reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

ale naprodukowałyście ;-)

dziewczyny, co do kg to na to składają się różne rzeczy: dzidziol, macica, wody płodowe itd, więc spokojnie :)
Ja z Młodym przytyłam 9kg, 2 dni po porodzie ważyłam tyle, co przed, a później kg leciały przy karmieniu.


My dziś synem zaliczyliśmy alergologa i na nic już nie mam siły, padam na twarz.
 
reklama
Dagmar, doczytałam o twojej przygodzie ze spiralą, nie zazdroszcze stresów? Teraz już wszystko dobrze?
Ja nie zdążyłam założyć bo okazało się, że dzidzia w drodze (ale zastanawiam się czy po wykarmieniu maleństwa nie założę, chociaż po twoich przejściach powiem Ci że zaczęłam się bać).

No oprócz tego, że dalej mi wróżą wcześniaka i przy każdym usg robią cyrk to ja uważam, że jest ok :)

No cóż nie wiem, czy polecam spiralę :-D:-D:-D
 
ja miałam dwie spirale i w sumie też nie polecam...
pierwszą taką zwykłą, na 3 lata, bo dostałam @ zaraz jak mi się skończył połóg :crazy:
i w sumie poza sterczącymi i kłującymi męża w przyrodzenie nitkami to nie było tak źle.
ale potem skusiłam się na mirenę, 5-cio letnią, ale po roku wyjęłam, bo: 1. zatrzymał mi się okres - niby to normalne, ale dziwnie się z tym czułam, 2. zaczęłam raz na tydz przez 3 dni mieć bóle jak na @ ale takie mocne i po 3 miesiącach miałam tego dosyć! doszliśmy z ginem do wniosku, że mój organizm po prostu chce się tego pozbyć. więc się pozbyłam.

A co do tycia, to ja mam ok 7kg na +, ale u mnie to zlożona historia... bo ja z tych wiecznie na diecie jestem i przez ostatni rok wogóle ledwo co jadłam, więc sam fakt, że zaczęłam jeść normalnie sprawił że kg poszły w górę. Zobaczymy co dalej, ale ja zaklinam rzeczywistość i jestem święcie przekonana, że po urodzeniu dziecka kg pójdą w dół :tak:
 
ja miałam dwie spirale i w sumie też nie polecam...
pierwszą taką zwykłą, na 3 lata, bo dostałam @ zaraz jak mi się skończył połóg :crazy:
i w sumie poza sterczącymi i kłującymi męża w przyrodzenie nitkami to nie było tak źle.
ale potem skusiłam się na mirenę, 5-cio letnią, ale po roku wyjęłam, bo: 1. zatrzymał mi się okres - niby to normalne, ale dziwnie się z tym czułam, 2. zaczęłam raz na tydz przez 3 dni mieć bóle jak na @ ale takie mocne i po 3 miesiącach miałam tego dosyć! doszliśmy z ginem do wniosku, że mój organizm po prostu chce się tego pozbyć. więc się pozbyłam.

A co do tycia, to ja mam ok 7kg na +, ale u mnie to zlożona historia... bo ja z tych wiecznie na diecie jestem i przez ostatni rok wogóle ledwo co jadłam, więc sam fakt, że zaczęłam jeść normalnie sprawił że kg poszły w górę. Zobaczymy co dalej, ale ja zaklinam rzeczywistość i jestem święcie przekonana, że po urodzeniu dziecka kg pójdą w dół :tak:

ja polecam ale tym, które od patrzenia na męża w ciążę nie zachodzą :D
Mi powiedzieli, że na następnej pewnie też bym zaszła więc odpuszczam :p

Siedzę sobie i piszę a dzidzia kopie i kopie :) ale mi fajnie :D
 
dziewczyny, czy to możliwe, że dzisiaj poczułam ruchy? najpierw mnie coś zaczęło kłuć w okolicach wątroby, a potem przez jakiś czas czułam takie dziwne przelewanie :)

Świetnie :) to juz czas na Dzidzie :)

Cześć,
tak tylko melduję, że i tym razem nie wyszło. Fasolka nie dała rady się utrzymać. Za to już wiem przynajmniej, że wybór szpitala w Pyskowicach to dobry wybór, a w szpitalu nr 2 w Bytomiu moja noga świadomie więcej nie stanie!

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jejku bardzo mi przykro :( Moze skonsultuj sie rzeczywiscie z lekarzem i zrob szczeglowe badania przed kolejna próbą. Wierze ze uda sie nastepnym razem.

Jouluatto, ja biorę Euthyrox, z tym że mi zdarza się tylko że po zwiększeniu dawki serce wariuje, czasem nic się nie dzieje. A jakie dolegliwości ty odczuwasz? Może poproś o zmianę na Letrox, ja przed zmianą lekarza go brałam i miałam wrażenie że lepiej mi służył

Kurcze dziewczyny, ja tez od niedawna biore ten Euthyrox a zelazo mam w witaminach. Ale mi nic nie jest raczej. Przykukam jak tam z sercem bo czasem mi wali mocniej ale ja mam tak czasem i bez leków :)

Dagmar ty to masz doswiadczenia kurcze, mnie tez przestraszylas ta spiralka. Mysle ze lekarze panikują i sami tak naprawde nie wiedza jak bedzie. Ale jak czujesz sie oki to juz niedlugo, moze uda sie normalnie w terminie urodzić :) Czego Ci zycze!

A ja dzisiaj sie ciesze ze juz piatek :) w weekend planuje troche poodpoczywac z mezem, wszak caly tydzien siedze sama jak kolek. No i w sobote ambitny plan - sprzatanie :)
 
Dagmar a jak długo miałaś spirale??tan po jakim czasie od założenia zaszłaś w ciążę??
Ja miałam ponad 2 lata i jedyne na co moge narzekać to to, że miesiączka mi sie wydłużyła, a poza tym było ok. Po wyjęciu od razu zaszłam w ciążę.
 
Dagmar, super czytac ze w dobrym nastroju jestes i myslisz pozytywnie. Chyba te zakupy dla maluszka tak Ci humor poprawily :-) ale to dobrze bo pozytywne nastawienie dobre jest dla naszych rosnacych malenstw.

Wiatr&woda bardzo Ci wspolczuje przezyc. Tak jak dagmar pisala, znajdz dobrego ginekologa i zrob badania. Oby szybko sie wyjasnilo co jest przyczyna i zebyscie mogli juz niedlugo cieszyc sie wasza rosnaca dzidzia.

U mnie dzisiaj lepiej. Brzuch juz tak nie boli jak wczoraj, a maluch ruszal sie jak bylam w pracy i tym razem nie mam watpliwosci ze to byl on. Wiec uspokoilam sie i teraz moge spokojnie odpoczywac w weekend.

Eh powinnismy jutro na jakies zakupy sie wybrac. Musze kupic sobie buty na zime, jakies bluzki, synkowi troche ciuchow, a mezowi kurtke. Ale ja tak dawno nie bylam na wiekszych zakupach, ze az mi sie nie chce. Szczegolnie ze jeszcze sama nie wiem dokladnie czego chce i co mi sie podoba.
 
Świetnie :) to juz czas na Dzidzie :)



Jejku bardzo mi przykro :( Moze skonsultuj sie rzeczywiscie z lekarzem i zrob szczeglowe badania przed kolejna próbą. Wierze ze uda sie nastepnym razem.



Kurcze dziewczyny, ja tez od niedawna biore ten Euthyrox a zelazo mam w witaminach. Ale mi nic nie jest raczej. Przykukam jak tam z sercem bo czasem mi wali mocniej ale ja mam tak czasem i bez leków :)

Dagmar ty to masz doswiadczenia kurcze, mnie tez przestraszylas ta spiralka. Mysle ze lekarze panikują i sami tak naprawde nie wiedza jak bedzie. Ale jak czujesz sie oki to juz niedlugo, moze uda sie normalnie w terminie urodzić :) Czego Ci zycze!

A ja dzisiaj sie ciesze ze juz piatek :) w weekend planuje troche poodpoczywac z mezem, wszak caly tydzien siedze sama jak kolek. No i w sobote ambitny plan - sprzatanie :)

niech wyjmą te 2 tyg przed jak muszą ale 38tc brzmi ładniej niż 27, prawda?
Ja ambitnie sprzątam w tygodniu a w weekendy dupkę płaszczę i na spacery i do kościoła chodzę.

Dagmar a jak długo miałaś spirale??tan po jakim czasie od założenia zaszłaś w ciążę??
Ja miałam ponad 2 lata i jedyne na co moge narzekać to to, że miesiączka mi sie wydłużyła, a poza tym było ok. Po wyjęciu od razu zaszłam w ciążę.

No miałam ją 2 lata i 3 miesiące :) Fajnie nie???
:D

Dagmar, super czytac ze w dobrym nastroju jestes i myslisz pozytywnie. Chyba te zakupy dla maluszka tak Ci humor poprawily :-) ale to dobrze bo pozytywne nastawienie dobre jest dla naszych rosnacych malenstw.

Wiatr&woda bardzo Ci wspolczuje przezyc. Tak jak dagmar pisala, znajdz dobrego ginekologa i zrob badania. Oby szybko sie wyjasnilo co jest przyczyna i zebyscie mogli juz niedlugo cieszyc sie wasza rosnaca dzidzia.

U mnie dzisiaj lepiej. Brzuch juz tak nie boli jak wczoraj, a maluch ruszal sie jak bylam w pracy i tym razem nie mam watpliwosci ze to byl on. Wiec uspokoilam sie i teraz moge spokojnie odpoczywac w weekend.

Eh powinnismy jutro na jakies zakupy sie wybrac. Musze kupic sobie buty na zime, jakies bluzki, synkowi troche ciuchow, a mezowi kurtke. Ale ja tak dawno nie bylam na wiekszych zakupach, ze az mi sie nie chce. Szczegolnie ze jeszcze sama nie wiem dokladnie czego chce i co mi sie podoba.

No to super, że brzuszek nie boli i że dzidzior się ruszył- teraz już spokojnie :D
 
Ależ wy duzo piszecie, staram się podczytywać, ale jednak maluszek w domu i teraz w dodatku jestem zaziębiona, więc ledwo daję radę :)

wiecie, wczoraj poczułam ruchy, nie mam wątpliwości :) to w tym samym czasie co za pierwszym razem, ale teraz były tak wyraźne, że i mąż wyczuł, więc cieszę się podwójnie :) ale tak to nie jest zbyt aktywny, raczej czasem coś tam czuje, ale tak o rączkę to jeszcze mało :) ale i tak się cieszę!

co do tycia to póki co jest dobrze :) już przybieram, ale mam w tej chwili taka wage jak wyjściowa, a dzisiaj znowu wymiotowałam, ale mam nadzieję, że jednorazowo.

co do bólu piersi to mnie dopiero od niedawna bolą i rosną i masakra, wszystko mnie podraznia, boli i w ogóle.

buziaki dla Was, cieszę się Dagmar, że humor dopisuje.
Marcia i jak w pracy, widzę, że masz jej sporo!
 
reklama
O kurcze faktycznie szybko!!!! Ja też tak jakoś miałam:tak: No popatrz a mi lekarz mówił, że przez 30 lat 1 pacjentka zaszła w ciążę ale wkładke miała ponad 4 lata!!!!
 
Do góry