reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

L-oka ja od poczatku ciazy mialam juz chyba z 10 usg, nie liczac prenatalnych i nigdzie nie doczytalam by bylo to szkodliwe. Ja wole miec jedno za duzo, niz jedno za malo :)
 
reklama
cześć
ja długo byłam przeciwniczką ale się przekonałam do czytnika ebooków w wakacje kiedy używałam od mojego znajomego i zażyczyłam sobie na Boże Narodzenie :D
czytam dużo książek tylko że nienajwyższych lotów :-p bo romanse historyczne i kryminały więc kiedy nie musialam ich kupować tylko ściągałam a dodatkowo jak miałam bezsenne noce włączyłam sobie "Ivone" która mi przez słuchawki czytała SUUUUUPER

A co do USG to one nie są szkodliwe to są ultradźwięki czyli to co słyszymy tylko o szybszych drganiach
 
Ostatnia edycja:
No i ja się chyba przekonam do tych ebooków chociaż nie powiem nadal książki będę kupowała:)
Loka myślę że nie masz się czym przejmować:)
 
Oj i ja dziś dostałam energii :-). Zgrabiłam wszystkie liście na podwórku z przodu i z tyłu domu bo niestety nie mam przejścia na około (więc już sobie może padać śnieg), potem poodkurzałam dom, zrobiłam obiad i 2 prania :-) następnie wrócił mąż i przywiózł moją koleżankę z pracy to chwilę siadłam a potem musiałam zająć się mężem i zrobić mu kanapki z czosnkiem i mleko bo chory jest a nie może chwilowo na zwolnienie pójść... tak więc trochę się narobiłam ale jestem zadowolona :-)

Lo-ka Ty się nic nie martw ja bym się cieszyła jak by mi co wizytę usg robili bo uwielbiam podglądać Kubusia :-)!!! Wszystko jest dobrze i będzie tak dalej i nie smutaj się już tam!!!

No i już zapomniałam co tam więcej pisałyście...:szok::sorry2:
Kurcze nie dość, że z pamięcią to i z weną u mnie ostatnio ciężko...:eek:
 
Ja tak na szybciora, jestem po USG połówkowym, wszystko super, wg OM wychodzi 20t3d a wg pomiarow 20t6d. No i najistotniejszy szzczegół - dziewczynka! :-) No to mogę zacząć kupować sukienusie!
 
Eh jakos nie mam wenty na pisanie. Dzien zlatuje jak szalony i na nic nie ma czasu. Dopiero byl poczatek tygodnia a jutro juz czwartek!!!!

Kurcze a ja zlapalam chwilowego dola :-( bylismy dzisiaj dowiedziec sie o kredyt na budowe domu, no i ogolnie lipa. Podlamalam sie bo myslalam ze w koncu cos ruszymy i bedzie coraz blizej perspektywa czegos swojego a tu d... Do tego jeszcze dochodza rozne zawilosci rodzinne i jak o tym wszystkim mysle to mi sie niedobrze robi.

Pisalyscie o ksiazkach. Ja swego czasu sporo czytalam, ale teraz zwyczajnie nie mam na to czasu. Nawet gdybym nie pracowala to obowiazki domowe plus synek skutecznie to uniemozliwiaja. A wieczorem zwyczajnie nie mam sily. Wczoraj skuszona waszymi rozmowami siegnelam za ebooka ktorego juz jakis czas temu zaczelam ale poczytalam 5 minut i usnelam.

Dagmar oby mezowi szybko minely dolegliwosci. Spokojnie jesli krwi bylo nieduzo to powinno szybko ustapic. A jak synek?? No i co najwazniejsze jak Ty sie czujesz??? Kiedy masz jakas wizyte????
 
reklama
Magda8805- :shocked2:podziwiam Cię kobieto się dzisiaj narobiłaś. Ja jak ostatnio ze szwagierką zagrabiałyśmy liście to potem ledwo do domu po schodach weszłam nie mówiąc już o jakichkolwiek innych aktywnościach. Zalegałam na kanapie do wieczora. Zdrówka dla męża.

Mojeboje- gratuluje córeczki.

Marcia- ściskam mocno i oby wszelkie smutki poszły precz. Może coś jeszcze pokombinujecie z tym kredytem echh życie nigdy nie jest tak jakby się chciało.
 
Do góry