i tak na nią za duże. Właśnie przed chwilą znalazłam jedne śpioszki, które na długość są dobre, ale znowu są na grubsze dziecko, tak, że ma za szerokie. No, ale nie będę specjalnie nic dokupować, bo to nie ma sensu. Jakoś sie troszkę w tym przemęczymy, a za miesiąc będzie pewnie już lepiej. No i rzeczywiście tak się bałam, że Ona taka duża będzie, bo dużo ważyła w dość wczesnych tygodniach ciąży, a tu w zasadzie naormalna waga. W chwili urodzenia 3480, następnego dnia 3320, a w dniu wypisu 3340.
 
AgA
Mi raczej w cieplej wodzie ochodzi to. Czasem daje sie tez lekko zeskrobac paznokciem, ale pozniej i tak trzeba umyc.

aga_k_m Ja bylam w szkole w ta sobote. Chcialam sie wywiedziec, jak bedzie z moimi zaliczeniami. Bo w sumie wszystko mam na ZAL, poza dwoma przedmiotami, z ktorych mam EGZ. Myslalam, ze bedzie gorzej.... Ale Pani od psychologii i socjologii zdrowia spojrzala na mnie i powiedziala "Prosze Pani! Prosze sie zajac soba i dzieckiem. Martwic sie o zdrowie, a o zaliczeniach pomysli sie pozniej".
Uffff.... A bylam juz w kompletnej zalamce. Bo pod koniec wykladu powiedziala, ze z psychologii bedzie zaliczenie na podst. obecnosci. No i tu OK. Przeslizgnelam sie. Tylko z socjologii juz jest test na zaliczenie i to w dwa dni przed moim terminem! :-(
Dobrze, ze kobieta ma ludzkie podejscie!
Jeszcze tylko wniosek z tematem pracy mgr. i czekam na egz.
 
marzena80- a jaką kochana ci podawali wagę na usg ostatnim?

agakm- ja mam wizyte 15 i lekarz mi powiedzial, ze na pewno nie donosze do tego terminu, ale ja cos czuje ze donosze i to do 25 maja albo i przenosze!

aga- ja ci kochana nie pomoge, bo mi wycieka siara ale nie robi mi sie zadna powloka/skorupka
 
Czemu sie rozgadalyscie, jak ja wychodze z domu? Hm...?
Normalnie, az sie zastanawialam, czy pozniej nie isc na poczte ;-) Ale musze skoczyc teraz, zeby list poszedl jeszcze dzisiaj.

ankzoc moja kolezanka miala z USG taki numer, ze wychodzilo, ze jej synek bedzie mial ok.3,5kg. Urodzil sie prawie kg mniejszy. Ja jakos bardzo nie przywiazuje uwagi do wazenia przez USG, bo w zasadzie jest to nie do konca wiarygodne. Maszyna tylko przypuszczalnie oblicza wage....
No, ale zdaza sie, ze ma racje.
 
reklama
Hej :) jak tam u was po weekendzie? dzis mija moj pierwszy termin i nic sie nie dzieje;/ pisałam wam ostatnio posta ale nikt mi nie odp na pytanko to chyba nie znacie na nie odpowiedzi. Cos tu dzisiaj cisza a zawsze o tej porze juz troche tych postów było.
 
Do góry