reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Nie wiem czy to już było wklejane, czy nie, ale oto chiński kalendarz który pokazuje jakiej płci urodzi się dziecko. Zależy od wieku matki i miesiąca zajścia w ciążę.
Niestety wszystkie znane mi przypadki się sprawdziły. Śmieje się że niestety bo moje dwie siostry mają w sumie 3 chłopaków i wychodzi że moja Fasolka też będzie chłopcem :-)
Chinese Pregnancy Calendar
No to wygląda na to że też będę miała syna. Ciekawe czy sie sprawdzi, mąż by skakał z radości.
 
u mnie też wyszło na dziewczynkę :-) skakałabym ze szczęścia gdyby się sprawdziło
a jak patrzę na poprzednią ciążę, to pokazało chłopca i jest chłopiec:tak:coś w tym musi być:-p
 
Hej kobietki:-)
ja tez znam ta tabele plci ale powiem wam ze nie zawsze sie sprawdza oj nie zawsze:tak: nie dawno z kolezanka sprawdzalysmy jej dzieci i niestety w zadnym przypadku nie zgadzalo sie potem sprawdzalysmy znajomym i bylo tak róznie:happy: mi w poprzedniej ciazy sie zgadzalo mial byc synek i teraz tez tak wychodzi...zobaczymy najwazniejsze zeby zdrowy byl:tak:
a jak Wasze brzuszki bola mi daje popalic od samego rana:no:?
 
reklama
Do góry