reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
No właśnie Edysiek ja też się ostatnio przeraziłam jak sobie pomyślałam o tym kiedy wróce do pracy ale z drugiej strony już nie mogę się doczekać jak urodzi się Kubuś i pewnie wtedy rok szybko minie:(
 
Mi właśnie kończy się piec ostatnia porcja ciasteczek, dzieciaczki już w łóżkach bajkę oglądają a ja wyjmę ciacha i idę leżeć.
Jutro glukoza- trzymajcie kciuki :)
 
Ale jestem dzisiaj zmęczona!!! Masakra. Chyba przez tą zmianę pogody. Zjadłam już kolację i chyba pójdę się zaraz wykąpać i spać. Jakoś nienajlepiej się dzisiaj czuje. Chyba mam jakiś ucisk na nerw bo strasznie mnie w krzyżu boli i ledwo chodzę. A do tego już kilka razy mnie dzisiaj skurcze łapały mimo że raczej spokojny dzień miałam.

Dagmar super te Twoje bombki. Dobrze że trochę przystopowałaś i nie szalejesz. Powodzenia jutro na glukozie!!!!!!

Misiarska my byliśmy wczoraj w expanderze a nie w konkretnym banku. Problem polega na tym, że nie weźmiemy kredytu na całą budowę domu, bo nie stać nas na tak duże raty! Chcielibyśmy tylko na część inwestycji, ale wtedy banki wymagają żeby udowodnić im że resztę kasy mamy. No ale gdybyśmy mieli tą resztę kasy to byśmy nie chcieli teraz kredytu tylko poprostu zaczęli budować!!!! No i to jest jakaś paranoja jak dla mnie. I chyba nie da się tego inaczej obejść. Przynajmniej ja nie wiem jak.
 
Dagmar- sliczne bombki.

Edysiek- wiadomo ze Ci smutno z powodu pracy ale zobaczysz jak to zleci, ani się obejrzysz a będziesz siś szykowac do powrotu.

Ewelinka- super te choinki tez sie zastanawiałam czy nie zrobić takich, w tamtym roku w moim kościele to całe szopki były zrobione z makaronu super wyglądały.

Auliya- ate zajęcia z gimnastyki to jakieś specjalne dla ciężarnych? Jak wrażenia? No i kuchnia poważny temat ja swoją mam 1.5 roku a już bym zmieniałą,zresztą od początku nie podobał mi się kolor lakier jaki wybraliśmy ale na próbniku wyglądał inaczej a potem na dużych powierzchniach okazał się zupełnie inny.

Misiarska- no dokładnie z tym spaniem mam tak samo. A Ze w każdą sobotę i środę maż wstaje w środku nocy do pracy to ja się budzę i lipa po spaniu.
 
marcia331 to faktycznie pat! ale może coś wymyślicie niebawem - tego życzę!
Dagmar, Evelinkaaa piękne wyroby świąteczne - robicie atmosferę:)
Ja kupiłam, mężowi coś słodkiego na mikołaja - pewnie nie mogę liczyć na wzajemność:no: zobaczymy czy mu będzie głupio he he he

Edysiek mam nadzieję, że to chwilowa nostalgia/smutek za pracą i będziesz na spokojnie przygotowywać się na maluszka:-)

dobra na razie uciekam bo blokuje net:-):-)
 
reklama
Ale jestem dzisiaj zmęczona!!! Masakra. Chyba przez tą zmianę pogody. Zjadłam już kolację i chyba pójdę się zaraz wykąpać i spać. Jakoś nienajlepiej się dzisiaj czuje. Chyba mam jakiś ucisk na nerw bo strasznie mnie w krzyżu boli i ledwo chodzę. A do tego już kilka razy mnie dzisiaj skurcze łapały mimo że raczej spokojny dzień miałam.

Dagmar super te Twoje bombki. Dobrze że trochę przystopowałaś i nie szalejesz. Powodzenia jutro na glukozie!!!!!!

Misiarska my byliśmy wczoraj w expanderze a nie w konkretnym banku. Problem polega na tym, że nie weźmiemy kredytu na całą budowę domu, bo nie stać nas na tak duże raty! Chcielibyśmy tylko na część inwestycji, ale wtedy banki wymagają żeby udowodnić im że resztę kasy mamy. No ale gdybyśmy mieli tą resztę kasy to byśmy nie chcieli teraz kredytu tylko poprostu zaczęli budować!!!! No i to jest jakaś paranoja jak dla mnie. I chyba nie da się tego inaczej obejść. Przynajmniej ja nie wiem jak.

szukaj dalej- a się to obejść tak, że szukasz banku. Każdy ma inne zasady- rozumiem, że działkę już macie- jeśli tak to już jest jakieś zabezpieczenie. Jak z mieszkaniem? Własnościowe, czy wynajęte?

Buźki co do bólu to mnie boli coś między górą tyłka a dołem pleca, też zwalam na ucisk ale nie wiem co to jest :)

Dziewczyny jak u was pogoda, bo u nas strasznie wieje, szyld mi zrywa z balkonu :O
 
Do góry