reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

martula1985 dobry pomysl z tym wyjazdem troche się rozluznicie , moim zdaniem możesz brac kwas foliowy :)
akaiah zapytaj meza i taty czy u mnie tez nie chca zrobic remontu ;p
aaga84 tez slyszalam o tym ze organizm nie toleruje plodow jakiejs plci i stara się e usunąc ;/ przykre :( miejmy nadzieje ze teraz będzie wszystko dobrze
nonek90 gratuluje chlopca :)
czekoladka21 moja tesciowa tez tak raz zrobila z rachunkiem i normalnie był zaplacony wiec chyba nic nie powinno się dziac
 
reklama
Mama Kangura; - Ja teraz mam kontrole co 3tygodnie, dodatkowo 2 badania na NFZ, więc często mam styczność z lekarzem, później mam chodzić już co dwa, więc dość często - ale wyobraź sobie tak jeszcze wracając do tematu - że wcześniej w piątek byłam na KTG a za tydzień już wiedziałam że serduszko nie bije, a tak w ogóle musiał odejść około poniedziałku... Więc nawet częste wizyty nie chronią (jeżeli to nie jest konkretna wina).... Po prostu bardzo ważne jest liczenie ruchów w ostatnim trymestrze - wcześniej nie wiedziałam - nawet nie dopuszczałam myśli że coś się może stać tydzień przed terminem.... Tym bardziej że pierwszą ciąże nosiłam 42tyg....

KingaoO - termin taki sam na 21 listopada- z tą lekarką nie rozmawiałam jeszcze o rozwiązaniu, ale z wcześniejszyi lekarzami z którymi miałam konsultacje to wszyscy mówili o wcześniejszym rozwiązaniu - więc na to liczę...

nonek90; - gratuluję chłopca

dzięki za ciepłe przywitanie:happy::-)
 
Angel witaj, bardzo mi przykro, że tyle przeszłaś, cały czas musisz wierzyć, że będzie dobrze.
Nonek gratuluję chłopca, mój Piotruś przybija piątkę Twojemu Łukaszkowi:rofl2:

Czekoladka myślę, ze kasa powinna dojść, najważniejszy nr konta i suma:tak:

Ursula może po tym jak wrócisz do dawnej dawki leków będzie lepiej, jakby coś się działo to jedź bez zastanawiania na IP

Aaga my też takie imię wybraliśmy :-) więc utwierdzam w wyborze imienia, PIĘKNE:-D

Gdynianka tak to z facetami jest, a teraz z hormonami naszymi to jeszcze szybciej nas wyprowadzają z równowagi.

A ja dzisiaj dziewczyny byłam ze zwolnieniem w kadrach, później poszliśmy na lody:happy: i nie obyło się bez kolejnych zakupów:szok: a jeszcze rano pisałam, ze szaleć zacznę w sierpniu:eek: coś ta koperta na ślub przyjaciółki się robi coraz cieńsza:shocked2: Może lepiej nie będę wchodzić do sklepów z ciuszkami dziecięcymi do końca lipca. A co kupiłam wrzucę w odpowiednim miejscu
 
ursula - to prawda - mój tato to złota rączka..i zauwazyłam ze odkad jesteśmy na swoim to wiele dzieki niemu potrafię sama zrobić, ale mój M , wychowany bez męskiego wzorca nie potrafi majsterkować ale za to gotować swietnie potrafi i jakoś się dopełniamy :-D

Melonowa - to mężczyźni na wyłącznośc :cool2: hehe

no sam brodzik zamontowany ale cholera jeszcze sylikonowanie , wiercenie otworów.makabra już 6 h :szok: a jeszcze nie skończone

nonek GRATULUJE !!!


a ja nie mogę sie do zadnego lekarza dodzwonić..makabra jakas nie mam chyba szczescia :(
 
Angel strasznie mi przykro, tego boje sie bardzo ale mam szczera nadzieje ze w listopadzie kazda tu zamiesci usmiechnuete buzie swoich spioszkow :)

nonek gratuluje chlopca!! rosnie nam tu reprezentacja jakas kolejna ;)
moj mi dzisiaj chyba tez porzadnie przyfasolil :-D ale dalej nie wiem co z imieniem, jakos ten Maksymilian mi nie lezy i cala reszta tez :( chcialam Łukasza ale moj nie chcial i smutno mi ze nie mam imienia :-(

Gdynianka facet to inny gatunek, nasza glowa zeby te nasze maluchy inaczej podchodzily do pewnych spraw:-D

zwolineczka lez i odpoczywaj, moze w domku lepiej, postaraj sie nie stresowac :)
 
no ja tez musze odkladac na wesele 20 lipca, i jeszcze mamy roczek chrzesniaka mojego meza

mamusie prosze o porade co ja mam mu kupić????
na chrzest ufundowalismy sesje zdjeciową, wyszła rewelacja a teraz nie mam pojecia- dodam że mały ma 3 letnia siostre i rowerki cuda już maja

pomocy....

witam nową mamusie i odrazu tule bo musiałaś przejść piekło.... niestety znam przypadek że moja fryzjerka też miała problem z donoszeniem synów... skończyło sie jedną utratą, porodem córki normalnie i porodem 2 syna w ok. 32 tyg. bo tak jakby łożysko przestawało dostarczac pokarm małemu co powodowało obumarcie- nie wiem czy dobrze pisze, to bylo dawno i tak mi sie kojarzy że tak opowiadała....
 
reklama
nonek- gratuluje chłopczyka.
U mnie mój mąż zawsze chciał chłopaka i nie dopuszczał do siebie myśli że bedzie coś innego mi było wszystko jedno by zdrowe.Okazało się że jest dziewczynka i teraz mówi że nie chce żadnego chłopaka że nigdy by nie wymienił (jakby byla taka opcja) na chlopczyka.Konkretnie się juz w niej zakochał.Bo czasami tyle mi ubranek kupuje na dziewczynke jak przyjeźdza z pracy i łóżeczko chce już brać z taką śliczną pościelą żółtą.
 
Do góry