reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Edysiek oj mozna jesc :-) ja o 8 zjadlam sniadanie, potem pol bulki z serem ok 10, jak bylismy na spacerze. Jak wrocilismy zjadlam paczka, ale sie nie najadlam, wiec jeszcze zrobilam sobie bulke z wedlina. Ale nadal nie jestem jakos do konca najedzona, ale jak sie Tymek obudzi to podgrzeje pomidorowke :-)
 
reklama
Ja z samego rana zjadłam musli z mlekiem, o 10 bułkę z twarożkiem, a teraz jeszcze wciągnęłam słodką bułkę i popiłam kefirem :-p Może to nie tak dużo, ale dla mnie to nowość.
Ale teraz przerwa dopiero w domku cos zjem.
 
to mnie nie pocieszyłyście.... u mnie sluz hmmm albo bezbarwny, albo podżółtawy, a czasem i beżowy....może dlatego , że teraz miałabym @....sama nie wiem Z Igorem też tak miałam.......
 
a ja znowu nie moge jesc duzo, jem oczami..
dzis w pracy zamowili kebaby, mi jeden tez przypadl, zjadlam poj i jestem tak najedzona, ze hej!
A ze soba mam jeszcze kanapke i obiad, ale chyba nie zjem :-(
Dzis jedziemy do tesciow, zawiezc kotka przed wyjazdem, bo ktos musi z nim siedziec.
Przy okazji zostaniemy juz u nich na noc, bo meczyk u kolezanki bedziemy ogladac :-)

A mam jeszcze pytanko, byla ktoras na Fuertawenturze lub Lanzarotte?
Jak tak, to jakie tam sa ceny, co warto zwiedzic?
 
Dagmar- witaj witaj, u mnie ok plamienia ustaly cały czas jestem na duphastonie, we wtorek wizyta to będę wiedziała cos wiecej.

Ameryka- mi tez mdłosci wróciły, już wczoraj wieczorem cos nie bardzo sie czułam a dzisiaj to juz zupełna masakra głowa mi pęka aż zrobiłam sobie mała kawkę parzona bo chyba to od ciśnienia, taki straszny ból glowy ze az mdli.

a.m.g.- ciekawa jestem bardzo czy dobrze sobie wywróżylaś drugą córeczke, rzadko się zdarza zeby ktos byl tak pewny, naprawdę doczekać sie nie mogę a chcesz wiedzieć wcześniej czy czekasz do porodu?

Malinaa- nie znam sie na gdrzybach i wogóle to rzadko jezdziłam do tej pory ale teraz jakos tak pragne relaksu na łonie natury więc połaczymy przyjemne z porzytecznym bo jeść grzybki uwielbiam pod każda postacięa. Mój mąż się zna no i tesciowa to wogóle grzybiara więc jedzie z nami. czekam tylko aż głowa przestanie boleć.
Co do odwolania to nie nie ma takiej możliwosci jedynie w styczniu będzie kolejna tura dofinansowan wiec wtedy możemy sie starac. Najbardziej wkurzające jest to ze jeśli nie otworzymy firmy do końca listopada tom musimy zapłacic 1.000zl kary do ARR. pani z tej Agencji nam powiedziała z mogę otworzyc firme na jeden dzien przynieść jej tylko kwitej ze firma otwarta a na drugi dzień zamknac działalnosć. Czy tak można? Dziwne to wszystko.

Miliodni- cyrk na kółkach co? co lekarz to opinia:no: trzymam kciuki za twoje malenstwo i witaj w naszym kwietniowym gronie.



A my od rana ruszylismy w miasto. W koncu kupiłam sobie wita,miny ciążowe. Teraz leże i odpoczywam. Synek zakatarzony. Wogóle 4 razy w nocy płakal przez sen. więc tez się za bardzo nie wyspalam bo co chwilkę do niego biegalam. rano mówił ze mu sie koszmary śniły.
 
madziolina_p byłam w zeszłym roku w maju w podróży poślubnej na Lanzarotte, piękna wyspa, naprawdę piękna, ceny nie są wysokie, jeśli chodzi Ci o jedzenie etd to w normalnych supermarkecie zapłacisz na pewno mniej niż za zakupy w PL/ przynajmniej ja tak miałam, chociaz my bylismy tylko raz na zakupach bo ogólnie mieliśmy all in. Polecam do zwiedzania wnętrza wulkanu, wodospad ( wycieczki lepiej wykupywac w tamtejszych biurach podrózy niz w hotelach czy coś bo są tańsze), ogólnie tych wycieczek po wyspie jest multum, nasi sąsiedzi z hotelu byli na kilku i byli wręcz zachwyceni. Nam najbardziej sie podobało w Rancho Texas, kosz kilka euro za cały dzień, to ogrooomne zoo, pokazy fok, jastrzębi, papug itd itp. przepiękne widoki, na środku obiektu duży aquapark na powietrzu, naprawde polecam ! Miłeego wypoczynku !!!

Ja od kilku dni też się męcze, o tyle dobrze , że nie ma wymiotów ale jakoś tak tochę męcza mnie mdłości, przede wszystkim na nic nie mam ochoty, jak pomyśle zeby cokolwiek zjeść to ..... ech. A jak mi Pan Szanowny Mąż wparował do łożka z talerzem flaków ( które lubiłam przed ciaza w sumie) jak zaczęło śmierdzieć to niestety jadł w kuchni.
 
Ostatnia edycja:
Na wątku wizytowym nie będę się rozpisywać, bo w sumie nie za bardzo jest o czym, dzidzia słabiutka, z OM powinna mieć 8tyg a ma jakieś 4-5tyg. Gin powiedział, że jest echo płodu i nawet dojrzał zalążek serduszka, ale jeszcze nie byłoby słychać bicia. W sumie nie wiem skąd taka rozbieżność, mam tylko nadzieję, że przetrwa i serduszko zacznie bić.. Jakiś taki smutny ten dzień, cały mój ciążowy entuzjazm prysł..
 
Na wątku wizytowym nie będę się rozpisywać, bo w sumie nie za bardzo jest o czym, dzidzia słabiutka, z OM powinna mieć 8tyg a ma jakieś 4-5tyg. Gin powiedział, że jest echo płodu i nawet dojrzał zalążek serduszka, ale jeszcze nie byłoby słychać bicia. W sumie nie wiem skąd taka rozbieżność, mam tylko nadzieję, że przetrwa i serduszko zacznie bić.. Jakiś taki smutny ten dzień, cały mój ciążowy entuzjazm prysł..

Kochana, może nie słabiutka, tylko malutka?
Spokojnie, ja tak jak pisałam w 8tc był 4/5 i brak zarodka!!! w 9tc. (8 dni później) był już 8 tygodni!!!
Spokojnie, bo dziecku nerwy szkodzą!!! Będzie dobrze :tak:
 
reklama
malinaa - Rybka... nie denerwuj się... wiem jak takie wizyty potrafią na ziemię sprowadzić ale jak mówi dagmar, dziecko nie liczba, wszystko może się zmienić w ciągu tygodnia zaledwie i tego się trzymajmy :tak: To tylko normy i statystyki a wiadomo, że nie wszystko się w normach mieści. Ściskam!!

miliondni- no coś jakoś Cię rozumiem, może aż za dobrze z tymi mdłościami...

A słyszał ktoś o tym że witaminy wzmagają mdłości? Bo tak kurcze zaczynam analizować że mi najgorzej z ranka i wieczorem zaraz po śniadaniu i kolacji, a ja zawsze do tego witaminy biorę. Coś mi tu śmierdzi...:angry: spróbuję jutro nie wziąć.

ola10 - najgorzej teraz jak dzieciaki chorują, moje też były... i nie dość że sama zdycham to jeszcze nimi trzeba się zająć. Oby dzisiejsza noc była dobra!

TruskawkowaMamba - Ty weź już przestań z tym śluzem, jest OKEJ, słyszysz??? :angry: Specjalnie dla Ciebie sprawdziłam i mój też dziś taki żółtawy :p No, czyli dobrze. Skoro inne cipki tak mają to znaczy, że tak ma być :-)
 
Do góry