reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Mama Kangura - Twoje imiona również ładne. A dylemat mieliśmy ogromny. Cieszę się, że już po i mam nadzieję, że mojemu M nie odmieni się :)
czekoladka21 - nie martw się rachunkiem, na pewno dojdzie, oni sprawdzają też w razie wątpliwości dane nadawcy, weryfikują adres, dopasowują kwoty. Kasa na pewno nie przepadnie.
melonowa89 nigdy się z tym nie spotkałam. To strasznie niesprawiedliwe, takie anomalia natury :/
andzia86 właśnie pamiętałam, że któraś z Was napisała, że wybiera to imię. Mi też się podoba :-D
 
Witaj Angel ! trzymam mocno kciuki żeby tym razem wszystko skończyło się dobrze !!!

Bardzo dużo miłych informacji dzisiaj tak na dobry początek udanego weekendu :)

Nie ochłonęłam jeszcze po wizycie... jestem w takiej euforii, że nie mogę się na niczym skupić... i tak patrzę na te różowe, przesłodkie ubranka. :) a jutro obrona... chyba nic nie powiem... poświecę trochę oczami i pogłaszczę się po brzuszku - taki mam plan :cool:
 
hej!
Przeczytałam wszystko, ale nie odpiszę Wam indywidualnie, bo nie mam czasu. Wpadłam do Was tylko na chwilę, bo zaraz wróci mój mąż z synkiem i będę musiała zająć się małym.

Byliśmy wczoraj u teściów i poparzyłam sobie całą dłoń wrzątkiem:sorry: masakra, ból prawie jak przy porodzie;-) pojawiły mi się pęcherze i dzisiaj już jest lepiej, ale nie spałam prawie do 4 rano, tak bolało... Całą noc moczyłam rękę w zimnej wodzie, miałam miskę przy łóżku i trzymałam tam dłoń, co jakiś czas zmieniałam wodę, bo nie miałam siły tyle czasu stać i polewać bieżącą wodą. A jak tylko wyjęłam rękę z wody, od razu zaczynało boleć :/ Mówię Wam, ból nieziemski.
Ale zaskoczył mnie mój mąż, on zawsze taki nieczuły, a teraz nawet wykazał zainteresowanie i empatię:-)

Cały dzień dziś sprzątałam, a do południa jeszcze zakupy i z małym do pediatry... Padnięta jestem, do tego jeszcze ta nieprzespana noc.
Żegnam się z Wami na weekend, wrócę w poniedziałek.
 
Gusiak88= czyli jednak magnez. dobrze, ze nic poważniejszego. A powiedz mi kochana ile masz na plusie? Bo mój ostatnio zapomniał chyba mnie zważyć, ale ja się w domu ważę i wiem, że już mam prawie 8 na plusie:eek:

Angel- witaj wśród nas! Współczuję Ci bardzo, ale wierzę, że teraz wszystko będzie w porządku:)

Martula- cieszę się, że masz tak kochanego męża. A co do kwasu, to wydaje mi się, ze możesz śmiało łykać.
Dziewczynki dokonałam swojego pierwszego ciążowego zakupu:-D kupiłam sobie koszulę do karmienia za 35 zł. Wygląda tak, tylko misio inny Koszula Ciąza/Do Karmienia Vienetta Secret MIŚ = S (3373531228) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . U nas zbierało się na burzę, ale jakoś się rozeszło. Na szczęście. Dzidziuś dziś ładnie kopie. Jak przymierzałam tą koszulę, to przeszło mi przez myśl, że chciałabym już mieć bobaska przy sobie. Ale jeszcze nie całe 4 miesiące. Szybko zleci:-)
 
angel ten detektor jakis dobry sobie kup, zeby Cie o zawal nie przyprawil. Amethys polecala jakis doradzony przez lekarza.

meago gdzie jestes?

martula1985 kwas foliowy mozesz spokojnie brac, gdzies czytalam, ze niektorzy zalecaja wszystkim kobietom w wieku rozrodczym.

i_carrie kurcze niefajnie z ta reka! Dobrze, ze maz stanal na wysokosci zadania

marys i co z impreza?

ursula jak skurcze? odpuscily?
 
Kurcze, właśnie marys się nie odzywa coś. :/
i_carrie toś sobie załatwiła tą rękę, wydaje mi się ze dobrze to natłuscić jakąś maścią na poparzenia, zastanów się czy nie warto żeby lekarz to zobaczył, żeby Ci się to nie paprało :-(
rojku dzięki za troskę, na razie nic nie mija ale sądzę że do niedzieli powinno się unormować. Leżę sobie w miarę możliwości, choć biodra mi dokuczają.
Jolka powiem Ci że czasem mam tak że już tęsknię za małą, w sensie że nie mogę jej przytulić a bardzo bym już chciała :)

Pora chyba na prysznic i dobranoc, miałam nadzieję że coś popada wieczorem a tu nic, powietrze stoi, duszno jak było tak jest :/
 
Kochane nie mam czasu teraz uzupełniać zaległości w czytaniu. Korzystam z pobytu nad morzem pełną parą. Pogoda zrobiła się piękna i cały dzień plażujemy. Basia ma frajdę.
Jak wrócę w połowie lipca wystawie moje ubranka po Basi. Basia dostawała jej regularnie od Wujka z Ameryki są Firmy Carter's i Fiirst Impresion, mam też dużo ubrań ze smyka i mothercare. Noi leżaczek Fisher price, mata tiny love i karuzela tiny love. Mam nadzieję, że coś Wam się spodoba. :-)

Uciekam lulać Basię, mam nadzieję, że wszytko u Was dobrze. Gratuluję wizyty !!!!
 
reklama
A i zapomniałam zapytać:
Zwolineczka- super, że wracasz do domciu, ale co lekarze powiedzieli?
Obawiam się, że Maddlena nie otrzymała dobrych wieści...Tak mi jej szkoda:-( Inaczej, może by się już odezwała
 
Do góry