reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie, dawno mnie nie było, nie przebrnęłam przez wszystkie posty

basiii, wiem co znaczy Twój ból, przykro mi, przytulam Cie do serduszka, jeśli będziesz na siłach zapraszam na wątek "ciąża po poronieniu", mam nadzieję że z nami choć trochę Ci ulży.

U mnie nie za dobrze, to znaczy psychicznie wysiadam, jutro idę zapisać się na usg do luxmedu, choć tydzień temu byłam na wizycie, mam schiza jak nigdy, boję się że może być źle....
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi czy Wasi lekarze przy każdej wizycie każą Wam robić beatHCg? Ostatnio moja szwagierka była bardzo zdziwiona, że mój mi nie każe i ja nie wiem jakie mam beta, bo ona miała robione cały czas. No i popadłam w lekką paranoje na ten temat. Wydaje mi się, że skoro mam przy każdej wizycie USG to chyba beta nie jest mi potrzebna, ale nie wiem. Co prawda jej ciąża była zagrożona i może dlatego miała ciągle robione to badanie, a ja i owszem dostaje skierowanie na badania, ale różne inne. W rozmowie z szwagierką poczułam się jak jakaś nieodpowiedzialna idiotka, którą nie obchodzi jej dziecko i na dokładke chodze do jakiegoś rzeźnika, a nie lekarza, bo nie mam betaHCg. Napiszcie jak jest u Was, bo zaczęłam się martwić i może to rzeczywiście jest konieczne...

ja mialama robiona tylko raz na poczatku... zapewne 21 jak pojde do lekarza znowu bede powtarzala badania bo doktor zapowiedzial mi to 2 tyg temu
 
A!! Czy Was mdli bardziej wieczorem niż rano? Ja nie mogę zrozumieć o co chodzi z powiedzeniem" poranne mdłości"> Może to przyczyna że ja rano leżę więcej. No ale wieczorem, to jest ciężko, oj ciężko.
Mój mąż tylko mówi do brzucha " Fasolka, nie męcz już dziś mamusi".
ja caly dzien czuje sie super a wieczorem zawsze kolo 21 jak mnie dopadnie to trzyma i trzyma....
chociaz dzis to i w dzien.
a juz bylam pelna optymizmu ze minelo wszystko
 
Dziewczyny długo się nie odzywałam. Niestety muszę się z wami pożegnać. W poniedziałek byłam na badaniach. Czułam że coś jest nie tak. Ciąża obumarała...straciłam dzidzie..... jestem w 12 tc i jutro mam zabieg
Nie mam siły
Zwyczjnie cicho krzycze
Bardzo ci wspolczuje ale zobaczysz ze wkrotce wam sie uda i znowu bedziemy cie dopingowalu

Basiii mam pytanko, moze nie na miejscu, ale czy minely ci objawy ciazowe dlatego zaczelas przeczuwac??
 
reklama
Bardzo ci wspolczuje ale zobaczysz ze wkrotce wam sie uda i znowu bedziemy cie dopingowalu

Basiii mam pytanko, moze nie na miejscu, ale czy minely ci objawy ciazowe dlatego zaczelas przeczuwac??


moze ja odpowiem ,z moich doswiadczen ,minely, ale wtedy nawet nie dopuszczalam do mysli ze cos nie tak,cieszylam sie ze w koncu koniec z wymiotami i bolesnoscia piersi, teraz jestem juz wyczuona. Zdalam sobie sprawe dopiero wtedy jak bylam juz po zabiegu ze od kilku tyg nic nie czulam...
 
Do góry