reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Wiatr&woda ja takie ciśnienie miałam zawsze tylko nie zawsze czułam się tak okropnie, najgorzej jest w upały. Zaskoczyłaś mnie pisząc że niskie ciśnienie może być spowodowane małą ilością płynów, a ja rzeczywiście piję bardzo mało bo jakoś mi się nie chce zwłaszcza przy takich mdłościach nic mi przez gardło nie przechodzi ale chyba się zmuszę i chociaż wody będę pić więcej.
 
reklama
Hej,

Ja też z tych baaardzo nisko ciśnieniowych. I potwierdzam słowa wiatr&woda - trzeba dużo pić:tak:

U mnie dzień mało ciążowy czyli zupełny brak objawów. Chyba, że za jeden z objawów można uznać bark apetytu co jest u mnie zjawiskiem na prawdę rzadkim. Zważyłam się i nie widzę, żadnych zmian 59 kg...Miałam nadzieje, że może magicznie zgubiłam gdzieś 4 k przez sen;-)
 
wiecie co ja jestem jakas psychiczna! dzis rano kupilam test i zrobilam, II wyszly.
Poprostu chcialam byc pewna, a w pon dopiero do lekarza, wiec chcialam sprawdzic, czy nadal jest cos
biggrin.gif


Mam obawy, za duzo sie o poronieniach naczytalam

Wcale nie jesteś :) Ja mam lekarza w poniedziałek i już kupiłam test na poniedziałek rano, żeby sprawdzić ;) Chyba po prostu jeszcze nie dowierzam :)
 
Ancona to pij pij, jeśli masz niskie ciśnienie, to trochę Ci się podniesie. Spróbuj - mierz codziennie ale pij przez tydzień przynajmniej butelkę 1,5l (kawa się nie liczy, wręcz odejmuje) i zobaczysz, czy będzie różnica. Tym bardziej teraz, kiedy jesteś w ciąży. Kiedy zbyt mało piję to nie dość, że ciśnienie mam niskie, to często mam przez to jeszcze spuchnięte palce. Teraz bez butelki wody z domu nie wychodzę (małej, dużej - obojętnie, byleby ciągle podpijać). Żeby wypić te 1,5l u mnie wygląda to tak, że co 10-15 minut podpijam kilka łyków, bo za dużo na raz nie potrafię. Wyrobił mi się nawet ten nawyk i teraz częściej odczuwam pragnienie, bo kiedyś prawie wcale. Wypytywałam gina co do ciąży, co jeść/pić/jak postępować, co ze sportem itd. i między innymi powiedział, że mam pić więcej wody niż dotychczas. Tobie też polecam:)
 
Hej Dziewczyny! Ja dziś łzami zalana ze szczęścia :). Po raz pierwszy usłyszałam bicie serca mojego Maleństwa! Niesamowite wrażenie, nie do opisania! Nie byłam w stanie zapiąć sandałków po badaniu - tak mi się ręce trzęsły. :))) Pozdrawiam.
 
Bry. ;-)

Rano bylam u mojej ogólnej i dostalam L4 aż do wizyty u ginekolozki. ;-) Musze pojechac w poniedzialek do zakladu pracy,o matko... :-o

Poźniej pojechalam z Zuzia,moja kuzynka i Jej 5cio letnia Córcia na przedstawienie do Amfiteatru dla dzieci,które w ostatniej chwili odwolali. :dry:
Zaliczylysmy za to kilka placów zabaw,mc Donalda i kawiarnie z ogromnymi deserami,po którym to teraz jest mi bleeee. :baffled:

Czas na lenistwo w chlodnym domku,vo na dworze upaaaal. ;-)
 
reklama
madziolina_p - nie jesteś z tym sama... Ja 4 dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test i był bardzo niewyraźny. Do tej pory zrobiłam już około 10 :-) I męczy mnie, żeby dla pewności zrobić kolejne (bo wizytę mam dopiero 28 sierpnia)

ancona - ja w każdej ciąży miałam takie ciśnienie i nie było problemów. Teraz nie mierzyłam. A ja przed ciążą wypijałam około 5 litrów wody dziennie. Teraz około 2 litrów przez mdłości.

portia - też bym chciała zgubić parę kilogramów przez sen ;-)`

lady24na7 - gratulacje :-) Nie ma nic piękniejszego, niż bicie serduszka :-)

agutka - czyżbyście chciały iść na "Szałaputki"? Fajnie, że jakoś ciekawie Ci dzionek minął. Ja przed chwilą zjadłam loda i też mi niedobrze ;-)
 
Do góry