reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

rojku ja tam w sumie nie zwracam na to uwagi tzn. na stworki bo dla mnie ta koszula to tylko do szpitala więc szkoda mi kupić 2 lub 3 po 40 zł szt :( bo dużo wychodzi,ps. te co znalazłaś są ładne :)
ListopadowaMamusia2013 witaj, skąd jesteś? :)
brackiee nie mogę otworzyć tej koszuli :(
 
reklama
a macie na coś ochotę czego w życiu byście nie tyknęły?? ja jem śledzie pod każdą postacią a wczesniej na sam widok mnie odrzucało totalnie i nie mogłam pojąć czym się tak można w nich zachwycać...
teraz już wiem, że są pyszne zwłaszcza z nutellą :-D
 
ja uwielbiałam sledzie i ogórki korniszony czy małosolne, ale jak zjadłam to zgaga , i odbijanie dwa dni po tym..bleh
 
Wróciłam na chwilę, bo się dotleniałam w ogrodzie, żeby powiedzieć ci avocado, że jesteś wredna z tą zupką ;PPP :) Jak ja mam na nią ochotę...:( Może jutro się skuszę, ale muszę zrobić tajniacką akcję - pojechać do sklepu jak M. będzie w pracy i zjeść cichaczem :p Pełna konspiracja ;p

Kochane uciekam już dzisiaj, do jutra :)

P.S dopiero co wyszłam z moją spanielką, biegała ze 40 minut a teraz przylazła do domu i wychłeptała całą miskę wody ;/ (nasika w nocy jak nic)

Karaluchy pod poduchy! :))
 
WYPRZEDAŻ KPL SZLAFROK + KOSZULA DO KARMIENIA L/XL (3315020610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja zamówiłam jedną taką nową...reszte bede miała z ciuchów i dwie dostalam od przyjaciółki, do porodu wybrałam taką granatową ledwo pupe zakrywa(ale tutaj to akurat dobrze, bo musi byc dobry i szybki dostep, i tam sie w sumie i tak na golasa cały czas, bo a to badania a to ktg)..w białe kropeczki...a po porodzie jedna nowa i jedna szara z rózowymi wstawkami..wiec mysle, ze styka.Wiecej w nowe nie inwestuje bo po domu chodze w takich bardziej gustownych :)
 
reklama
Do góry