reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

marzena , anateczka - wiecie chyba macie racje i zostane przy malej Natashy... moj synek juz zaczal tak wolac na brzuszek i nie chce zmieniac jakos mu bardziej sie podoba...

emi - zgadzam sie z tymi przyjaciolkami... ja tez mieszkam w UK a nie mialam nic takiego robione...ciekawe dlaczego?
 
reklama
ja tak tylko na chwileczkę :happy: chciałam zobaczyć co z confi..
ooooo jak miło :sorry: kochana jestes



Martwiłam się Kochana strasznie o Ciebie :-( dobrze, że Twoja lekarka tak szybko "zadziałała" - a kuracją 3xS się nie przejmuj.. Pozostają Ci jeszcze schody, spacery i ananas ;-)BĘDZIE DOBRZE!!! JUŻ nawet pewnie jest!!! :happy:
hmmmm, seks na ananasa...w suuumie :-D
i masz rację , jest lepiej na pewno psychicznie jest lepiej jednak z euforia wstrzymam sie do następnego badania. Powiem Wam ,ze w życiu mało brałam antybiotyków i tu musiałam wziąć od razu końska dawkę i w związku z tym czuję sie nienajlepiej...mam nadzieje ze nie jestem uczulona ,ale wzielam go około 17 więc jakby cos to uż by się chyba pojawiło no nie? W każdym razie chciałabym by ta noc była lepsza od poprzedniej i żebym mogła się dziś wyspać...
dobrej nocki Wam życzę dziewczynki :tak:
dobranoc
 
Paula,
Natasha to bardzo ładne imię, mi też bardziej się podoba, niż Samantha;-)
Widzę, że Marzenie też;-).

Dobranoc, Confi, teraz po wizycie u lekarza na pewno będziesz spać spokojniej. Dobrze, że nie zwlekałaś z tą wizytą - no, że Twój mąż Cię zawiózł:)
 
Ostatnia edycja:
paula7- ja mialam robione wymazy tylko dlatego ze moj GP zlecil je pielegniarce zeby potwierdzic czy maminfekcje pochwy i za kazdym razem jak dostawalam antybiotyki i nowe tabletki to robili kolejny wymaz zeby sprawdzic no i infekca wyleczona a 'Group B streptococcus' wykryte Polozna powiedziala mi tylko zeby sie nie przejmowac i ze dostane w razie czego antybiotyki podczas porodu. Gdyby nie internet to tyle bym o tym cholerstwie wiedziala :baffled:
confi-przykro mi ze zle sie czujesz ale przynajmniej bedziesz zdrowa i twoj maluszek nie bedzie zagrozony wiec warto sie przemeczyc Lepsze to niz zamartwianie sie czy masz jakas bakterie czy nie Zycze zdrowka :-)
 
Paula słowo się rzekło :-D
Natasha jak sie okazuje bardziej pasuje wszystkim łącznie z Twoim synkiem :tak:

emi88 dzięki kochana, jakoś przeżyję złe samopoczucie...muszę tylko siebie obserwować teraz by jakby coś odnotować objawy uczulenia...ale nijak to się ma do lepszego samopoczucia i swiadomości ze dla swojego syneczka się tak męczę...myślę ze jest warto :tak:
 
Confi a czy kiedykolwiek miałaś uczulenie na jakieś lekarstwo? Ja też wiele leków w życiu nie zjadłam, ale nigdy na nic nie miałam uczulenia, więc jeśli też nie miałaś to myślę, że raczej nic Ci nie będzie. A gorsze samopoczucie jest pewnie wynikiem dużej dawki.
 
marzena - no widocznie tak bedzie...:-)

malgloss - dziekuje slicznie....

confi - chyba tak... ciesze sie ze jeszcze mam czas na zmiane... ale zdecydowanie zostaje Natasha...:tak:

emi - to mnie uspokojilas bo ja nic takiego nie mialam...i wszystkie wyniki byly ok... czasem tylko pojawialo mi sie bialko w moczu...ale teraz jest juz ok...:happy:
 
reklama
Do góry