reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam nowe forumki :)

L-oka gratuluje super wyników! Ja też robiłam papp-a i mam już wyniki, ale dopiero dzisiaj mam usg genetyczne. Nie zawsze jest sens robić papp-a. Teraz jak mam krwiaczka to wyniki są na pewno zafałszowane, ciekawe czy mój lekarz je weźmie pod uwagę...

Dagmar oj podziwiam Cię kobieto - 3 dzieci i wszystko ogarniasz! Co do prawka to moje leży w szufladzie od ponad 10 lat, ale mam niecny plan żeby w końcu wziąć instruktora i zacząć jexdzić. To by bardzo ulatwiło życie.

Patuśka
gdzie te kiecki kupiłaś? Też poszukuję takich z długim rękawem bo w pierwszej ciąży najwygodniej mi się chodziło w kieckach, albo w tunikach i legginsach. Tylko, że rodziłam w lipcu, więc teraz jakieś zimowe kiecki trzeba sobie zorganizować:tak:

Marteczka08, ale się naooglądałaś przez jeden dzień... Jakaś masakra co się dzieje w polskich szpitalach. Najlepiej nie chorować... ale urodzić gdzieś trzeba. Ja to bym się bała rodzić w domu, chociaż coraz popularniejsze to się robi. Tym bardziej, że prawdopodobnie znowu będę miała cc.

Papillon też się poryczałam, ale ja nawet na reklamach teraz płaczę... Mąż się ze mnie śmieje, a ja mam to gdzieś. Muszę zobaczyć ten film:tak:

Co do kawki to jedna z rana jak śmietana :-) za to mam wstręt do wody, dziwne. W ogóle mało piję i wiem, że powinnam więcej, ale wolę jeść:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja dzisiaj idę na cytologię, bo nigdy w życiu nie miałam robionej i moja gin powiedziała, że bez cytologii mnie nie przyjmie na kolejnej wizycie ;) Jakby co, prywatnie w luxmedzie 20zł kosztuje.
 
dzien dobry. Marteczka poprostu szok,dobrze ze juz masz to za soba i mam nadzieje ze o porodu do zadnego szpitala wracac nie bedziesz:-( co za znieczulica matko:no:
 
Dzień dobry:-)
Tyle tego napisałyście, że już nie wiem kto i co:-D Napiszę więc ogólnie.
Mi gin powiedział, że słabą kawe raz dziennie można(oczywiście jak się nie ma wysokiego ciśnienia). jak zapytałam o zielona herbatę to się dopiero uśmiał hahahhaha powiedział,że jak 1 czy 2 dziennie wypije to też nic sie nie stanie.Jedyne czego nie wolno to alkohol!!!!!!!!! A wiecie, jak ja za piwem nie przepadam to od 2 tyg tak za mną "chodzi" zimne piwo....dziwne:szok::szok::szok: Ale jeszcze jakieś 6 miesięcy i wypiję hahah tyle, że wtedy na bank nie będzie mi smakowało hahahahhaha

Któraś pisała o przeziębieniu- mnie uratowało mleko z miodem i czosnkiem-nienawidze tego połączenia ale czego nie robi się dla dziecka:tak:
 
Witajcie dziewczynki:tak:

Marteczka współczuję tych przeżyć:(

Butter fly a co do pappa ma krwiaczek? Wytłumacz proszę bo nie wiem czy nie muszę podpytać mojego gina przed badaniami:confused:
 
Cześć dziewczyny :) To jest mój pierwszy post na tym forum i chciałam się Wam się zapytać czy Wy też już wertujecie internet w poszukiwaniu odpowiedniego wózka?? Ja już szukam, czytam opinie i nawet byłam w jednym sklepie oglądać i śmieje się z siebie że do końca rozwiązania zwariuję :-). A wózek kupie na pewno chwilkę przed porodem. Termin mam na 02.04.2014 :) Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie :-)
 
balbiś witaj, ja na szczęście mam ten problem z głowy bo to moje 2 dziecko, wiec wózek mam po synusiu:-)
W ogóle teraz będzie łatwiej i nie ma co sie oszukiwać taniej, bo wiele rzeczy juz mam.Łóżeczko, przewijak, nosidełko samochodowe(w komplecie z wózkiem), kołderke, podusie itd generalnie skupie się tym razem na pierdołach:happy2::happy2::happy2: I to sprawi mi duuużą frajdę:-D:-D:-D
 
Cześć TruskawkowaMamba :-) Dziękuję za odpowiedź. Dla mnie to wszystko nowe. Mam chrześniaka, który ma 10 lat i pomagałam w opiece ale to nie to samo. Jak na razie jestem troszkę przerażona tym wszystkim :baffled:. A jakiej firmy masz wózek jeżeli można wiedzieć :-) Mojego męża boli głowa od gadania o wózkach hahaha
 
reklama
Cześć GoGa :-) Współczuję Ci bardzo takiej nocy:-(. Gdyby nie rosnący brzuch to bym nie wiedziała, że mała kluseczka rośnie w brzuszku :-)
 
Do góry