reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Jolka wiem ale wkurza mnie to kasowanie pózniej i zlewa mi się cały tekst.Jednak przy nie przeczytanych kilku stronach trzeba będzie tak robić bo ja to mam owsianke zami8ast mózgu
 
998087_10151801367535033_230973301_n.png
a propos naszych kochanych lewych facetów :
)
 
Ostatnia edycja:
A i zapomnialam wam dopisać odnośnie wózków. Wypatrzyłam sobie coneco v3 lub 4, muszę mieć albo jeden albo drugi. Jeździłam nimi po sklepie i są takie cudaśne, że już się zdecydowałam. teraz szukam tylko sponsora :D
 
meago właśnie najczęściej na plechach jak leże tak na płasko bo jak już na pół siedząco to nie
Gusiak ciesze się że lekarz cie uspokoił nie ma to jak odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i zna się na rzeczy:-)
 
Hej dziewczyny.
Ursula całe szczęście, że z Wami wszystko ok. Dasz radę wytrzymać te 2-3 dni;-)
I_carrie my też właśnie przymierzamy się do kupna płytek nietypowych do kuchni bo inaczej się nie da.
Zwolineczka jak się czujesz? jak brzuszek? byłaś na IP? daj znać
Gusiak słuchaj diabetologa, widać ze fajny lekarz:-)musisz jeść żeby Dzidzi wszystko dostarczać
 
reklama
Annie boskie łóżeczko, szkoda, że ode mnie też strasznie daleko :-(
Gusiak, Ursula cieszę się że jest ok :)
Mama Kangura gigancik Ci rośnie :-)
Dziewczyny dostałyście jakiegoś maila potwierdzającego przy rejestracji na fisher price i warsztatach bezpieczny maluch?
 
Do góry