reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

No to wróciłam Kochane moje...jestem juz po dawce antybiotyku no i będę musiała powtórzyć posiew :baffled: cholera
Najważniejsze, że wiesz co Ci dolega i lekarka się już wszystkim zajęła. I dobrze, że udało Ci się wybrać do niej dziś, bo tak cały weekend myślałabyś tylko o tym.
 
reklama
Najważniejsze, że wiesz co Ci dolega i lekarka się już wszystkim zajęła. I dobrze, że udało Ci się wybrać do niej dziś, bo tak cały weekend myślałabyś tylko o tym.
No ja tez się cieszę, bez mojego M nie byłabym w stanie do niej dojechać...jednak podnosi na duchu taka postawa narzeczonego który rzuca wszystko i wiezie do lekarza bym się nie martwiła :tak:
Dobra...znikam dziewczynki. Miłego wieczorka życzę.

Paula widzę ze jestes niezdecydowana...ja Ci powiem ,ze Natasha jest fajniejszym imieniem ;-) według mnie. Samantha kojarzy mi sie z jedną taka laską i to nie najlepiej :-D ale co wybierzesz bedzie Twoje
 
confi - wiez mi wszystkim sie bardziej podoba... mi osobiscie tez... mowia ze Samantha to wszystkim sie kojarzy jako cycasta babka... nie wiem czemu... ciesze sie ze po wizycie jestes spokojniejsza...
 
Marzena80 ja mam termin na 14 maja. Ale juz powoli mam dosyc. Bardzo chciałabym miec juz to za soba, strasznie sie boje porodu. Gin mi mowił ze duze dziecko i moze nawet do 4 kg wazyc:szok: nie wiem jak ja ją urodze ;-)
 
marzenka - nie wlasnie nie chcemy... tu jest nam dobrze... maly chodzi do szkoly i jest zadowolony ma kolegow... i mysle ze ciezko mu by bylo to wszystko zostawic... ja tez mam tu nowych znajomych dobra prace... moj M tez jest zadowolony z zycia tu... wiec nie mamy takich planow...
Pytam o to, bo jeśli zamierzalibyście kiedyś wrócić to dobrze byłoby wybrać imię takie, które będzie miało polski odpowiednik. Mi się che śmiać z mojej kuzynki, która pojechała do Anglii ze swoim mężem, zaraz zaszła tam w ciążę i po pół roku byli już z powrotem w PL. Oczywiście cały czas twierdzili, że oni jednak wyjadą do Anglii parę miesięcy po porodzie. Nic na to nie wskazywało, bo zamienili mieszkanie na większe, wyremontowali i byłoby dziwne, żeby za parę miesięcy to wszystko mieli zostawić i wyjechać. No i córce dali na imię Jennifer. Mimo wszystko jak na polskie warunki imię "bardzo oryginalne", a nazwisko typowo polskie. A teraz to już im się małżeństwo rozpada i nie wiadomo co będzie.
 
confi - wiez mi wszystkim sie bardziej podoba... mi osobiscie tez... mowia ze Samantha to wszystkim sie kojarzy jako cycasta babka... nie wiem czemu... ciesze sie ze po wizycie jestes spokojniejsza...
Pewnie to skojarzenia z Samanthą Fox. Ale jak swego czasu Sabrina śpiewała Boys, boys, boys to sporo dziewczynek otrzymało to imię i nie wiem czy były takie skojarzenia, a też miała czym oddychać. Sama musisz zdecydować i nie słuchać innych.

Marzena80 ja mam termin na 14 maja. Ale juz powoli mam dosyc. Bardzo chciałabym miec juz to za soba, strasznie sie boje porodu. Gin mi mowił ze duze dziecko i moze nawet do 4 kg wazyc:szok: nie wiem jak ja ją urodze ;-)
Pamiętaj, że USG tez może się mylić. U mnie wykryt cukrzyce ciążową i też się bałam, że mi Mała za duża urośnie, ale lekarz pocieszył mnie, że czasmi duże dziecko tak dobrze się ułoży, że łatwiej je urodzić niż małe. No, ale jeśli stwierdzą, że faktycznie jest duża to może cc Ci zrobią.
 
Witam Was Majóweczki po 2-dniowej nieobecności:happy:.
Tyle się uzbierało tematów...
Przede wszystkim Confi i Iwona - jak dobrze, że wiecie o tych bakteriach, paciorkowcach. Pomyślcie, co by było, gdybyście nie robiły tego wymazu:-(.
Jak już pisałam wcześniej, moja lekarka nic na ten temat nie mówiła i nie zamierzała już powiedzieć, bo nie będę juz raczej u niej na wizycie ( w razie czego kazała jechać od razu do szpitala). Tak w ogóle, to jestem bardzo z niej zadowolona, tylko ten jeden przypadek mnie zaskoczył.
Ale dziś się dowiedziałam w mojej przychodni, że po prostu pacjentki same robia sobie ten wymaz :eek: i oddają w laboratorium. Tak więc zrobiłam to dzisiaj, ale ciekawa jestem, czy wynik przyjdzie jeszcze przed Synkiem:eek:, bo juz jest 38.tydzień, a podobno mam urodzić wcześniej ( przynajmniej taka była wersja 2 tygodnie temu;-)).
Zobaczymy, pozostaje czekać. Aha, Pani w laboratorium powiedziała, że jak nie ma bakterii, to wynik jest nawet w ciągu 2-3 dni, a tylko, jak coś wykryją, to do tygodnia:baffled:

Princess, sliczna ta Twoja kruszynka:tak: - a Ty jak zwykle taka dzielna:happy:

Ankzoc, pięknie wyglądasz!:tak: na pewno słyszysz to na każdym kroku, że ciąża Ci służy;-)

A o czkawce naszych Maluszków czytałam, że dla nich to nie jest nieprzyjemne uczucie, jak dla nas i tak , jak piszecie, nieszkodliwe. Mój też czka ostatnio więcej, niż kiedykolwiek:))

Pozdrawiam Was WSZYSTKIE :-):-)
 
Ostatnia edycja:
dziekuję dziewczynki za miłe komplemenciki :zawstydzona/y::-D

malgoss- i dobrze, ze zrobilas sobie ten wymaz, a ile u ciebie sie czeka bo u nas tydzien i wlasnie jutro mam do odbioru, i sama jestem ciekawa co mi tam wychodowali :confused:
ps. juz doczytalam :p
 
Hej:-)
Faktycznie trzeba o ten wymaz się upominać bo mój Gin. mimo iz bardzo dokładny i ordynator tez zapomniał na ostatniej wizycie.
Jak sie ubrałam po badaniu i przy biurku pytam jakie badania miec juz gotowe na nastepna wizyte to on mówi ze własciwie to powinien dzis pobrac wymaz.....rece mi opadły.
Oczywiscie nie wspomniał tez o USG wiec grzecznie pytam a USG tez robic?
A on "no tak koniecznie" - tylkoz e gdybym nie zapytała nie skierowałby mnie.
Jakis zakręcony był po świetach.....
Wiec jest możliwość ze lekarzom coś umyka....
Moja diabetolog co 2 tyg. daje mi skierowanie na badania krwi bo zapomina ze dawała poprzednio ....a ja jej z błędu nie wyprowadzam;-)
 
reklama
Witam !!!Ja tylko tak na chwilkę jak po ogeiń.Od wczoraj wieczora mam meza w domu wiec rozumiecie:-).
Princess-najszczersze gratulacje, niech sie mała kruszynka zdrowo chowa.Śliczna jest!!!!:tak:

To by było na tyle moje drogie.Zycze wszystkim dobrej nocki.:happy:
 
Do góry