reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

iwona- kochana dlatego jak juz zaczna ci sie skurcze i trafisz do szpitala, to zglos to jak najszybciej. Na pewno bedzie wszytsko ok, ja tez czytalam o tej dziewczynie. Nie zamartwiaj sie na zapas- po to robimy ten posiew zeby lekarze wiedzieli, ze isttniej zagrozenie , takze pamietaj o tym zeby to zglosic w pierwszej kolejnosci i pilnowac zeby dali antybiotyk, teraz jestes swiadoma zagrozenia i wiesz o co chodzi, a tamta babeczka nie wiedziala, smutna historia :-(

slonkoonline- nie kochana cytologia nie wystarczy, a kazda kobitka w ciazy powinna miec wykonany posiew po 35 tc., takze upomnij sie jak najszybciej o to.

marzena80- no wlasnie lipa z tymi telefonami......... ja posiew mialam robiony teraz w srode i wynik mam do odebrania 29 kwietnia czyli rowny tydzien

barmanka- marcelka jest 16 stycznia

malgoss- kochana ten wymaz jest obowiazkowy, az mnie dziwi ze nic wam nie powiedzieli lekarze, robi sie go po 35 tc
 
reklama
Cześć kochane mamusie:) Widzę, że dyskusja u Was idzie pełną parą [godzinę człowiek opuści i już kilka stron do czytania:)]. Ja mam termin na 8 maja (7 z USG), ale nic a nic u mnie nie wskazuje na to, żebym miała urodzić wcześniej. Cisza na morzu :)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry