reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ja byłam wczoraj u gin. w związku z moją bakterią i dowiedziam się że jak tylko poczuje bóle to muszę zaraz pędzic do szpitala ponieważ antybiotyk musze mieć podany min.6h przed porodem i musze go dostawać co 4h
Maleństwo w pierwszej dobie po urodzeniu będzie miało przeprowadzone badania na obecność tego przekletego paciorkowca
Ale wierze że wszystko będzie dobrze

USG niestety nie udało się wykonać to sprzęt akurat padł :crazy: - jakieś zwarcie się zrobiło
 
reklama
iwona- kochana pewnie, ze bedzie dobrze, pisałam ci ze moja kolezanka miala taki sam problem , synus teraz ma 5 m-c i rozwija sie super, glowka do gory :-), ja dzis odbieram wyniki- kurcze troche zaczelam sie nakrecac co mi tam wychodowali:confused:, przez cały tydzien jakos tak nie myslalam o tym jak dzis!!!
 
witam majóweczki ja nadal dwupak mój gin jest chyba psychiczny jak mógł mi powiedzieć 3 tygodnie temu ze urodze na dniach wrrr mam dziś urodzinki myślałam że może dzidzia zrobi mi prezent w nocy ale jak narazie cisza a najlepsze jest to że ja się czuje coraz lepiej skurczy to już prawie wogóle nie mam masakra :( chyba dociągne do terminu jak tak dalej pójdzie może i lepiej ale po co mi narobili nadziei
 
Kokoszka, ogromne gratulacje :) Niech Mania zdrowo rosnie :)

Dziewczyny ja wczoraj bylam u gina, wogole mnie nie zbadal na fotelu tylko usg, powiedzial ze nie ma sensu wywolywac niepotrzebny bol u mnie przed porodem. Mala wazy 2920g i mierzy 50cm. Wszystko ok, przeplywy dobre, dzidzia dobrze dotleniona, wod duzo, lozysko dobrze pracuje. Martwie sie tylko tym ze nie wiem co z ta szyjka czy sie skraca czy nie...lekarz mowil ze porod moze byc i dzis i za 2 tyg, ale ja sie panicznie boje wszystkiego :(

Poza tym mam tego cholernego paciorkowca, maja podac antybiotyk przy porodzie i ponoc pozniej obserwowac mala. Lekarz mowil zeby sie nie nakrecac, wazne zeby miec ten wynik badania w szpitalu i lekarze beda wiedziec co robic.

Powiedzcie ile waza wasze pociechy :)

Milego dnia.
 
m@dz1@- kochana w dniu urodzin, życzę ci przede wszytskim szybkiego i szczęsliwego rozwiązania. Samych radosnych dni, mnóstwo uśmiechu na buźce i spełnienia marzeń :-):-):-)
 
anulinka- to ze nie mialas badania na fotelu, to sie nie przejmuj, jeszcze troszkę zostało do narodzin maleństwa, najwazniejsze ze malenstwo rozwija sie prawidlowo :-):-):-), a co do tej bakteri to na pewno bedzie wszytsko ok, iwona tez ma ten problem i powiedzieli jej to samo co tobie.
 
HELLOOOOOOO!:rofl2:

Ja sie melduje 2w1. Narazie tylko sie zamelduje, bo musze troszke popracowac po domowemu. Pozniej wroce i nadrobie to co stracilam... A stracilam wiele.... Bo co... Bo kurde wczoraj net mi wysiadl. No i oczywiscie panowie tele-pomocnicy z TP SA wyprowadzili mnie z rownowagi! :eek:
Pozniej tatus mnie zabral na miasto, znow pilnowac auta... Bo jemu przeciez zawsze i wszedzie je kradna :confused2::happy:
No i z tego wszystkiego zapomnialam o syropie napisac mezowi. Jak juz wrocil, to poszlismy do tej nowej apteki i co... No Pan mgr. owszem slyszal, wie co to jest, nawet byl przedstawiciel, ale niestety teraz NIE MA:angry::crazy:
No to se pomyslalam "Daj Pan cokolwiek na bol gardla i bujaj sie! Maz i tak kupi cos w Wa-wie!" Dal jakies homeopatyczne gowienko, ale na chorobe to malo pomaga, raczej na bol tylko! No i jeszcze pomyslalam, ze od razu kupie majtasy do szpitala (jak maz placi:-D). Pan do mnie, ze jest tylko roz. 6. No to pomyslalam, ze napewno beda wielkie, jak rozmiarowka zaczyna sie od "1". No to poprosilam. W drodze do domu spogladam na paczke..... i o dziwo... Owszem jest na niej wielka "6", ale nie ze rozmiar! Tylko, ze 6 sztuk w paczce!:angry::confused2: A rozmiar te gatki to mialy 40, czyli, ze dla mnie to na jedna noge! Ja pierdziele.... :angry::crazy: No to se kupilam majtasy....

princesstopic przesliczna niuniunia! Slodziak.... pewnie zyc Ci nie daje, ale co moze byc piekniejsze? :-D:happy: Gratulacje, zeby sie zdrowo i grzecznie chowala!

kokoszka rowniez gratulacje, ale wybacz moja Julka bedzie najpiekniejsza na swiecie ;-):-D Zapewne, jak dla kazdej z nas wlasne dziecko :-) GRATULACJE i dawaj foteczki swojego paczusia slicznego!
 
Witam Majóweczki , melduję się w dwupaku i bez objawów uczulenia także wszystko ok :-)

maluszek szaleje w brzuchu i szczerze mówiąc jak zdałam sobie sprawę ,ze praktycznie jest już donoszony to dziwnie się czuję...mógłby już wyjśc a ten uparciuszek siedzi tam i siedzi ... ;-)

po pierwsze jednak serdecznie gratuluje Kokoszce córeńki i czekam niecierpliwie na fotki:-D

m@dz1@ najlepszego z okazji urodzinek :tak:
 
reklama
madzia dzien jeszcze sie nie skonczyl moze jeszcze urodzi sie dzisiaj twoje bobo i bedziesz miala prezencik....
Jakby nie bylo duzo zdrowka, pozytywnego i o ile to mozliwe bezbolesnego rozwiazania! CMOK, CMOK!
 
Do góry