reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Ola,nie pytalam,bo i on zaczal mnie juz brzydzić. :baffled: W poprzedniej ciąży jadlam wszystko i bylo ok,wiec staram sie nie wierzyc wszelkim zabranianiom. ;-)
Jedyne,co mi ogólna powiedziala,to to,ze niczego mam sobie nie odmawiać.Chce mi sie soac,mam isc spac.Mam chęć na parówkę z dżemem,mam to zjesc.Po prostu zaspokajać swoje wszelkie,zachcianki i zapotrzebowania. ;-) I tego sie trzymam. :tak:
A dzis juz mnie 2 razy pogonil zoladek nad kibelek... :sorry2:
 
reklama
Niciaa wiadomo - niewydolność szyjki + złapana w szpitalu bakteria gronkowca i e-coli, co spowodowało zakażenie wód płodowych i tak wczesny poród. Co do tamtego okresu, to większości staram się nie pamiętać, na szczęście córka jest zdrową 4,5 latką. Niemniej jednak obawy mam o tą szyjkę, póki co sama za siebie trzymam kciuki ;) Właśnie naszła mnie ochota na paprykarz... Pasztetu też bym zjadła, pomidorowego! ;)
 
Kabu - no to miałaś "przeboje"... :/ dobrze, że wszystko ok!

Powiem wam, że była tu u mnie w pracy przelotem moja koleżanka, która miesiąc temu poroniła. Jedyne, o czym myślałam, kiedy rozmawiałyśmy, to jak ja jej mam powiedzieć, że jestem w ciąży... Nie powiedziałam i jeszcze pewnie długo nie powiem, bo czuję się jakbym miała jej powiedzieć o czymś przykrym. A chyba za tydzień się spotkamy większą grupą i będą dziwnie patrzeć, że nie piję alko i może się domyślą. Bardzo mi jej szkoda i mam wręcz wyrzuty sumienia, że mi się udało akurat teraz.
 
Też jestem w pierwszych tygodniach ciązy... Cieszy mnie, ze mam z kim pogadać o różnych dolegliwościach i radościach. Termin porodu wstępnie mam na 11.04.2014 :-D
Trzymam kciuki za każdą z nas ...
 
Witajdzie dziewczyny, te stare i te nowe :)

U mnie lekkie mdłości, czasem bóle brzucha i okropne wzdęcie. To przez to wzdęcie wyglądam na 6 miesiąc ;) Dziś robimy gołabki, bo mam ochote od kilku dni :)

Wiatr&woda - wow jesteś z Bytomia, teraz dopiero zauważyłam, ja też jestem z Bytomia :) Bedziesz rodziła na batorego ? Masz dobrego lekarza? :)

Skarbunia, tez widzę sąsiadka ;) Witaj i gratulacje :)
 
Kali no proszę:) do gina chodzę prywatnie, od 3 lat ten sam i go nie zmienię bo na własnej skórze doświadczyłam, że jest dobrym profesjonalistą. A że jest ordynatorem na porodówce w Pyskowicach o której słyszałam wiele dobrego, to chcę rodzić tam. To jest 25 minut drogi samochodem od nas, myślę, że dam radę:) co do Batorego to mam akurat najbliżej, ale jakoś nie mam pozytywnych skojarzeń z tym szpitalem. Rozumiem, że teraz Londyn, a wcześniej w Bytomiu miałaś jakiegoś lekarza, którego polecasz lub stanowczo odradzasz?
Też bym zjadła gołąbki...:)
 
Kali a golabki nie spowoduja większego wzdecia ? To kapusta... Ja miałam straszne wzdecia, ból mnie od nich łapał taki że się przestraszylam i pobieglam do lekarza. Zalecił właśnie wyeliminowanie wszelkich fasoli, kapust, potraw ciezkostrawnych. Jadlam 2 x dziennie naturalna activie, śliwki i rzeczywiscie pomoglo. Od kilku dni mam spokoj. :-)
 
wiatr&woda, tak mam stałego lekarza w Bytomiu, dr. Peterek - jest swietnym lekarzem, dzwonie do niego z Londynu i konsultuje z nim jak mnie cos niepokoi, aż dziw ze lekarz za darmo udziela takich konsultacji :)Na Batorego sama jestem urodzona, ale faktycznie szpital ubogi, i tez kolezanki czesto narzekały.
Dasz radę napewno, tu w Anglii jest tak, że jak wody płodowe odchodzą to oni jeszcze wysyłają do domu, by sobie pospać kilka godzin i dopiero przyjechać, więc jak Tobie odeją to spokojnie zdążysz dojechac :))) Ja jestem z Rozbarku tak btw :)

ladyk, wiem, faktycznie kapusta wzdyma, ale ochota przewaza rozsadek, no i nei mam żadnych bóli i zaparcia, tylko wzdęcie, zaryzykuje ;)
 
Też się urodziłam na Batorego;) A z Rozbarku jest mój mąż. Dra Peterka nie znam, faktycznie to bardzo miłe z jego strony, że możesz się z nim tak konsultować. Taki lekarz to skarb! Moim skarbem jest dr Binkiewicz ;)
 
reklama
Do góry