reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
mallgoss ja też nie miałam robionego wymazu. Tylko na początku robioną miałam cytologi i teraz 5maja na wizycie mam mieć robioną.

No właśnie, Aneteczko - masz mieć jeszcze zrobiony przed porodem, a ja już nie będę miała wizyty ( raczej) , to i wymazu tez nie...:eek:
hmmm..... ale K.M. tez nie miałaś....
a inne Dziewczyny? napiszcie później, proooooszę:sorry:
 
marzenko..... prawie tak... Ciagle latam i jak kotleta na patelni je przkrecam, zeby slonce z kazdej strony troche swiecilo na nie.
Ale twardo siedze przy desce i prasuje... Juz mnie tyleczek boli i siedze teraz juz na kanapie i do tego mam taka waska poduszke miedzy nogami, bo normalnie wysiedziec nie moge!
 
reklama
marzenko..... prawie tak... Ciagle latam i jak kotleta na patelni je przkrecam, zeby slonce z kazdej strony troche swiecilo na nie.
Ale twardo siedze przy desce i prasuje... Juz mnie tyleczek boli i siedze teraz juz na kanapie i do tego mam taka waska poduszke miedzy nogami, bo normalnie wysiedziec nie moge!
To te spodnie też żelazkiem potraktuj, bo za 15 minut Pan przyjdzie, a Ty nie gotowa...
 
Do góry