reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dziewczyny ja przestałam czuć się jak w ciąży, ale z niunią pewnie wszystko ok w końcu parę dni temu byłam na USG :crazy:
u mnie jak gin będzie stwarzał problemy:angry: to będę miała zaświadczenie od neurochirurga i z poradni genetycznej, że naturalny nie wchodzi w grę. Tak samo neurochirurg się wypowie jakie znieczulenie zewnątrz oponowe czy narkoza:crazy:
 
reklama
masakra z tymi porodami, nie dosc ze ze 40 lat temu na zachodzie byly takie warunki jak u nas to jeszcze jetesmy w zasadzie zmuszane do porodu naturalnego:wściekła/y:, bo jakis buc na gorze sobie wymyslil ze tak bedzie lepiej, ciekawe czy kiedykolwiek byl przy porodzie naturalnym:angry:
 
Ell, trzymam za Ciebie mocno kciuki, staraj sie nie stresować bo można sie w ten sposob psycicznie wykończyć... ja sie po tych kilku tyg czuje wypalona psychicznie do zera :zawstydzona/y: A jak wczoraj czekałam do tego lekarza to w pewnym momencie myślałam że wstane i zaczne krzyczeć bo już mnie tak nerwy zjadały :szok:
nie wiem czemu Moniau sie nie odzywa... :angry:
 
misza hm ja miałam w pierwszej ciąży zwolnienie od internisty z B- a miałam zapalenie oskrzeli- mi sie zawsze wydawało, że B to oznacza ciężarna i, że nalezy mi się 100%
 
jestę w szpitalu bo w sobote dostałam strasznych kłóć w prawym boku:crazy: w niedziele poszłam jakaś lekarka mnie zbadała i kazała iść do domu. Dopiero w poniedziałek poszłam do swojego gina i kazał zostać w szpitau. Jak narazie nie znają przyczyny ale najprawdopodobniej moge to mieć od soków i owoców więc jak narazie tylko woda mineralna kompoty i jabłka z przyjemnośći:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No ale czego się nie robi dla swojego maleństwa
 
nie ma co sie przejmować tymi 180 dniami, jesli kto musi koniecznie iść na l4- bo komisje póki co to tylko formalność..i przyznawany jest spokojnie zasiłek rehabilitacyjny
 
No jak ja byłam już w ciaży chora na angine to powiedziałam o ciąży interniście i on chciał mi wystawić zwolnienie pełnopłatne tyle ze ja nie chciałam bo w pracy by dowiedzieli sie... nie chciał nawet zaświadczenia o ciazy, uwiezyl mi na slowo.... teraz jakby co to mam aktualne usg z opisem... ksiazeczki ciazy jeszcze nie mam... no ale na zwolnienie raczej na razie sie nie kwalifikuje ;-)
Chociaz nie powiem jestem stokrotnie wypompowana po przejsciach z poprzednim ginekologiem i straszniem ciaza pozamaciczna, obumarłą itd :crazy: Najchetniej odpoczelabym teraz z tydzien bo czuje sie psychicznie wyniszczona :nerd: nawet w ta sob pracuje.... chociaz kobieta w ciazy ponoc nie musi w nadgodzinach pracowac :confused:
 
katarzynak83 a jakieś objawy ciążowe wystapiły już u Ciebie, jak się czujesz?
No jakiś super objawów nie mam... Powiekszyly mi sie piersi :szok: z czego akurat jestem srednio zadowolona, troche mnie bola a raczej sa obolale... Poza tym czasem mam sukrcze w podbrzuszu - podobno to normalne bo macica sie rozciaga... mdlosci mam baaardzo rzadko, głownie gdy czuje jakies spaliny... Poza tym jestem mega zmeczona i strsznie mi sie chce spac :zawstydzona/y: Poza tym pogorszyla mi sie bardzo cera... no i na niektore rzeczy nie mam ochoty ktore jadlam do tej pory a tych ktorych nie jadlam strsznie mi sie chce :baffled: dzieki temu jestem juz do przodu 2 kg :-(
Ell, ja mysle ze objawy sa bardzo indywidualna sprawa, wiec sie niczym nie przejmuj! Ja na samym poczatku mialam o wiele wieksze mlosci niz teraz... tu chyba nie ma reguly. Nie stresuj sie tylko dbaj o siebie, na pewno niedlugo bedziesz sie chwalic maluszkiem... ja chyba wstawie zdjecie swojego usg... moj maz powiedzial ze dzidzia wyglada jak prosiaczek (z kubusia puchatka) z balonikiem :-D ( a ten balonik to pecherzyk zoltkowy ;-))
 
reklama
ehh jak ja wytrzymam to tego usg:sorry2:kręćka dostane..no bo mnie nic nie pobolewa, nie mdli..troche tylko rosne i czasami mam zachcianki
 
Do góry