reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Paula mnie jeszcze nie mijają.... niestety
Jak tak czytam to chyba jestem jedyną która nie miała jeszcze USG a mam wyznaczony termin dopiero na 28 października.
Dziewczyny macie racje trzeba się uspokoić wyciszyć bo to pomaga. ja też tą drugą ciążę przechodzę dużo spokojniej. Może to dlatego że wiemy co nas czeka.
 
reklama
anecik, nie jestes jedyna :) Ja tez jeszcze nie mialam. Jak dobrze pojdzie to bede miala za tydzien, ale w sumie to jeszcze nie wiem :) Pozdrawiam Was kobietki, trzymajcie sie zdrowo :)
 
wczoraj przeszlam sama siebie, kupilam na obiad pierogi gotowe, zadowolona z siebie, bo mialy byc bez skawarek. Jak przyszlo co do czego to sie okazalo ze skawrek tam wiecej niz czegokolwiek i obrazilam sie za to na mojego faceta...ze kupilam nie takie pierogi:dry:
 
Dziewczyny bardzo was prosze kochane pomozcie mi.
jestem bardzo zdenerwowana. Wszystko mnie swedzi, na lini brzucha, na dekoldzie na udach z tylu i na rekach. czytalam ze moze to byc cholestaza, ale ja jestem dopiero w 8 tygodniu!!!. Co mam zrobic? wizyte mam w srode, ale chyba zwariuje. Dajcie znac.
Pozdarwiam i czekam na jakas odpowiedz, bo w internecie nie moge nic znalesc.
 
anecik, ja tez jeszce nie mialam usg, tzn mialam takie dowcipne ale tylko zeby sprawdzic czy dzidzia jest, czy bije serduszko, bez zadnych pomiarow itp., teraz nastepne mam 10 litopada dopiero bo to bedzie 12 tydzien.

mirabella, to od hormonkow, w pierwszej ciazy tez tak mialam ze wszystko mnie swedzialo, musisz sie smarowac tlustym kremikiem, ja smarowalam sie Fisanem, troche smierdzacy jak dla mnie ale przynosil ulge. wogole dziewczyny to smarujcie sie ile wlezie, oliwka albo innymi kremidłami zeby troszke ta nasza skórę uelastycznic, natłuscic, zeby sie ładnie rozciagała i nie było potem jakichs rozstepow i innych paskudztw ;)
 
ko mi, ale wiesz, jak sie przypatrze to widze taka jakby babelki biale, malutkie jak od komara, tylko maluskie. boje sie czy to nie zaszkodzi dzidziuni. Na pewno to nie cholestaza i smarowanie pomoze?
 
reklama
Do góry