reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
a własnie pisalam ze jestem przed toba hehehe ale dupa komp mi sie zawiesil ;p


ListopadowaMamusia2013 witamy :)
annie. Ja nie mam takich zachcianek ;p ogolnie rzadko mnie chcica na coś bierze ;p
co do koszul to w Tucholi w „celnym” to taki sklep co towar sciagaja z granicy jak chca przemycic ;p znalazlam koszule za 20 zl z guziczkami takimi pionowymi, kupie je nastepnym razem bo teraz akurat już kasy nie mialam ;/
tą sexi koszulke to bym założyła chyba tylko na jeden cycek hehehe
dzisiaj w planach –LECZO :) zaraz się biore bo już glodna jestem hehe no i musze ogarnac bo troche kurzu się zebralo a mój mężuś nie wpadł na to że może by zetrzec te kurze ;p
 
Melonowa ja bym to łóżeczko od razu wzięła.

Zawiozłam Miśka szybciej do żłobka, teraz zjem śniadanie i po 11 będę w szpitalu po M. Pewnie zacznie się sajgon ze zdrowiejącym (czyt. męczącym) facetem w domu;-)
 
Witam nową mame.

Gusiak uwielbiam leczo, narobiłaś mi smaku.
A ja dzisiaj pobuszuje na allegro, w końcu mogę poszukać coś dla mojego słoneczka. Mam cały dzień wolny, więc wezmę się za sprzątanie.
 
Cześć Dziewczyny.. ja wczoraj pół dnia przesiedziałam na cmentarzu, nawet mnie ulewa nie wygoniła, dopiero mąż jak wrócił z pracy zaczął mnie szukać i mnie stamtąd zabrał.. nawet nie widziałam, że czas mi tak przeleciał... a dzisiaj leżę z katarem.. i już opieprz zgarnęłam od teściowej, że w połogu powinnam się oszczędzać a nie na deszczu łazić.. ech..
 
Martuś - tu się zgodzę z teściówką - powinnaś dbać o siebie, bo organizm musi być silny i zdrowy jak już zaczniecie się ponownie starać :) Nie możesz się przemęczać czy nadwyrężać :)

A ja właśnie jem kanapki i zapijam kawą :) Nie mam pomysłu na obiad, nic mi się nie chce a jeszcze muszę śmignąć do sklepu po zakupy.
 
reklama
Witam, u mnie dzis bez wody do 12 wiec lenistwa ciag dalszy ;-)
Wczoraj przyszly mi paczki z allegro w tym jedna spisana juz na straty ze zaginela a tu jednak jest! :-D no i niechcacy jeszcze 3 kolejne zamowilam na allegro :-p moj M to juz na mnie krzyczy ze oszalalam :-D
kolejne zakupy to w sierpniu ewentualnie i to jak cos mi sie trafi, ale te wczorajsze paczuszki to na 3-6 miesiecy :-) pozniej zrobie zdjecia - najpierw smiadanko omonomnomn :-D

Martulka dbaj o siebie kochana! wiem ze latwo nam mowic, ale teraz Ty musisz byc zdrowa i silna!
 
Do góry