reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
ankzoc - na właśnie pamiętam że Iwona kupowała, ale jej teraz nie ma :-( a w dziale zakupów jest tyle stron że całą noc bym siedziała i szukała :-p

o matko że ci się chciało szukać :-) dzięki, jesteś wielka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez powstrzymam sie narazie z zakupem pasa.Moze przeciez okazac sie zupełnie niepotrzebny.
Mój maluszek fika dzisiaj prawie cały dzien, wystarczy, ze sobie usiade albo sie poloze.
;-);-):-):-D:happy:
Zycze Wam wszystkim DOBREJ NOCKI:-).
 
dziewczyny jutro będziemy miały kolejna majową dziewczynkę, kokoszka ma cesarkę o 11! O ile nic się nie pozmieniało :-):-):-):-)
 
a swoją drogą to dlaczego cesarki robi się pod koniec tygodnia? :sorry:

to jednak dzidzia u Kokoszki nie przekręciła się :-(
trzymam kciuki i czekam na wieści :tak: :-)
 
Joannn- masz racje z tymi pasami ja tez slyszalam takie opinie i na razie nie mam zamiaru kupowac zadnych pasow

Ankzoc i Joannn,
ja też bym takiego pasa nie kupowała. Dostałam go, ale raczej nie będę go używać. jak już, to może tylko na jakies wieksze "wyjście";-)

No, nadrobiłam te strony i udało sie nawet szybko:-D.

Slonko,
oj, nie zazdroszczę Tobie tego podrażnienia:-(...
Tak, jak dziewczyny pisały wczesniej, na pewno krem na podrażnienia typu Sudocrem pomoże. A swoją drogą - to dziwne, że nie dostałaś jeszcze próbki:eek:
Ja dostałam kilka i dzięki temu mam 4 sudocremy, 5 płynów Lovela i wiele innych próbek:happy:.

Dziękujemy za wieści od Kaathariny:happy:. Kolejna dziewczynka:-)

Jakie to dziwne - niektóre z nas mają już bolące skórcze, miękkie szyjki, a nawet rozwarcie, a do porodu jeszcze daleko:baffled:, a inne dziewczyny nie maja objawów i rodza w tramwajach albo po drodze do szpitala:baffled:.

Tsarina - zmobilizowałas mnie, żeby też zrobić z soba "porzadek":-D - już prawie każdy punkt wykonany:tak:, dzis razem z balsamem brązującym kupiłam szampon koloryzujacy, bo ostatnio wyszedł mi za jasny kolor i już są małe odrosty:crazy:.
Aha, ja używam maszynkę jednorazową - po omacku:sorry::rofl2::-D
 
Ostatnia edycja:
A ja jednak w pas zainwestuję. W końcu ten pas np. poporodowy pas brzuszny produkowany jest przez firmę zajmującą się wyrobami medycznymi. Więc nie jest to zwykła firma bieliźniarska i spełniają jakieś normy. Ja oczywiście nikogo do niczego nie namawiam, ale znam dziewczyny, które w jakiś tam sposób się "ściągały" po porodzie i brzuchy mają ładne. A ja jako, że filigranową osóbką nie byłam chciałabym chocaż do sylwetki z przed ciąży wrócić.
 
barmanka- kochana ja nie wiem, co u niej tylko pamietam ze pisala ze 24 o 11 ma cesarke a to juz jutro :-), nie mam z nia kontaktu zadnego, ale pewnie gdyby cos sie zmienilo napisalaby nam ;-), takze zakladam ze jutro bedziemy miec kolejna dziewczyneczke.

Malgoss- pewnie kochana jak dostalas to czemu nie skorzystac od czasu do czasu pod jakas sukieneczke albo na wyjscie ;-)
 
reklama
W celu prawidłowego dopasowania należy dokonać pomiaru obwodu brzucha po porodzie (w cm), a następnie dobrać odpowiedni dla siebie rozmiar.
Pas dostępny jest w 5 rozmiarach:

S - obwód brzucha 80-90 cm
M - obwód brzucha 91-100 cm
L - obwód brzucha 101-110 cm
XL - obwód brzucha 111-120 cm
XXL - obwód brzucha 121-140 cm

Iwona, Marzena i reszta Dziewczyn zastanawiąjących się nad pasem - pamiętajcie, że ten pas "wciąga" się od dołu, czyli musi przejść przez nasze uda i biodra!!!
Pas jest nieodpinany (to nie jest produkt typu "termocoś" na rzepy), ja przed ciążą nosiłam rozmiar M/L, więc pas zakupiłam w rozmiarze L. Oczywiście wcześniej przedyskutowałam to z moją psiapsiółką, która ma identyczny (Medical - Pani Teresa) - zawsze z Sylwią miałyśmy te same wymiary, no i nawet podczas ciąży tyle samo przytyłyśmy, więc w moim przypadku L to dobry wybór.
 
Do góry