reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Paula-Nataszka to śliczne imię, mi osobiscie się bardzo podoba:tak:

Kurcze tak mnie nakręciłyście że chyba sama też zrobie sobie już teraz ten wymaz.Miałam poczekać do wizytu u gina, ale sama już nie wiem, w końcu to juz koniec 36tygodnia ciązy i nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa ciąża. Tym bardziej że szyjka jest juz bardzo krótka:wściekła/y:
 
reklama
Kurcze tak mnie nakręciłyście że chyba sama też zrobie sobie już teraz ten wymaz.Miałam poczekać do wizytu u gina, ale sama już nie wiem, w końcu to juz koniec 36tygodnia ciązy i nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa ciąża. Tym bardziej że szyjka jest juz bardzo krótka:wściekła/y:
Rób kochana, rób! Lepiej dmuchać na zimne!
 
Dziewczyny przypomniało mi sie,ze jak była u mnie dzisiaj kuzynka i tak sobie rozmawiałysmy, powiedziałam jej, ze strasznie swedzi mnie skóra wokoł pępka.Mówie jej ze smaruje balsamem chyba z milion razy dziennie.A ona na to, ze nie smarowala i skóra jej pekła jakies 2cm od pępka w góre:szok::szok::szok:.Nawet mi blizne dzisiaj pokazywała.Masakra.:szok::szok::szok:
 
dzieki kochane za podanie strony!!!
Sliczna Roksanka gratuluje Princesstopic;-)!!!!!
I porod dzielnie znioslas!!!!teraz trzymaj kciuki za reszte majoweczek:tak:;-)
Pozdrawiam i wielkie buziaki dla Was!!!
 
ja tak tylko na chwileczkę :happy: chciałam zobaczyć co z confi..

No to wróciłam Kochane moje...jestem juz po dawce antybiotyku no i będę musiała powtórzyć posiew :baffled: cholera , kolejne 60 złotych, no ale czego się nie robi...dowiedziałam się ,ze ta bakteria przenosi się drogą płciową ...nie jest to choroba weneryczna ale bakterie które znajdują się w okolicach cewki moczowej...no i w związku z powyższym..z przyjemności nici...aż do porodu :baffled:

Martwiłam się Kochana strasznie o Ciebie :-( dobrze, że Twoja lekarka tak szybko "zadziałała" - a kuracją 3xS się nie przejmuj.. Pozostają Ci jeszcze schody, spacery i ananas ;-)BĘDZIE DOBRZE!!! JUŻ nawet pewnie jest!!! :happy:
 
reklama
Widze, ze kochane u was poruszenie z tym wymazem ale przynajmniej wszytkie sie do tego wzajemnie motywujecie i sa efekty. Kazda kobieta w ciazy oprocz gina powinna miec takie przyjaciolki :-)
Tutaj w uk nie wykonuja takich badan wiec gdyby nie infekcja ktora zlapalam na poczatku ciazy, to pewnie nie dowiedzialabym sie o paciorkowcu, ktorego jestem nosicielka :-( Nawet wymazy (bo mialam ich robione az 4:sorry:) nie byly badane pod tym wzgeledm ale szpital sam o to zadbal i na moje szczecie powiadomili mnie o bakteri. I tym sposobem moge uniknac zarazenia dzidziusia podczas porodu- chociaz taka pociecha w calej tej sytuacji ;-)
 
Do góry