reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Katherina- GRATULACJE OGROMNIASTE!!!! NO I MAMY PIERWSZEGO RODZYNECZKA!!!!!! Bardzo sie ciesze i duzo zdrowka wam zycze !!!!



Hehe dziewczyny no to juz prawie oficjalnie sezon porodowy mozemy uznac za OTWARTY!!!!

Moze juz otworzyc watek dotyczacy opisow porodow tak jak inne miesiace maja- przyznam sie ze uwielbiam je podczytywac, strasznie sie na nich wzruszam :-)
 
reklama
kaatharina- gratulacje!!! no nareszcie pojawił się pierwszy chłopak :-D

klauduśka- witamy:tak:

Jeśli chodzi o WYMAZ, to ja miałam robiony w 38 tc i właśnie dziś mój m. odebrał wyniki ale niestety dopiero zobaczę je po 12 w nocy. :sorry:. Mój gin z wymazem czekał do ostatniej chwili, co prawda mógby zrobić wcześniej ...ale kto wie czy przed samym porodem nie złapałabym jakiegoś bakteria :baffled: a tak jest mniejsze prawdopodobieństwo ...
Nie denerwujcie się więc, bo pewnie badanie jest jeszcze przed Wami:tak:
 
no proszę - nie było mnie tu raptem 4 godzinki, a tu pierwszy "MAJOWY" Chłopak się pojawił!!!
Kaatharina - wszystkiego najlepszego, wielkie gratulacje no i ogromny buziak dla Ciebie i Twojego Synka!!!
 
ja też nie miałam jeszcze skierowania na posiew - ale idę na wizytę 29.04, więc pewnie otrzymam takie zalecenie.. A jak nie to napewno się o nie upomnę!
A gdzie się ten posiew w ogóle robi? (gabinet ginekologiczny?, laboratorium??)

ula_28 - no niby fajnie mieć aktualne wyniki, ale jakby (nie daj Boże) coś się przyplątało do nas - to nawet nei ma kiedy tego wyleczyć:-(

a tak w ogóle to gdzie Wy się podziewacie??!!! co??
przez 3 godziny naklepałyście 10 stron, a teraz cisza...
ehhh - za Wami nadążyć, to..
 
aga km- kochana posiew wykonuje polozna, na fotelu pobiera takim patyczkiem dlugim , jakby do uszu tylko grubszy wymaz z pochwy i odbytu trwa to doslownie 10 sekund , wklada to do takiej jakby probowki i oznacza twoimi danymi, u nas trzeba zaniesc to samemu do laboratorium i czeka sie tydzien czasu na wynik
 
Dziewczyny meczy mnie sprawa tego czopu.Byłam przed chwilka na innym forum(kafeteria.pl) i tam pisało, ze czop moze odchodzic wraz upławami.Nie wiem co o tym myslec, ale ja mam ostatnio bardzo obfite i zmieniam wkladki 4-5 razy dziennie.a wy co o tym myslicie?
 
aga_k_m- jeśli chodzi o wyniki z wymazu to z tego co słyszałam to nie chodzi o wyleczenie ewentualnych przypadłości ale o podanie antybiotyku w trakcie porodu... choć wiadomo, że wyleczenie byłoby najlepsze:sorry:
 
ankzoc - dziękuję za info :happy: wiesz, ja jeszcze nie byłam z położną "sam na sam" - do tej pory wszystko załatwiałam z moją gin, ew. labolatorium (mocz, morfolofia, itp..). Czyli najprawdopodobniej będę musiała zgłosić się do szpitala:eek:

K.M. - większość z nas ma teraz wzmożone upławy - ale spokojnie- jeśli nie ma w nich galaretowatych strzępek - to wszystko jest ok.
 
reklama
agakm- u nas robia to polozne, moze ze wzgledu na to zeby odciazyc lekarzy. A to sa polozne, ktore sa w przychodni i sa od mierzenia cisniania itp rzeczy

k.m- kochana zwiekoszne upalwy to norma pod koniec ciazy :-) nie martw sie, bo czop jest taka galaretka czasami przezroczysta a czasami z krwia
 
Do góry