reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ahaa i zapomniałam napisać o czymś. Otóż wczoraj, gdy oglądaliśmy z mężem ubranka tak bardzo mu się spodobały, że stanął obok mnie i mówi "a jakiego koloru włoski będzie miała Milenka?"
ja: "nie mam pojęcia, może będzie blondyneczką, ja gdy byłam mała też byłam blondynką, później mi ściemniały"
mąż: "mam nadzieję, że będzie miała włoski po mnie, kręcone i blond, będzie moim najcudowniejszym Aniołkiem"
Aż mi się łezka w oku zakręciła! :D
 
reklama
maagsiaa życzę jak najszybszego remontu w mieszkanku :) u nas remont ciągnął się przez jakieś dwa lata i teraz też nie wszystko jeszcze gotowe, musimy wytapetować pokoik dla Oskarka to jest podstawa. Pozostawały takie szczegóły jak kupić szafę :p dokręcić gniazdko czy zamontować listwę. Oczywiście mój nie ma nigdy czasu, o kran w kuchni proszę się już trzeci tydzień żeby go dokręcił bo lata jak smród po gaciach, ale mój oczywiście "zapomina". Chyba ostatecznie będę musiała poprosić teścia albo zrobię to sama :D remonty to coś strasznego ale efekty się fajnie ogląda.
Znalazłam już łóżeczko dla malucha i chyba się na nie zdecyduję. A i znalazłam dwie szafy w BRW, które idealnie by weszły do naszej sypialni ale zobaczymy co powie ten mój maruder. Black Red White - najchętniej kupowane meble w Polsce / Twoje konto / Schowek takie dwie oczywiście w tym samym kolorze :)
 
Witam Was kochane, nie mam ostatnio czasu na nic. Wczoraj do upadłego prasowałam ubranka dla Krzysia. Już mam wszystko uprane. W sumie zostało mi tylko kilka rzeczy do kupienia, noi wszystkie kosmetyki. Pora zacząć się pakować, bo już 30 tydzień się zaczął. Ciekawe, czy tym razem dotrwam do końca.
Wczoraj zamówiłam sobie stanik do karmienia. Tym razem nie oszczędzałam pod tym względem. Poprzednim razem kupiłam staniki na allegro za 30 zł i miałam straszne zastoje. Teraz kupiłam firmy Alles jeden Mama Cubana, a drugi Mama Alice, są drogie, ale wolę kupić 2 porządne niż 4 szmatki.
Strasznie mi głowa dziś pęka, masakra jakaś...
 
avocado my kupujemy na allegro, nowy. Nie mogę się zdecydować na żaden kolor:-p podoba mi się europa, africa i antarctica. Dylemat z kolorem mam ogromny, a Ty już wybrałaś?
 
No i po badaniach, mała waży 1300 g:)) szyjka długa, zamknięta, mam zastoje w nerkach ale podobno to normalne w ciąży. W zasadzie czekać mam tylko na wynik posiewu...do czwartku lub piątku:/ fajny lekarz sie trafił ale argument jutrzejszego meczu nie docierał do niego;) czuję bezsensownosć tego pobytu ale trudno, gin stwierdził że chce wiedzieć że jak mnie wypuści to będzie dobrze...ok tylko w zasadzie nic się nie dzieje:/ szkoda bo ,szpital chyba na mikogo kojąco nie wpływa
 
Zwolineczka to może jedź na to IP...



maagsiaa właśnie nam położna mówiła, że dobrze brać lewatywę na początku pierwszej fazy porodu, a jeśli chodzi o siku, to chodzisz do toalety normalnie w pierwszej fazie, jak aplikują znieczulenie, to wtedy dodatkowo nawadniają kroplówką więc też trzeba chodzić do wc, nawet jak się nie czuje potrzeby, aby chociażby pęcherz nie blokował schodzenia główki do knału rodnego.
A właśnie wczoraj uśmialiśmy się z M, bo Mały jakoś długo nie skakał i M przyłożył ucho do brzucha, żeby wysłuchać czy pluska się :) wtedy Syn tak go kopnął centralnie w ucho, że M aż podskoczył :) śmiechu mieliśmy przy tym :)


ursula ale super, że wszystko ok!
 
Hej Mamusie Wreszcie was doczytałam do końca.No i jak zwykle tyle miałam do napisania i odpowiedzenia i jak dotarłam do końca z czytaniem to prawie wszystko zapomniałam Nie bedę pisać co do której miałam napisać tylko tak ogólnie sie wypowiem. Co do lewatywy i potrzeb fizjologicznych.Ja jak rodziłam syna 13 lat temu to lewatywa i golenie były w standzardzie.Ja miałam i to i to zrobione w szpitalu.W domu trochę się podgoliłam ale nie bardzo wiedziałam ile trzeba więc pielęgniarka poprawila gdzie trzeba było.Teraz zrobimy generalne strzyżenie w domu.Lewatywa jest dobrowolna na tak zwane życzenie i w wiekszości szpitali trzeba mieć swoją przyniesioną.Tu też mam zamiar skorzystać z tego dobrodziejstwa.Jeśli się uda to w domu sobie ją zrobię.A z sikaniem to w 2 fazie porodu nie czuje4 sie potrzeby siku. Łóżeczko z gumtrre jest śliczne.Takie mi się marzyło ale w moim rejonie ceny używanych są kosmiczne.No i u mnie padło na łóżeczko z szufladą żebym miała gdzie wepchnąć to co mi nie będzie potrzebne pod ręką.Mój R się śmieje że każdą dziurę zapcham ubraniami i klamotami.hi hi a to temu żer ostatnio wypatrzył 2 pudła z ikei za komodą co pod kontem stoi tak że za nią w sam raz pudła się zmieściły
 
reklama
Do góry