reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Hej mamusie

widzę że każda z nas z utęsknieniem czeka na tą pierwszą wizytę i bicie serduszka. Na pocieszenie powiem ze pewnie gdzuieś za miesiąć kazda z nas już będzie miała to za sobą :tak:

Ja dzisiaj cały dzień spędzilam u mojej babci na wsi ale było miło Alan wybiegał sie za wsze czasy był z tatą i dziadkami nasd stawem na rybach , tak mu sie podobało ze do domu nie chcial wracać. A ja dużo odpoczywałam i objadalam sie smakołykami. Ale tak miło jak każdy cie rozpieszcza i podsuwa same smakołyki, ulubione potrawy. Na szczęscie dobrze ze nie jest tak codziennie bo czuję sie tak przejedzona że już zazylam Espumisan i na kolacje zjadłam tylko kromkę suchego chleba:dry:i popijam wodą.
 
reklama
Biust mi nie wszedl w koszulkę nocna,a jakoś nie zauwazylam,żeby mi specjalnie urosl. :p Za to mam na nim mega żyły. :szok:

Dobrze,ze Mężu ma jakas koszulkę ze 3 razy za duza,to sobie podkradlam. :-D
 
Moje zdanie jest takie, ze jak z dzieckiem jest cos nie tak - jest chore - to do poronienia i tak dojdzie. Watpie, ze nawet starania lekarza sa tutaj w stanie cos poradzic. Mi lekarz powiedzial po pierwszym poronieniu, ze mam siebie nie winic za to, chyba ze bralam kokaine. I trzeba sie starac nie martwic sprawami na ktore w zasadzie nie ma sie wplywu.
Zycze nam wszystkim bezproblemowych ciaz. Bedzie dobrze!

Swięta racja. Takie myślenie bardzo pomaga:tak:

Moi-pas witamy serdecznie!
 
Dziewczyny ja już się nie mogę doczekać pierwszej wizyty u lekarza, na szczęście to już w ponedziałek :) Na weekend wyjeżdżam na wesele będzie mnóstwo znajomych ze studiów, no i trzeba będzie jakoś wyjaśnić, że alkoholu nie tknę :)
 
Moi-pas - witamy :-) Nowe mamusie - wejdźcie na wątek z terminami porodów i dopisujcie się!

A ja właśnie się przestawiłam z chleba z masłem na chleb z białym serem. Wszystko inne powoduje mdłości. Takich numerów to w żadnej ciąży nie miałam...

ola - cieszę się, że wypad z synkiem się udał. Najważniejsze, że jesteście zadowoleni

agutka - mi także (.)(.) urosły ;-) Mój mąż zaczyna się cieszyć ;-) Jak się poznaliśmy nosiłam miseczkę A. W pierwszej ciąży urosły do D a po ciąży zostały C. W drugiej ciąży biust urósł do F, a po drugiej ciąży został E. Aż się boję co teraz może być :zawstydzona/y:
 
Dzien doberek. ;-)

Misiarska,u mnie ostatnio na topie byl chleb wylacznie z pasztetem pomidorowym. :sorry2:
Lekarka mnie wczoraj pocieszyła,ze jej bratową tez tak na początku drugiej ciąży zbilo wszystko z nog-mdlosci,zawroty,Glowy itp. . I okazalo sie,ze bedzie miala trojaczki. :-D
A na biust w tej ciąży skali Ci zabraknie i będzie dopiero heca. :-p
 
Misiarska no to piękny biust Ci został , u mnie niestety nic się nie zmieniło było A a jest większe B także za bardzo różnicy nie widać, może teraz zostanie coś więcej ;-)
Agutka - nie strasz - trojaczki??? podziwiam takie mamy ja bym nie dała rady..

Dzisiaj od rana popijam wodę, wczoraj się odwodniłam i wieczorem mnie nerki bolały masakra jakaś, ale to przez to że wczoraj co nie zjadłam to odrazu biegunkę miałam także dzisiaj boję się cokolwiek jeść żeby nie było powtórki z rozrywki:no: chyba tylko pić będę.

Do lekarza na pierwszą wizytę jadę w środę popołudniu no i zobaczymy co tam się u fasolci dzieje.
 
Witajcie mamuśki :)
Mi jakoś strasznie biust nie urósł, jedyne co to sutki mam takie bardziej nabrzmiałe i żyłki widoczne z tym, że na codzień noszę miseczkę 70F :) więc niech nie rośnie :)
co do jedzenia, to też najlepiej tylko chleb z masłem, albo suchy rogal maślany, masakra, a waga już leci w dół... Właśnie dziewczyny z jakiej wagi startujecie i przy jakim wzroście?? Ja mam 168 cm i 60 kg, ale jeszcze 2 lata temu ważyłam 73 .
Ja własnie popijam kawkę, po południu jedziemy na roczek chrześnicy, póki co szukam na internecie noclegów bo początkiem września jedziemy nad morze :)
Miłej soboty życzę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry