reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

zobaczymy - co w sierpniu/wrześniu będą nam proponowali :))

a teraz zmykam :)) miłego dzionka - i nie panikuj!! bo ja też zacznę - terminy zbliżone, te same objawy (ja już siedzę na podwójnych wkładkach!)..
 
reklama
Aguś będziem twarde....
Ja tez wlasnie mialam pisac, ze ide... Musze ugotowac ziemniorki i moze poprasuje.

Jeszcze raz dzieks za pomoc!

Milego dzionka!
 
założyły sobie komis z komórkami, zamiast sie porodem stresować... co za kobity!! I tak trzymać,... tyle rzeczy do zrobienia zanim się dzieci pojawią! to ja lece obiad robić, dzis wydziwiana zupa bo nie mam weny:confused:
 
No i maaasz...serwis telefoniczny się tu zrobił :-D

a poza tym ja protestuję...jak mnie nie ma to piszecie tyle jakby od tego zależało Wasze życie ...a jak jestem to cisza...
zaraz focha strzele normalnie :nerd:
 
moniqsan nie kracz,....! Ja dzis rano to naprawde mialam taka srake, ze normalnie nie wiedzialam jak sie nazywam!
Kurna tak sie zmobilizowalam, ze zaraz i z promotorem sie dogadalam i tel. znalazlam.... Ja piernicze. Apteke po ostatnie pierdoly odwiedzilam.
Moge rodzic, nawet jutro w Rzeszowie, jak pojedziemy ogladac auto ;-)
 
Co tak cicho???
Nic się nie dzieje, żadna nie rodzi ...
Czyżby cisza przed burzą ?:confused:
a wiesz ,że ja bym już chciała...
kurde męcze się tym czekaniem, Wy tez tak macie?
Mnie się dłuży a poza tym troche sie martwię bo moja gin oznajmiła,ze stare łożysko już mam a chyba jak się ma 3 stopień to i dzidziuś mniej składników odżywczych pobiera no nie? I przepływy sa słabsze...
 
Ja na bierzaco ogladam forum. Jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia w temacie, to sie nie odzywam.
Wogole powinnam zaczac jakas akcje odwykowa dla forum bo otworze oczy kompa wlaczam i co.... i na forum. Czasem ew. brzydule obejze.
 
reklama
hej i ja jestem po dzisiejsze wizycie miałam takiego nerwa, że połozyłam się spac! maz dziś ma wolne, ale siedzi na działce i robia płotek, wiec ja gnije sama i sie pograzam :-:)-:)-(, chcial zebym przyszla, ale ja juz mam dosc rozmow o ciazy porodzie i samopoczuciu, bo czuje sie do bani :-(- ale wam namarudziłam :cool2:
 
Do góry