reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Cześć kochane Mamusie:-) Witam również nowe Listopadowe Mamy:-)
Nie było mnie jakiś czas, dziewczyny z zamkniętego wiedzą dlaczego i mam nadzieję, że jeszcze nie postawiłyście na mnie krzyżyka;-) Niestety nie za bardzo teraz orientuję się co się u każdej z was dzieje, ale mam nadzieję, że niedługo dojdę z tym do ładu i składu.
Majeczka uparcie mnie kopie, dniem i nocą, czasami tak mocno, że mam wrażenie jakby robiła salta i fikołki.
Szczerze chciałabym wam tyle napisać, ale jakoś nie mam jeszcze siły, cieszę się z tego, że już jestem w stanie wejść tutaj i być z wami.
 
reklama
Gdynianka nie wiem dla czego cię nie było ale cieszę się że wróciłaś do nas z powrotem Skończyłam prasowanie ubranek Lenki i stwierdzam że mam chyba ze 40 czapeczek i tyleż samo skarpetek Muszę 2 koszyki wiklinowe kupić na to co by porządek był w szufladzie
 
ale nadrukowałyscie od wczoraj

Gdynianka ciese si że jesteś
Ulka - mała już przerosłamojego Leona; obycie wyusili najszybijz dobrymi wieściami. wiadoo że w szpitau beznadziejnie jest;-(

u nas pada. ale zrrobiiłam pranie malutkich ciuszków i P powieszał na suszarce i mówi - jeju ale on bedzie mały.... wzruszyłam sie

dzis na obiad strogonow z kluseczkami- bzuch pełen, bo na koniec zjadłam poł drożdzówki
 
hej dziewczyny :)

Ja miałam dobry i zły dzień w jednym ;P

Dobry, bo wyniki krwi i moczu są piękne, wszystko w normie, toksoplazmoza ujemna. Najbardziej bałam się wyniku glukozy i tu też niespodzianka :) 104 (a widełki od 70 do 180), więc też super i to już po tych 2 godzinach.

Maluch w 26 tyg i 6 dniu waży, uwaga: 1,200 kg! Lekarz się zdziwił, bo powinien coś ok 800 gramów. Ja trochę zwątpiłam, bo taki klopsik nam rośnie i w sumie nie wiadomo po kim ;p

A zły dzień bo wczoraj znalazłam przecenione śliczne zasłony, ale mój M. jak zwykle: poczekaj, wymierzymy i jutro kupimy. I dupa, dzisiaj rano zostały sprzedane!!!!!!!! Myślałam, że go zamorduje:crazy:

Ulcia- dobrze kochana, że wszystko okej :)

Gdynianka - tęskniłam bardzo :)))
 
Wróciliśmy do domu. Na zakupy pojechała z nami teściowa. No staram sie dojść do siebie. Z tego wszystkiego zamówiliśmy tylko narożnik w Agacie który będzie za miesiąc. Nie kupiłam nic :angry: jedynie pooglądałam łóżeczka w Ikei i chciałam wrócić jak najszybciej do domu...
 
Mama kangura no to faktycznie dzidzia duża;-) Moja mała w podobnym czasie ważyła 700g
annie: widzę że też masz problem z "mamusią" Moja teściowa mnie ostatnio wkurzyła też ostro. Mieliśmy jechać po ubranka dla maleństwa do bratowej mojego M ale okazało się że narazie nam nie da bo teściowa zabroniła bo za wcześnie
 
maagsiaa ale super Twoj M sie zaangazowal :D

ursula super ze juz wszystko dobrze, zeby Cie nie trzymali za dlugo :)
brackiee szalejesz 40 czapeczek :szok: ja w sumie jeszcze nie mam :p

mama Kangura super ze wyniki i z Maluchem wszystko dobrze :) Masz juz co dzwigac :p

gdynianka tez nie wiem co sie wydarzylo ale dobrze ze jestes z nami znowu :)

Ja dzis wracajac z pracy wpadlam do makro i jest przecena pampersow paczka 78 szt newborn care jest za 38 zl wiec wydaje mi sie calkiem fajna cena tylko nie wiem ile na poczatek sie przyda zeby nie bylo za duzo czy 2 paczki tych najmniejszych i 2 paczki tych wiekszych (2) wystarczy???
 
ursula oby wszystko było dobrze :) ale niunia już duża :D szok :)
maagsiaa ale słodko :) fajnie jak faceci tak się wczuwają :)
Magda86Poznań strogonow mniam :)))) smaka mi narobiłaś :(
 
Mama Kangura- gratuluję udanej wizyty :) duża dzidzia

dehaira- piękne imię! :)

ursula- trzymaj się tam dzielnie i niech was wypuszczą jak najszybciej :tak:

DoMisia1985- nie chcę straszyć, ale słyszałam różne opinie na temat tych staników. Koleżanka je miała i nie wiem, czy to kwestia gustu, biustu, czy czego, ale była bardzo niezadowolona.

A tak przy okazji slyszałam, żeby ze stanikiem do karmienia się wstrzymać do 9 miesiąca i wtedy kupić, bo biust jeszcze się zmienia. Co o tym myślicie?
Byliśmy dziś na wyprawce z moim M. Kupiliśmy wanienkę, pieluchy, pampersy, przewijak, kosmetyki i 2 pary ubranek dla naszego Maciusia (chyba na tym imieniu zostaniemy :) ). Zaraz wstawię parę zdjęć na odpowiedni wątek. Spotkałam dziś 2 koleżanki i obie stwierdziły, że wyglądam jakbym sobie bardziej pojadla, a nie w 7 miesiacu już była. A ja wygladam przecież jak słoniątko:-D
Chyba Brackie pisała, że zanim doczytała to zapomniała co odpisać. Kochana, pod każdym postem po prawej masz taką chmurkę z cytatem i + obok. Jak najedziesz na to to wyświetla się napis multicytat. Zaznaczasz sobie to i czytasz dalej. A jak dotrzesz do końca i dasz odpowiedz, to każdy post Ci się wyświetli ładnie :-) kasujesz tylko tekst i odpisujesz :)
Mój M mnie dziś rozwalił. Najpierw w jednym sklepie rzucił tekstem, ze dzieciątko niech sobie posiedzi w brzuszku dłużej, zeby było większe jak się urodzi, najlepiej, żeby było takie jak półroczne, a w ikei pytał czy kupujemy już nocnik:laugh2: bo pasuje na pampersach zaoszczędzić ile się da. A no i w ikei kupiliśmy podusię dla dzidzi za 9,99. Taka fajna i tania :)
 
reklama
Do góry