reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dagmarko jesli moge podpowiedziec w zwiazku z wozkiem, proponuje od razu zglosic sprawe do serwisu allego, ja robie tak czesto gdy zachodzi jakas niejasnosc, a w Twoim przypadku pewnie chodzi o wieksza kwote wiec nie ma na co czekac, serwis allegro od razu stara sie wyjasnic sprawe ze sprzedawca, tak bynajmniej bylo w moich przypadkach.
Ja rowniez z koncem grudnia skoncze pelne 6 miesiecy, na kiedy masz planowany termin?:-) pozdrawiam cieplo wszystkie forumowiczki, wypada gdyz jestem nowa:-)

termin na 1 kwietnia, ale chcą cc robić wcześniej :/

Ja tak na szybciora, jestem po USG połówkowym, wszystko super, wg OM wychodzi 20t3d a wg pomiarow 20t6d. No i najistotniejszy szzczegół - dziewczynka! :-) No to mogę zacząć kupować sukienusie!

no to gratuluję :)!!!

Eh jakos nie mam wenty na pisanie. Dzien zlatuje jak szalony i na nic nie ma czasu. Dopiero byl poczatek tygodnia a jutro juz czwartek!!!!

Kurcze a ja zlapalam chwilowego dola :-( bylismy dzisiaj dowiedziec sie o kredyt na budowe domu, no i ogolnie lipa. Podlamalam sie bo myslalam ze w koncu cos ruszymy i bedzie coraz blizej perspektywa czegos swojego a tu d... Do tego jeszcze dochodza rozne zawilosci rodzinne i jak o tym wszystkim mysle to mi sie niedobrze robi.

Pisalyscie o ksiazkach. Ja swego czasu sporo czytalam, ale teraz zwyczajnie nie mam na to czasu. Nawet gdybym nie pracowala to obowiazki domowe plus synek skutecznie to uniemozliwiaja. A wieczorem zwyczajnie nie mam sily. Wczoraj skuszona waszymi rozmowami siegnelam za ebooka ktorego juz jakis czas temu zaczelam ale poczytalam 5 minut i usnelam.

Dagmar oby mezowi szybko minely dolegliwosci. Spokojnie jesli krwi bylo nieduzo to powinno szybko ustapic. A jak synek?? No i co najwazniejsze jak Ty sie czujesz??? Kiedy masz jakas wizyte????

mały raz lepiej raz gorzej, musiałam się przeprosić z ventolinem i flixotide nebulizatora nawet już nie chowam, wrrr...

wypis we wtorek, ciekawe jak te testy wyjdą
Ja mam wizytę 17tego ale nie wiem, czy wcześniej nie pójdę, chociaż... odpukać, jest lepiej, mniej boli i mała wiercipięta ciągle kopie :)
 
reklama
Czesc :)

dzieki za informacje o usg - juz sie zaczelam martwic ale chyba niepotrzebnie :)

Ja tak na szybciora, jestem po USG połówkowym, wszystko super, wg OM wychodzi 20t3d a wg pomiarow 20t6d. No i najistotniejszy szzczegół - dziewczynka! :-) No to mogę zacząć kupować sukienusie!

Gratuluje :)

Dagmar dobrze ze juz lepiej u Ciebie..kolejny tydzien zleciał :) A czemu cesarke wczesniej chca robic? jak bedzie oki to chyba lepiej nie robic?

magda no to mialas pracowity dzień :) czasem tez mam taki przypływ energii..ale wieczorem to wtedy padam jak mucha i ruszac sie nie moge.

Pozdrawiam czwartkowo!
 
UFF ... doczytane waszej produkcji zajęło mi ponad 3 dni!
musicie wybaczyć ale nie wszystko pamiętam .
Dagmar trzymaj się, z chłopakami będzie ok tak jak piszesz a jeśli chodzi o Twoja śliczną niespodziankę to tak jak już któraś zauważyła kolejny tydzień a Tobą.
Viltutti zastanawiałam się czy zdecydowałabym się na psa w takiej chwili i doszłam do wniosku, ze albo teraz ,(zdążycie ja przed porodem "ułożyć") albo dopiero po porodzie. Dlatego gratuluję i zazdroszczę - ja lubię duże psiaki a do tego ogródek i wsparcie na wakacje byłoby potrzebne wiec póki co odpada. Gratuluję jeszcze raz.
Była mowa o książkach - ja też uwielbiam papierowe wersje i kupuje swoje ulubione, ale czytam w drodze, trasie, poczekalni lekką i przyjemną wersję elektroniczną w postaci KINDLA. Również bardzo fajne bajki - nosze zawsze ze sobą przydają się jak z dzieckiem się gdzieś utknie.
Ja po połówkowym u maluszka wszystko gra - reszta na własciwym wątku
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewvczyny

L-oka bardziej niż usg może twój stres zaszkodzić. Lekarz chyba wie co robi, gdyby usg miało być szkodliwe to nie miałabyś ich robionych w takiej ilości. Nie denerwuj się tylko ciesz, że maluszka mogłaś podejrzeć.

Też uwielbiam czytać, no i zdecydowanie wolę książkę w łapie trzymać, ale taki czytnik to faktycznie wygoda, przetestować nie miałam okazji, ale każdy mówi, że czyta się z niego jak z prawdziwej książki. Książek raczej nie kupuję, czasem na jakąś okazję dostanę, do biblioteki regularnie latam

Magda faktycznie zaszalałaś, ja też lubię takie zwyżki formy wykorzystywać

Mojeboje gratuluję córci

Dagmar super wieści, że czujesz się lepiej. Pozdro dla męża

A mnie coś rozkładać zaczyna, gardło mnie boli, katar mam, ogólnie taka do d... jestem, rano nieprzytomna wstałam. Wzięłam apap, zrobiłam inhalację i odrobinę ożyłam. Muszę rano Arkadię zaliczyć, bo dla Oli nic na Mikołajki nie mam
 
Hej
Dawno mnie nie było, ale zrozumcie - obowiązki domowe, rodzinne plus chore dzieci i wiecznie pracujący mąż to naprawdę dużo....
Starałam się czytać w telefonie na bieżąco, ale jakoś nie pamiętam wiele. Pamietam o Dagmar i "przygodach" jej męża i synka współczuję bardzo. Pamiętam o Patusce - ponowne wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, pamiętam w zasadzie o Was wszystkich, ale o problemach nie :-(. Przepraszam. Wynika to z tego, ze ostatnio mózg bardzo mi źle działa. Zaczął się adwent, a my staramy się codziennie chodzić na roraty na 6.45 do kościoła. Wstaję o 5-5.20. Szybko zaczynam ogarniać siebie i rzeczy dzieciom zawsze o czymś zapomnę wieczorem, a zasypiam około 23-24. Z językiem na brodzie latam rano starając się zachować spokój i pogodę ducha :-) Póki co 4 dni za nami i 4 razy wyszło. jutro pójdzie gładko, bo Mikołaj będzie też w kościele ;-)
U mnie jak widzicie szybkie tempo życia. Córa siedzi nadal w domu z zapal.oskrzeli, osłabione to moje dziecko. Czasami naprawdę mam dość.. Najmlodszego dzis zaniosłam do przedszkola - tak zaniosłam 16,5kg dzieciaka, bo strasznie płakał i się wił. Nie zdziwię się jak jutro nie dam rady. Zresztą nie jesteśmy zachwyceni tym przedszkolem dla niego, dlatego też nie mam parcia żeby tam chodził. Serio. Nawet myślałam, żeby zrezygnować z przedszkola. W sumie chodzić nie musi.
Wszystkim chorowitkom i obolałym zdrowia życzę a leżącym wytrwałości w plackowaniu!!!!
 
Witam, tez mnie tu dlugo nie bylo.
Dni leca jak szalone.

Jestem po badaniu usg polowkowym. Przezycie niesamowite. :-) Niby 2 ciaza i powinnam byc jakos spokojniejsza, ale to nieprawda. Wg usg jestem w 21+6 i tego sie trzymam. Z malenstwem w porzadku. I niesamowite, ale w srodku jest chlopczyk. Bede mic synka. Az plakalam na usg ze wzruszenia.

Niestety mam lozysko tylnie nisko polozone. Zalecono mi usg kontrolne w 28 tyg (17 stycznia) i mam zakaz przemeczania sie, podnosznia ciezkich rzeczy i zakaz seksu.

Nie ukrywam, ze martwie sie jak nie wiem, chcialabym juz czas przyspieszyc do wiosny.
 
Dzień doberek

mnie dopada ranna bezsenność, pobudka ok 3.30 i koniec spania dopiero gdzieś ok 6 znowu przysnęłam ale tak niespokojnie. W 1 ciąży też tak miałam tylko wtedy wstawałam i szwędałam się po domu bo w dzień mogłam odespać teraz już takiej opcji nie mam.

Margerytka- gratuluję synka, myślałam że tylko łożysko przodujące jest jakimś tam zagrożeniem a tu proszę jak jest z tyłu to tez niedobrze. Słuchaj się zaleceń lekarzy a wszystko będzie dobrze.

Jotemka- masz powera kobieto. My z przedszkola też zrezygnowaliśmy po 3 dniach :-) Alan był niezadowolony mi też sie wstawac nie chciało i go zrywać (wiem nygus jestem)wiec daliśmy spokój. Tak czy siak od września idzie do zerówki wiec dałam mu jeszcze rok laby. Zdrówka dla córci.

Magda- herbatka z miodem i tościk z masełkiem czosnkowych, nie daj choróbsku.
 
Dień Doberek kobitki:)

Wszystkim chorowitkom zdrówka życzę:))
Jotemka Ty to masz powera :))
Margarytka nie martw się tykko stosuj się do zaleceń i bedzie dobrze moze sie lozysko podniesie:))

Dagmar dobrze że lepiej się czujesz:)

Ola Ty to masz z tą bezsennościa:(
 
reklama
Czesc :)
dzieki za informacje o usg - juz sie zaczelam martwic ale chyba niepotrzebnie :)
Gratuluje :)
Dagmar dobrze ze juz lepiej u Ciebie..kolejny tydzien zleciał :) A czemu cesarke wczesniej chca robic? jak bedzie oki to chyba lepiej nie robic?
magda no to mialas pracowity dzień :) czasem tez mam taki przypływ energii..ale wieczorem to wtedy padam jak mucha i ruszac sie nie moge.

Pozdrawiam czwartkowo!

mnie też zaczyna nosić, wreszcie :)
Zaraz się do sklepu wypuszczę i może jakieś okno bachnę :)
Zaczynam czuć święta, co mnie bardzo cieszy :)

idę jeszcze coś na mikołaja dokupić i do sklepa. :)
Buźki

Hej
Dawno mnie nie było, ale zrozumcie - obowiązki domowe, rodzinne plus chore dzieci i wiecznie pracujący mąż to naprawdę dużo....
Starałam się czytać w telefonie na bieżąco, ale jakoś nie pamiętam wiele. Pamietam o Dagmar i "przygodach" jej męża i synka współczuję bardzo. Pamiętam o Patusce - ponowne wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, pamiętam w zasadzie o Was wszystkich, ale o problemach nie :-(. Przepraszam. Wynika to z tego, ze ostatnio mózg bardzo mi źle działa. Zaczął się adwent, a my staramy się codziennie chodzić na roraty na 6.45 do kościoła. Wstaję o 5-5.20. Szybko zaczynam ogarniać siebie i rzeczy dzieciom zawsze o czymś zapomnę wieczorem, a zasypiam około 23-24. Z językiem na brodzie latam rano starając się zachować spokój i pogodę ducha :-) Póki co 4 dni za nami i 4 razy wyszło. jutro pójdzie gładko, bo Mikołaj będzie też w kościele ;-)
U mnie jak widzicie szybkie tempo życia. Córa siedzi nadal w domu z zapal.oskrzeli, osłabione to moje dziecko. Czasami naprawdę mam dość.. Najmlodszego dzis zaniosłam do przedszkola - tak zaniosłam 16,5kg dzieciaka, bo strasznie płakał i się wił. Nie zdziwię się jak jutro nie dam rady. Zresztą nie jesteśmy zachwyceni tym przedszkolem dla niego, dlatego też nie mam parcia żeby tam chodził. Serio. Nawet myślałam, żeby zrezygnować z przedszkola. W sumie chodzić nie musi.
Wszystkim chorowitkom i obolałym zdrowia życzę a leżącym wytrwałości w plackowaniu!!!!

Witam, tez mnie tu dlugo nie bylo.
Dni leca jak szalone.

Jestem po badaniu usg polowkowym. Przezycie niesamowite. :-) Niby 2 ciaza i powinnam byc jakos spokojniejsza, ale to nieprawda. Wg usg jestem w 21+6 i tego sie trzymam. Z malenstwem w porzadku. I niesamowite, ale w srodku jest chlopczyk. Bede mic synka. Az plakalam na usg ze wzruszenia.

Niestety mam lozysko tylnie nisko polozone. Zalecono mi usg kontrolne w 28 tyg (17 stycznia) i mam zakaz przemeczania sie, podnosznia ciezkich rzeczy i zakaz seksu.

Nie ukrywam, ze martwie sie jak nie wiem, chcialabym juz czas przyspieszyc do wiosny.
 
Do góry