reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
jioolka ja wlasnie jade w czwartek po CONECO V3 ten co w linku..mówisz z e polecasz? bo ja szczerze mówiąc nie jeździlam po sklepie, zwrotny ? wygodny ? , Wózek dziecięcy 3w1 coneco toledo z fotelikiem Świebodzice • Tablica.pl
85917395_7_644x461_wozek-dzieciecy-3w1-coneco-toledo-z-fotelikiem-.jpg
 
Witam z rana :)

M wyszedł do pracy, a ja zasnąć nie mogłam. Może poczytam książkę i jeszcze poleniu****ę. Wczoraj na szkole rodzenia mieliśmy ćwiczenia parcia, oddychania przy porodzie - wstrzymywanie oddechu jest ważne, aby przeć, a to wcale nie jest takie proste, a jeszcze jak dojdą skurcze... Ale to wszystko skomplikowane.

Dziś bardzo ponury i chyba chodny dzień - na temperaturę oczywiście nie narzekam, bo da się oddychać i normalnie funkcjonować od kilku dni w końcu, ale pada, a ja dziś nastawiłam się na pranie i szybkie schnięcie ciuszków dziecięcych, które dostałam. Myślałam, że w 2-3 dni ogarnę, jak szybko będzie schło. A tu zonk. Trzeba będzie na raty to rozłożyć.

Mam kilka rzeczy, które mają plamki, chciałam je wywabić. Mam proszek z rossmanna do odplamiania. Myślicie, że jak namoczę na jakieś 2 godzinki to odplami, a nie odbarwi ubranek?

Śliczne to łóżeczko z tablicy :)
akaiah wózek też, kolor przesłodki :) i wygląda na solidny, fajne kółka.

ewelina ja też miałam ogromne problemy na znalezienie pozycji do spania, zawsze spałam na brzuchu. Musiałam zmienić nawyk, długo się męczyłam, żeby wygodnie spać, w ogóle żeby zasnąć :) Ale widocznie organizm się przestawił, bo już wychodzi mi zasypianie na którymś z boków. Teraz mam problemy ze zmianą pozycji z boku na bok :) takie przeturlanie wcale nie należy do prostych czynności :-D
 
Witam sie szybko!

Poki pamietam ursula ale Alutka duza :tak: niech rosnie zdrowo! i no 3 doby musisz sie wymeczyc aby nasza #^$&^$% sluzba zdrowia miala za to kase ;-)

dzis mam wizyte, trzymajcie ksiuki zebym zanoszac zwolnienie nie zatlukla swojego %#$^$#^& managera, ktory mi wyslal ponad tydzien temu maila na sluzbowa skrzynke ktorej de facto nie sprawdzam bo jestem na zwolnieniu - ze Zus dzwonil i mam oddzwonic :-D:-D co tam ze dzieki #$%$ wstrzymuja mi wyplate przeciez to nic pilnego !! no za@%#% chu@#%#$^ :-)
a i ksiegowa pytala gdzie jestem zameldowana :szok: ZART DNIA :-):-):-) albo i roku .. ona ich z torbami pusci kiedys :-)

no i dzisiaj kardiolog z rozpoznaniem nadcisnienie - a cisnienie nie liczac tego od wczorajszego maila - 110/60 caly czas ;-)

akaiah sliczny wozek :-)
 
gdynianka1 kochana fajnie ze nas odwiedzilas, Majeczka aktywne dzieciątko ;p
Mama Kangura ale klopsik ci rosnie ;)
Gusiak88 dobrze ze lekarz troche uspokoił, stres tez robi swoje wiec się nie stresuj i dbaj o siebie a wszystko będzie dobrze
akaiah śliczy wózek :)
aaga84 ja się pozbylam plam odplamiaczem ariel zeszło ładnie,
laperedhil trzymam kciuki za wizyte a co do menagera to nie ruszaj gówna bo odpowiesz za czlowieka ;p (sory za szczerosc)
ja dzisiaj wybieram się na usg genetyczne polowkowe musze mieć powtorke bo ostatnio Kubuś nie chciał serduszka pokazać ciekawe czy teraz będzie miły i pokaże no i jestem baaardzo ciekawa ile już waży ;p
a po południu jade z moim kundelkiem do rodziców i tam zostaje do powrotu Rafała nie chce siedziec tu sama ;/
u nas padało caly dzien wczoraj do tego całą noc jak na razie nie pada ale kto wie … mam nadzieje ze chociaz nie będzie padac do momentu az do pociagu wsiade żeby pies mi się nie pomoczyl ;p
Miłego dnia życze :)
 
melonowa jak Ty o pieska dbasz :) ale doskonale Cię rozumiem, uwielbiam te stworzenia, a jak jeżdżę do moich rodziców, gdzie została moja Luna, to we dwie nie możemy się sobą nacieszyć - jak magnezy ;)
Trzymam kciuki za wizytę, oby Dzidzia dziś ładnie dała się zbadać.
 
witam :)
udało mi się doczytać bo od wczoraj trochę nadrukowałyście:-) tak właśnie dodałam link z szafami i dopiero później zorientowałam się, że schowek jest pusty bo ta strona jest do kitu :( wieczorem chciałam pokazać mojemu R te szafy i oczywiście to samo... ale w końcu się udało i lecę jak na skrzydłach dzisiaj do BRW zamówić :) cieszę się jak szczerbaty sucharami :-D Dzisiaj też jedziemy po łóżeczko i materacyk.
Obudziłam się dziś przed 5 i oczy jak pięć złotych. Oczywiście potwornie głodna więc jak napadłam na lodówkę to nie wiedziałam za co się zabrać :) Udało mi się zasnąć dopiero o 6 i to też nie na długo bo mój R oczywiście rabanu narobi jak wychodzi do pracy i już nikt nie ma prawa spać.. Z pozycją do spania miałam tak samo aaga84 i ewelina030 zawsze zasypiałam na brzuchu a tu lipa i trzeba było ogarnąć coś innego więc prawy bok wygodniejszy od lewego ale też nie zawsze. Najgorzej na plecach, od razu kręgosłup boli.
Maleńtas nie oszczędza mnie od wczoraj tak się ułożył, że uciskał wątrobę i myślałam, że przez okno wyjdę. Na szczęście w nocy zmienił pozycję ale kopie się i kopie. Oczywiście bardzo mnie to cieszy. a u Was jak z kopaniem?
 
u nas z tym kopaniem różnie. Są dni, że szaleje i tylko mi brzuch skacze w różne strony (tak jest od kilku dni), a są dni, że w Synka wkrada się leń i lekko poprztyka matkę w brzuch :) kilka dni tak, kilka tak. Nie zauważyłam reguły, ale najbardziej aktywne nad ranem i rano, oraz pod wieczór i wieczorem.
 
Witajcie dziewczyny

U mnie pochmurny dzień, ale dla mnie idealny, swieże powietrze, jest czym odddychać. Co do kopniaków, ja mam footboliste cały czas jest aktywny, a na wieczór to wydaje mi się, że wyskoczy z brzuszka. W piątek idę go zobaczyć, ciekawa jestem ile będzie ważył, pewnie koło kg.

A co do wózków zastanawiam się nad:

http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=30

http://www.euro-cart.eu/nasze_produkty/passo.php

http://allegro.pl/show_item.php?ite...ee15a0f666a574a80fea88dffff9b62fb8b71e1e483bb
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

Ursula super, że wszystko dobrze, Ala pięknie rośnie!
Gdynianka bardzo się cieszę, że jesteś!
Annie. zakupy z teściową to koszmar, nie dziwię się, że nic nie kupiłaś;-)
Gusiak spokojnie, postaraj się nie denerwować tak bardzo. Dobrze, że trafiłaś na takiego lekarza.
ewelina0307 ja nie jestem w stanie leżeć na plecach, ale nie mam takich objawów jak Ty, po prostu strasznie mi wtedy niewygodnie i boli mnie kręgosłup. Staram się spać na lewym boku, ale często leżę też na prawym.
Melonowa udanej wizyty!
madalińska u mnie z kopaniem różnie:-p ostatnio mały był mniej aktywny, nawet zaczynałam się martwić, ale od kilku dni rusza się częściej, ale inaczej. Pewnie nie ma już tyle miejsca, co wcześniej i raczej się rozpycha a nie kopie. Ale ruchy czuję ciągle w tych samych miejscach, więc pewnie nadal nie zmienił pozycji - główka ciągle do góry.

Piszecie, że faceci Was budzą wstając do pracy - ja mojego w ogóle nie słyszę. Może dlatego, że wstaje o 4:15:-p ale mnie nic nie budzi, śpię jak zabita.

Idę zrobić sobie kawkę i śniadanko, bo zaczynam robić się głodna.
 
Do góry