reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ja po krótkiej popołudniowej drzemce-ojjjjjjjjj tak przysneło mi sie jak leżałam na kanapie.
Teraz pewnie w nocy nie bede mogła spać!!!

:-)Paula śliczna ta Twoja dziewczynka, jej........ jaka ona malutka.....a przy Twoim M wygląda jak taka kruszynka:-)
 
reklama
mamamatysia, nina, hanana gratuluje! Szczęściary!

ja sie tylko melduje i lece do gin... i błagam, blagam, błagam... niech mi tylko nie powie, że mam cierpliwie czekać... bo od spacerów i schodów wyrobiłam już sobie potężne mięśnie na łydkach! Wyglądam jak za czasów l.o. jak w kosza grałam... a mój mąż powoli odmawia współpracy, bo chce się wyspać w końcu... egoista!

oki, lece, odezwe się wieczorem! dziś KTG i badanka:-)
 
ojojoj.. to się naczytałam:

Paula7 - strasznie mi przykro z końcowego przebiegu Twojego porodu. Cieszę się jednak bardzo, ale to bardzo, że tak to się skończyło (bo zapowiadało się tragicznie). Kochana - dużo zdróweczka Ci życzę oraz radości w wychowywaniu wspaniałej dwójeczki (Mała jest po prostu bossska - śliczności piękne!!) - resztą staraj się nie myśleć.

mamamatysia, Nina27, hanana - gratulacje Mamuśki - i wszystkiego najlepszego dla Waszych Skarbów :****
Nina27 - podziwiam Cię za wytrwałość (dobry Boże - ja poproszę o szybszy poród - byłam przecież taka grzeczna.. ;-):happy2: oczywiście żartuję - będzie co ma być - najważniejsze żeby wszystko się dobrze skończyło:happy2:)

confi - dziękujemy za wiadomości - na Ciebie zawsze można liczyć:-)

tikanis - co do wózeczka - ja wprost kocham wszystkie odcienie brązowego - ale jakoś nie na tym wózeczku (o dziwo:dry:).. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyboru:happy2: no i mam te większe koła z przodu :-D
 
Ostatnia edycja:
Z CAŁEGO SERCA GRATULACJE DLA
NINY, MAMYMATYSIA I HANANA:-)

PAULA -
jeszcze raz Tobie gratuluję, śliczną masz tę swoją Kruszynkę:-). Jak dobrze, że wszystko ostatecznie w miarę dobrze się skończyło.
Fakt - nie bedziesz mogła mieć więcej dzieci, ale masz już swoją kochana parkę - a dużo jest takich kobiet, które nie mają tego szczęścia i w ogóle nie mogą mieć dzieci. Współczuję Tobie tych cierpień, mężowi też - oj, najgorsza jest bezsilność...

SLONKO,
jakby lekarz nie dał Ci tego pojemniczka z patyczkiem na wymaz, to na pewno w laboratorium mają. Ja też dostałam to w laboratorium i nawet nie musiałam za to płacić;-).
Dzwoniłam, już jest mój wynik, mąż ma odebrać. Mam nadzieję, że nic nie znaleźli - pani w laboratorium mówiła, że jak nic nie znajdą , to wynik będzie szybciej...

Dziś zaczynam 39. tydzień. Miesiąc temu myślałam, że w tym czasie będę już mieć mojego Synka przy sobie;-). Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło;-) - dzięki Wam dowiedziałam sie o konieczności zrobienia wymazu i przynajmniej zdążyłam:tak:.
Mam już codziennie coraz częstsze i silniejsze bóle, a od czasu do czasu ( na przykład wczoraj) taki przejmujący ból w pachwinach, który rozkłada się na całą nogę:baffled:. To jest okropne uczucie, bo przychodzi znienacka i nawet nie można się ruszyć - tak dosłownie paraliżuje:-(

K.M.,
ja też mam termin na 11.05. :-) i też już się niecierpliwię, ale jestem dobrej myśli:tak:.



Pozdrawiam WSZYSTKIE mamusie:-)
 
Malgoss- kochana bol pachwin skad ja to znam - mam tak samo od kilku dni, do tego bola mnie biodra, czasami az idzie mi bol az do kolana- masakra!!!
 
reklama
Hello.... Wrocilam. Kurde myslalam, ze sie posmaze na balkonie, a tu nie bardzo. Chlodniej sie zrobilo, slonce zniklo.... No nic! Pozazdroscilam kolezance, ktora spotkalam w przychodni. No taka zjarana! Wrr.... i tez jest w ciazy! Nie ladnie z jej strony, ze tak mnie drazni ;-)

Malgoss.... i co potem mozna samemu sobie ten wymaz pobrac i zaniesc? To moze byc takie zwykle labolatorium analiz, czy jakies specjalne. Bo ja watpie, ze konowal mi dzis zrobi wymaz.
 
Do góry