reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Ja przy pierwszej ciązy stosowałam krem dla kobiet w ciąży Musteli chyba tak to sie pisze i niestety dla mnie porażka biedne moje uda :szok:Przy kolejnej kupiłam poprostu oliwke bambino efekt zero roztępów:-)teraz tez tylko używam oliwki. Ale to może być zupełnie indywidualna sprawa...Na nie które kobietki działaja te kremy. z tego co wiem chwala sobie krem z Rossmana.

Spróbuję oliwki może , właśnie chodzi obiodra by dalej nie szło w dół chociaż patrząc na to 11 kg mi już przybyło .:-D
 
reklama
Dagmar też bym była zła!
ale ogólnie jak jest w Twoim szpitalu? bo u mnie niestety tata nie może zając się dzieckiem, po CC dostanie dzidziusia a potem go zabiorą, mi dadza na karmienie i zabiorą i będzie samiutki! Dopiero jak przejdę po dobie z sali pooperacyjnej to go dostanę a tatus nie może być na sali pooperacyjnej tylko na zwykłej. Tak naprawdę będę dostawać maluszka jak poproszę, ale nie zostawia mi go np. na noc :( i nikt nie może być obok i też gdzieś zajmować się dzieckiem...
nie wiem jak jest gdzieś indziej :(
 
Cześć dziewczyny :-)!!!
Kurcze piszecie w takim tempie że nie dam rady odpisać:szok::szok::szok:.
Dagmar nie denerwuj się, mąż jeszcze pójdzie na pewno po rozum do głowy ;-)! Bardzo Ci współczuję tego kłucia :-( ale jesteś naprawdę dzielna:tak:!!!
Jotemka normalnie uśmiałam się i przeraziłam jednocześnie czytając o pomysłowości 3 latka i stwierdziłam, że normalnie strach przysnąć przy takich maluchach pomysłowych :-D:szok::-D;-)
Ermirka dobrze, że pojechałaś i wszystko się wyjaśniło bo z opisu groźnie to wyglądało... Kroczku odpoczywaj jak najwięcej i się nie martw Kubusie to mocne chłopaki i na pewno wszystko będzie dobrze :-):tak:!!! Marteczka08 super że wizyta udana, niczym się nie stresuj i wypoczywaj żebyś miała siłę na środowe spotkanie ;-) Marcia dokładnie wiem co znaczy załatwianie kredytu ale gratuluje wystartowania, teraz już jakoś będzie się toczyć do przodu ;-) Trzymam kciuki:-)
Przepraszam, że nie odpisuję wszystkim ale nie bardzo już pamiętam co czytałam bo ledwo nadrobiłam...:zawstydzona/y:

Ja dziś rozpoczęłam wielkie maluszkowe pranie:-)!!! Właśnie kończy się 5 pralka, zostały mi jeszcze 2 do zrobienia i sprawa ubranek się zamknie :szok:;-). Potem jeszcze rożki, pieluszki kocyk kołdra około 3 pralki i sprawa będzie zakończona:-D:-D:-D A od jutra czeka mnie meeega prasowanko:szok::-)!!! Na szczęście mój mąż jest bardzo chętny i pomocny do wszystkiego więc sam mówi że chce prasować a ja będę sobie składać i segregować bo on nie wie co i jak poukładać;-) więc się pewnie jakoś podzielimy...
Dobrej i spokojnej nocki życzę Wam wszystkim i aby jutrzejszy dzień był duuużo lepszy od dzisiejszego dla Was:-);-)!
 
A właśnie, jeszcze Tobie zapomniałam odpisać Ameryka:

Nie wiem jak tam u Was w Stanach, czy to jest popularne czy nie, ale generalnie na alergię działa odczulanie biorezonansem. Ale nie wiem, czy na alergię pokarmową też:( To musisz sobie poczytać. Brat miał fatalną alergię na roztocza, aż miał początki astmy, mama próbowała naprawdę wszystkiego, dowiedziała się od jakiejś znajomej o tej metodzie i po kilku sesjach młodemu przeszło jak ręką odjął.
 
Ameryka, ja tez sie nie orientuje jak jest z alergiami pokarmowymi, ale poza tym podpisuje sie pod postem Patuski obiema rekoma i nogami. Jako nastolatka mialam straszna alergie na koty, tez z poczatkami astmy oskrzelowej, odczulalam sie w wieku 15 lat. Obecnie mam w domu trzy koty i ani sladu alergii. Dwa koty sa wprawdzie nie alergizujace, ale trzeci to zwykly dachowiec, a na takie zawsze najgorzej reagowalam.
 
ola10 Niestety plan drogi jest ale tylko plan. miasto ma opory żeby ją zrobić. Najgorsze jest to, ze my chcemy się wprowadzić jakoś w sierpniu ale skoro nie bedzie normalnej drogi to moze być ciężko. ..

Odebralam wyniki glukozy i tak.. na czczo 80 po godz 116 po dwóch 90 czyli nie jest chyba źle mam wizytę we wtorek to się okaże co powie Pani dr na to i na tą moją wagę ;)

Cholera nie mogę dziś spać. . obudzilam się koło 3 i krecilam się z boku na bok aż stwierdziłam że to nie ma sensu i zaczęłam nadrabiac czytanie forum bo jak się dziewczyny rozkrecicie to faktycznie na raty się wszystko czyta ;)

a co do kremów to ja używam oliwki a właściwie żelu i jestem zadowolona nic tak nie nawilża. Jak rano się wysmaruje to wieczorem czuje jeszcze to nawilżanie o czym mogę pomarzyć przy balsamach.
 
reklama
Hello niedzielni;)

U nas znów dziś pogoda do d..... Mam tylko nadzieję że brzuszek nie będzie się spinał jak w piątek;)

Witam nową forumowiczkę Sandrę i w sprawie kremów odsyłam do wątku zadbana ... tam więcej pisałyśmy o tych specyfikach:)
Ja osobiście smaruję się Sexy Mama z Bielendy od samego początku.

Jouluatto sam wenflon nie jest zły i nie boli jego zakładanie tylko jeśli masz taką schizę jak ja:))) lub bardzo kruche żyły to jest problem:)) Generalnie jest wygodniej bo nie kłują cię co chwila żeby coś podać:)) Ja po prostu mam takie głupie wrażenie, że mi żyłę bardzo rozpycha i ręce mi wtedy drentwieja i potem boli przez tydzien.... ale oczywiscie nic złego się nie dzieje:))

Ermilka halo przystopuj troszkę z tymi nerwami bo sie dziecko stresuje:)) Wiem, ze ciezko ale daj na luz troszkę. No i bardzo dobrze ze wszystko ok:))

Hmmm mówicie herbatki na laktacje... Patuska od kiedy masz juz siare? Matko a ja nie mam jeszcze. Kiedy sie ona pojawia?

Marciu dobrze że lepiej sie czujesz:)) Ja to mam wrazenie ze ten moj Kubus to jakis akrobata:) Czasami te jego kopniaki czuje normalnie az skrajnie po bokach brzucha na wysokosci pasa... tak jakby celowo omijal lozysko i walil tak bym poczula:))))

Polisia mysle ze to jak postepuja z dzieckiem zalezy od szpitala. Ja jeszcze nie do konca zdecydowalam sie na szpital wiec nie wiem dokladnie:)

Madziu ja jedna ture pranka mam juz za soba ale to wierzcholek gory lodowej:))
 
Do góry