reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
paulajak mialam robione USG w 20 tyg to dzidzus byl tak przekrecony ze nie bylo widac nic Po kilkudziesieciu minutach babka stwierdzila ze to prawdopodobnie dziewczynka ale dla mnie to to samo co prawdopodobnie chlopiec :sorry: Ale ze zwgledu na to ze malenstwo moze byc za male jak na wiek ciazy( tak stwierdzila polozna po zmierzeniu brzucha centymetrem:baffled: i wstawieniu wynikow do wykresiku w karcie ciazy) wiec mam dodatkowe USG za tydzien wiec moze sie dowiem co tam sie rozwija za robaczek :-):-):-)
 
patusiaaaaja niestety nie mialam robionych tych nadan wiec Ci nie pomoge niestety ale jak patrez na moja miednice to na pewno dzidzius sie zmiesci i to bez obaw:-D
 
emi - to tak jak u mnie ja tu mialam robione juz 6 razy USG... przez moj maly brzuszek... teraz jestem w 39 tygodniu a wymiar mam z 32 tygodnia... i tak biegam od poloznej do gina i do GP... nie martw sie mi powiedzieli ze po prostu corcia jest malenka i dlatego mam taki brzuszek...
 
paula- najwaznijsze ze Twoja, juz Natasha :-), jest zdrowa Ja sie nie przejmuje specjalnie tym pomiarem bo dzieciaczek mogl sie przekrecic tak ze wyszlo iz jest maly a z dodatkowego USG sie ciesze bo przynajmniej jezeli cos jest nie tak to sie o tym dowiem Ale malenstwo w brzuszku dokazuje Zadnych dolegliwosci raczej nie mam wiec jest ok
patusiaaa- jezeli lekarz mowi ze jest ok to pewnie jest i dzidzius sie zmiesci. Mam kolezanke, baaardzo szczupla w biodrach i rodzila normalnie przez sn i wszytko bylo w porzadku :tak: wiec i u Ciebie na pewno jest ok :-)
 
Dziwne to mierzenie brzuszków. A ja pamiętam moją kuzynkę, która pod koniec 7 miesiąca miała tak mały brzuch, że gdyby ubrała coś luźniejszego to nikt nawet by się nie zorientował, że jest w ciąży. I urodziła zdrową córeczkę. Niestety ze względu na bardzo ograniczony kontakt nie wiem jak wyglądała tuż przed porodem, ale nie sądzę, żeby specjalnie przytyła, tym bardziej, że później widziałam ją około tygodnia po porodzie i była już strasznie chuda. W każdym razie nie wyglądała na dziewczynę, kóra kilka dni wcześniej urodziała.
 
Cisz na forum, a ja spać nie mogę. W dzień sie wyspałam, a teraz to nie wiem o której się położe, tym bardziej że synek tak w brzuchu wariuje , że szok:szok::szok::szok:.
M przykładał buzie do brzuch i śmieliśmy sie, że go syn kopniakiem w twarz potraktował:-D
Idę oglądnoć jakiś film.

Słodkich snów...............................
 
reklama
tak to jest z tymi brzuszkami.
U mnie w pracy dziewczyna tak w ciąży chodziła że dopiero pod koniec 5 m-ca dowiedzieliśmy sie o ciązy!!!!!
Potem poszła na chorobowe, spotkałam ją tak na początku 9m-ca i miała naprawde mały brzuszek. Dziecko jej sie urodziło ok3kg-czyli takie w sam raz. Nie wiem gdzie ona je nosiła.
 
Do góry