reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam w nie najlepszym humorze, pożarłam się z m, ale do takiego stopnia, że najchętniej spakowałabym jego rzeczy i wywaliła razem z nim... Nie będę opisywać o co poszło, ale wiem jedno - świat bez nich byłby chyba lepszy.

Gusiak bardzo się cieszę, że wszystko w porządku.
Ursula nogi do góry i odpoczywaj.
Zwolenniczka super,że wracasz do domu. Dbaj o siebie.

Witam nową mamusię:-)
 
Nonek - mój szczerzył się do monitora usg jak było pewne, że będzie syn...;) Ja z kolei musiałam przetrawić, że nie będzie ślicznej dziewczynki i będę mieć męską drużynę w domu :) A wam gratuluję z całego serca! :)

Aga - a my mamy dylemat: Antoś/Adaś
 
polakmatka - ja jestem z Krakowa, ale niestety żadnej szkoły jogi do kobiet w ciąży polecić nie mogę, ponieważ te, z którymi miałam styczność, nie prowadzą zajęć dla ciężarnych

Nonek - cieszę się Twoim szczęściem:-) no to nasze chłopaki mają szansę zostać kolegami, może się umówimy kiedyś na jakiś spacer:tak:
angel28 - witaj :)
koriander - gratuluję córci:-)
 
Angel- Witamy u nas, czuj sie swobodnie.To wielka strata co cie spotkalo 39tyg to już czas porodu, wtedy zapewne odczuwa sie największa strate.
Zwolineczka - jeżeli masz okazję jeszcze posiedzieć w szpitalu to dobrze bo każdy dzień w domu moze zarastac cie pytaniami czy wszystko ok a tak opieke masz na miejscu
Ursula- Nie za dobrze że masz te skurcze ale ja slyszlalam ze to mogą być skurcze braxtona hicksa ??? jeżeli tak to nie ma się czym przejmować.

U mnie dziś koszmar duchota teraz idzie burza z każdej strony.

Mąż dziś do mnie że kupujemy łóżeczko jak zarobi kase z fuchy i takie pytanie bo mamy już upatrzone i wszystko w tym jest kołdra, pościel rożek baldachim , materac poprostu cały komplet i to kwota 600zł pościel ta lepsza i materac tez z kokosa.Ale mam pytanie czy jak to kupimy i rozłożymy (dziecko bedzie u n as w pokoju spalo) to czy sie z tym nic nie stanie.Wy już coś rozkładacie ?

No i jeszcze jedno co mnie dzis spotkalo płacilam rachunek za telefon za 2 miesiace i to wyszlo kolo 250 zł i oczywiście wszystko wpisalam ale jak ta glupia zapomnialam wpisac nr faktury.I teraz juz sama nie wiem czy to dojdzie a kwota 250 to dużo ;////
 
reklama
Do góry